Stav | Výsledky |
Název | KYJOVSKÉ SLOVÁCKO |
Třída | |
Odvětví | SilniceJUNIOŘI / JUNIORSJUNIORKY / JUNIORS FEMINI KADETI / CADETS KADETKY / CADETS FEMINI MLADŠÍ ŽÁCI STARŠÍ ŽÁCI ŽÁKYNĚ ŽENY / WOMEN |
Datum startu | 18.04.2015 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | Kyjov |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Adresa pořadatele | LIDICKÁ 1060, KYJOV |
PSČ | 697 01 |
Kontaktní osoba | HUŠEK |
Telefon | |
Fax | |
Propozice |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ||
2 | - - - | ||
3 | - - - | ||
4 | - - - | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
5 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY | |
7 | - - - | IN - LIFE cycling team | |
8 | - - - | ||
9 | Naďa VORÁČOVÁ | TJ UNIČOV | |
10 | - - - | CYCLING BRNO | |
11 | Martina MIKULÁŠKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | Monika VEITOVÁ | Cyklotrénink - František Trkal | |
13 | - - - | ||
14 | - - - | ||
15 | Kateřina MUDŘÍKOVÁ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
16 | Božena KUČEROVÁ | kola-bbm.cz | |
Veronika KOTALOVÁ | PUSKINAK.CZ | ||
- - - | DUKLA PRAHA | ||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
Aneta ROTTEROVÁ | SKP DUHA Lanškroun |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | - - - | SC SAMOTIŠKY | |
3 | Daniel RYBÍN | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | - - - | ||
5 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | Vojtěch KMÍNEK | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
7 | Petr KLABOUCH | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
8 | Tomáš BÁRTA | PARDUS TUFO Prostějov | |
10 | Hynek PALIČKA | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
11 | Jan KAŠPAR | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
12 | - - - | ||
13 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
14 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
15 | - - - | ||
16 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
17 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
18 | Michal ROTTER | SKP DUHA Lanškroun | |
19 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
21 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
22 | Matěj SYROVÁTKA | AC SPARTA PRAHA | |
23 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
24 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
25 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
26 | Matouš MĚŠŤAN | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | DUKLA PRAHA | |
29 | - - - | ||
30 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
31 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
32 | - - - | ||
33 | - - - | ||
35 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
36 | Milan ŠIMEK | TJ FAVORIT BRNO | |
37 | - - - | ||
38 | - - - | ||
39 | - - - | ||
40 | - - - | ||
41 | - - - | ||
42 | David ANDRLE | SKP DUHA Lanškroun | |
43 | - - - | ||
44 | - - - | ||
45 | Daniel MICHAL | SKP DUHA Lanškroun | |
46 | - - - | ||
47 | - - - | ELKOV AUTHOR junior team | |
48 | - - - | ||
49 | Albert DUS | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
50 | - - - | ||
51 | - - - | Vysočina Cycling | |
52 | Jiří DUŠEK | TJ FAVORIT BRNO | |
Karel ARLT | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | ||
- - - | |||
Martin ČECH | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | ||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
- - - | |||
- - - | |||
- - - | |||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
- - - | ELKOV AUTHOR junior team | ||
Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | |||
- - - | |||
- - - | |||
- - - | TJ SIGMA HRANICE | ||
- - - | ASO DUKLA BRNO | ||
- - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | Maloja Pushbikers | ||
- - - | DUKLA PRAHA | ||
- - - | TJ SIGMA HRANICE | ||
- - - | |||
- - - | |||
- - - |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Kamila JANŮ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
2 | - - - | ||
3 | Markéta HÁJKOVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
4 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | Petra ŠEVČÍKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | ||
7 | - - - | ||
8 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | Tereza ŠVIHÁLKOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
10 | - - - | ||
11 | Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | ||
14 | - - - | ||
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | TJ UNIČOV | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
- - - | |||
Natálie VALUCHOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jakub OTRUBA | ELKOV AUTHOR cycling team | |
2 | - - - | ||
3 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
4 | Martin SPUDIL | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | Matěj ŠTIBINGR | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | Petr TRACHTULEC | CK FESO PETŘVALD | |
7 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
8 | Lukáš KUNT | GHOST Team | |
9 | - - - | ||
10 | - - - | ||
11 | - - - | ||
12 | Adam CIHLÁŘ | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | ||
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | - - - | ||
16 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
20 | - - - | ||
22 | - - - | ||
23 | - - - | ||
24 | - - - | ||
25 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
26 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
27 | - - - | ||
28 | Tomáš BAKUS | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
29 | - - - | ||
30 | - - - | ||
31 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
32 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
33 | - - - | ||
34 | - - - | ||
35 | - - - | ||
36 | - - - | ||
37 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
38 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
39 | - - - | ||
40 | - - - | ||
41 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
42 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
43 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
44 | - - - | ||
45 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
46 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
48 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
49 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
50 | - - - | ||
51 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
52 | - - - | ||
Marek BARTŮNĚK | ETHIC SPORT | ||
- - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | ||
- - - | |||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | TJ KOVO PRAHA | ||
Martin KUTIŠ | Symbio+CE.Energy | ||
- - - | PUSKINAK.CZ | ||
- - - | TJ UNIČOV | ||
Jan PLEVA | SK FAVORIT Bílina z.s. | ||
- - - | PUSKINAK.CZ | ||
Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | |||
- - - | IVT NÁCHOD |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Denisa ŠVECOVÁ | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
3 | - - - | ||
4 | - - - | ||
5 | Kateřina KOHOUTKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | ||
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
- - - | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | PROFI SPORT CHEB | ||
- - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | ||
Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
Kateřina NAVRÁTILOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | ||
- - - | TJ KOVO PRAHA | ||
- - - | BIKESPORT TEAM MOHELNICE |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Mathias VACEK | CK Příbram - Fany GASTRO | |
2 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
3 | Jakub ŤOUPALÍK | CYCLING ACADEMY TÁBOR | |
4 | - - - | ||
5 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | ||
7 | - - - | ||
8 | - - - | ||
9 | Luboš KOMÍNEK | DUKLA PRAHA | |
11 | Erik VÁVRA | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
12 | Pavel BITTNER | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | Václav PAPÍK | TJ KOVO PRAHA | |
15 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
16 | Marek LIŠKA | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
17 | Jan ZÁTOPEK | TJ SIGMA HRANICE | |
18 | - - - | ||
19 | - - - | ||
20 | Vojtěch KADLEC | TJ FAVORIT BRNO | |
21 | René SMÉKAL | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
22 | - - - | ||
23 | Tomáš SWACZYNA | CK FESO PETŘVALD | |
24 | - - - | ||
25 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
26 | - - - | SPORTCOMPLEX BŘECLAV | |
27 | - - - | ||
28 | - - - | DUKLA PRAHA | |
29 | - - - | CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. | |
30 | - - - | CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. | |
31 | Adam KŘENEK | TJ FAVORIT BRNO | |
32 | Vojtěch HURÁČ | CK FESO PETŘVALD | |
33 | - - - | ||
Adam ŠAFAŘÍK | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ||
2 | Richard KOBR | DUKLA PRAHA | |
3 | Martin ČEPEK | DUKLA PRAHA | |
4 | Jan VONDRÁČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
5 | Robert KOBR | DUKLA PRAHA | |
6 | Ondřej NOVOTNÝ | DUKLA PRAHA | |
7 | Albert SOLAŘ | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
8 | Daniel POLANSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | Štěpán TELECKÝ | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | Michael ŠVEHLA | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
13 | - - - | FORCE GO! Jeseník | |
14 | - - - | ||
15 | Jakub STANĚK | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
16 | Jan VALL | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
17 | - - - | ||
18 | - - - | ||
19 | Vojtěch KRESTA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
20 | - - - | ||
21 | David FIÁLEK | ACS DRAK VRBNO | |
22 | Vojtěch CÍRKVA | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
Adam KAŇKOVSKÝ | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | ||
Viktor PADĚLEK | TJ FAVORIT BRNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Veronika JANDOVÁ | TJ FAVORIT BRNO | |
2 | Gabriela BÁRTOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | Sabina DŽERENGOVÁ | DUKLA PRAHA | |
4 | Kateřina DOSTÁLOVÁ | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
5 | - - - | ||
6 | Daniela RADOVÁ | STEVENS Cykloklub Benešov | |
7 | Klára STAŇKOVÁ | CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. |
Nebyl nalezen žádný záznam |