Stav | Výsledky |
Název | MČR Motol omnium |
Třída | |
Odvětví | DráhaJUNIOŘIJUNIORKY A ŽENY KADETI KADETKY A ŽÁKYNĚ ŽÁCI |
Datum startu | 13.12.2014 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | 15.10.2015 |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
info@cyklovysledky.cz | |
Telefon | |
Fax | |
Propozice |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | Ema KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
4 | Sára KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
5 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
6 | - - - | DUKLA PRAHA | |
7 | Kateřina KOHOUTKOVÁ | TJ KOVO PRAHA | |
8 | Božena KUČEROVÁ | VELOSPORT DOMAŽLICE | |
9 | Veronika KOTALOVÁ | TJ UNIČOV | |
10 | - - - | SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO | |
11 | Kristýna MRÁČKOVÁ | SKC Tufo Prostějov | |
12 | - - - | Dexter BSK racing | |
13 | - - - | TJ KOVO Praha | |
14 | - - - | TJ KOVO Praha | |
15 | - - - | DUKLA PRAHA | |
- - - | CYKLOTEAM OSTROV | ||
- - - | SKC Tufo Prostějov | ||
- - - | ASO DUKLA BRNO | ||
Daniela TRČKOVÁ | TJ SIGMA HRANICE |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Tomáš ČAPEK | TJ KOVO PRAHA | |
2 | Josef Maxmilian JUNEK | ASO DUKLA BRNO | |
3 | Martin SPUDIL | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
4 | - - - | SKC Tufo Prostějov | |
5 | Jiří JANOŠEK | ASO DUKLA BRNO | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
7 | Miroslav SVATEK | PROFI SPORT CHEB | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | - - - | SKC Tufo Prostějov | |
10 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
11 | Martin ŠMÍDA | SKC Tufo Prostějov | |
12 | Matěj ŠTIBINGR | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
13 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
14 | Martin ČECHMAN | CYKLOTEAM OSTROV | |
15 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
16 | - - - | TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | - - - | TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ | |
19 | - - - | MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ | |
- - - | CK Příbram - Fany GASTROSERVIS |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Daniel BABOR | TJ KOVO PRAHA | |
2 | Petr KLABOUCH | VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE | |
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
6 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
7 | Antonín KOSTIHA | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
8 | Petr KELEMEN | TJ DUKLA BRNO | |
9 | - - - | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
12 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTROSERVIS | |
13 | - - - | SKC Tufo Prostějov | |
14 | Marek DOLNÍČEK | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
16 | - - - | SKC Tufo Prostějov |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Lukáš KOLAŘÍK | SKC Tufo Prostějov | |
2 | - - - | PROFI SPORT CHEB | |
3 | - - - | TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ | |
4 | Karel MACÁN | TJ PLAMEN CHODOV | |
5 | Tadeáš PÁV | CK BÍTOVSKÁ | |
6 | Adam HOFMEISTER | TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ | |
7 | David VITNER | TJ PLAMEN CHODOV | |
8 | Marek LIŠKA | CYKLOTEAM OSTROV | |
9 | Petr VÁVRA | CK BÍTOVSKÁ | |
10 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
11 | Adam KŘENEK | TJ Favorit Brno | |
12 | Filip ČERNÝ | TJ CYKLOPRAG | |
13 | Richard KOBR | CK BÍTOVSKÁ | |
14 | Daniel ŠILHAVÝ | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
15 | Vojtěch KADLEC | TJ Favorit Brno | |
16 | Jan VONDRÁČEK | CK Příbram - Fany GASTROSERVIS | |
17 | Robert KOBR | CK BÍTOVSKÁ | |
18 | Daniel POLANSKÝ | SKC Tufo Prostějov | |
19 | Jakub DOHNAL | CK BÍTOVSKÁ |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Ema CETKOVSKÁ | SKC Tufo Prostějov | |
2 | - - - | DUKLA PRAHA | |
3 | Veronika JANDOVÁ | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | - - - | TJ DUKLA BRNO | |
5 | Dagmar HEJHALOVÁ | DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
9 | Natálie VALUCHOVÁ | SKC Tufo Prostějov | |
10 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
11 | Sabina DŽERENGOVÁ | DUKLA PRAHA | |
- - - | TJ FAVORIT BRNO |
Nebyl nalezen žádný záznam |