Závod: MČR JEDNOTLIVICI

  
StavVýsledky
NázevMČR JEDNOTLIVICI
Odvětví
Silnice
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu7.07.2019
Datum konce7.07.2019
Uzávěrka přihlášek23.06.2019
Místo konáníJESENÍK
KrajOlomoucký
PořadatelFORCE TEAM JESENÍK
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRostislav Brokeš
E-mailbrokes@gymjes.cz
Telefon778 766 192
Fax 
Propozicepropozice.pdf (1.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR 2019 silnice.pdf (8.07.2019)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Martin ŠAFRÁNEK10092951848AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Tomáš NOVÝ10092951949AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Aneta NOVOTNÁ10047257471ADASTRA Cycling Team
Filip JECH10047375083ADASTRA Cycling Team
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
Zuzana KADLECOVÁ10047257673ADASTRA Cycling Team
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karel ŠTELC10079893022BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495BIKE PRO RACING
Tereza CIBULKOVÁ10092938209BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít WALDHAUSER10093188688ČEZ Cyklo Team Tábor
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CK Jihočeské naděje
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Adam KUBÍK10084713013CYCLING ACADEMY TÁBOR
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam VENC10014238671GT OPPORTUNITY BRNO
Filip HOLUB10051849514GT OPPORTUNITY BRNO
Vilém VAGNER10064120317GT OPPORTUNITY BRNO
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Petra VÁCHOVÁ10091516349HERE TO WIN team
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jan ŠINDELÁŘ10047368821Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ondřej HORÁK10084835877Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj HAVEL10085962794KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej DAVID10085962895KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Otakar ČAPEK10091472192KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lucie DOSTÁLOVÁ10047292332LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Nela VIKTOROVÁ10047304557LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Pavel TUHÁČEK10047421967LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Isaac Team
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Veronika MEDKOVÁ10047338509SportRaces Isaac Team
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
David KVÁČ10093020657KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Isaac Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.