Závod: Regionem Orlicka, Lanškroun 2019

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka, Lanškroun 2019
Odvětví
Silnice
Junioři
Kadeti
Datum startu2.08.2019
Datum konce4.08.2019
Uzávěrka přihlášek17.07.2019
Místo konáníLanškroun
KrajPardubický
PořadatelSportovní klub policie Duha, z.s
Adresa pořadateleDukelských hrdinů 423, Lanškroun
PSČ56301
Kontaktní osobaMgr. Petr Bucháček
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon+420604483940
Fax 
Propozice2019 .08.02_Regionem Orlicka_etap.pdf (4.06.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190804 RO2019 E4.pdf (5.08.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879CK FESO PETŘVALD
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jan OSWALD10092711166KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Patrik RADEK10096132943ON-OFF TEAM
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Filip KULHA10047364979ŠKC Dubnica n/Váhom
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.