Kalendář

ohlášené závody

Kalendář závodů
Datum startuZávodTřídaPořadatelMísto konáníStavOdvětvíDatum konce
1.01.2023VC Eko komíny - Rokycany - ŽďárNAC SPARTA PRAHA cyclingRokycanyVýsledkyCyklokros1.01.2023
15.01.2023MČR Elite/Junior - Mladá BoleslavMČRAntonín UngermanMladá BoleslavVýsledkyCyklokros15.01.2023
4.03.20231. Kolo Škoda Extraliga  ČPSokol Zlín-PrštnéZlín-PrštnéVýsledkySálová cyklistika4.03.2023
18.03.2023Karlovarský pohár MTB (16 kol)NCyklistika Karlovarského kraje, z.s.Karlovarský krajVýsledkyHorská kola14.10.2024
19.03.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - Traily MotolČPSK Cyklistů Praha NUTREND SpecializedPraha MotolVýsledkyHorská kola19.03.2023
25.03.2023AC Heating cup - StříbroNJoycycling s.r.o.Stříbro - kopec RonšperkVýsledkyHorská kola25.03.2023
25.03.2023Trofeo CINELLI 2023 - SynettNSPORTCOMPLEX z.s.HlohovecVýsledkySilnice25.03.2023
26.03.20231. ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká BítešČPTJ Favorit BrnoVelká Bíteš - Brno - Velká BítešVýsledkySilnice26.03.2023
1.04.20232. Kolo Škoda Extraliga  ČPTJ Favorit BrnoFavorit BrnoVýsledkySálová cyklistika1.04.2023
1.04.2023MTB XCO Czech Cup 1 - Kutná HoraČPPro Sport MTB s.r.o.Kutná HoraVýsledkyHorská kola2.04.2023
2.04.2023Česká BMX liga (8 kol)NCzech BMXČRNemá výsledkyBikros24.09.2023
8.04.2023Carla kriterijní liga - SoběslavLIGARobert SkálaSoběslavVýsledkySilnice8.04.2023
15.04.2023U23 – I. liga – 1. koloČPTJ Favorit BrnoBrnoVýsledkySálová cyklistika15.04.2023
15.04.2023Český pohár BMX 1 - BohniceČPTJ Slovan BohniceBohniceVýsledkyBikros15.04.2023
15.04.2023Talent Cup   Nemá výsledkyHorská kola15.04.2023
15.04.20231. BRILON CUP JevíčkoČPCK JevíčkoJevíčkoVýsledkySilnice15.04.2023
15.04.20231. kolo ČP PARA - PardubiceČP PardubiceVýsledkyHandicap15.04.2023
16.04.20232. BRILON CUP NáměšťČPTJ Favorit BrnoNáměšťVýsledkySilnice16.04.2023
16.04.2023Český pohár BMX 2 - BohniceČPTJ Slovan BohniceBohniceVýsledkyBikros16.04.2023
18.04.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice18.04.2023
22.04.20232. ŠKODA CUP - Peklo Severu N°1ČPSimona DavídkováKrásná LípaVýsledkySilnice22.04.2023
22.04.2023Moravská BMX liga (16 kol)NCzech BMXČRNemá výsledkyBikros8.10.2023
22.04.2023Mistrovství ČR JUNIOŘI - FINÁLE  KO+KR MČRSokol Zlín-PrštnéMistrovství ČR FINÁLE  KO+KR VýsledkySálová cyklistika22.04.2023
22.04.2023ČP-hromadné disciplínyČPTJ Kovo PrahaČP-hromadné disciplínyVýsledkyDráha22.04.2023
23.04.2023AC Heating cup - Touškov  TouškovZávod bez propozicHorská kola23.04.2023
23.04.20233. ŠKODA CUP - Peklo Severu N°2ČPSimona DavídkováČeská KameniceVýsledkySilnice23.04.2023
25.04.2023Brněnský dráhový pohár (4 kola)NTJ Favorit BrnoVelodrom BrnoVýsledkyDráha8.08.2023
25.04.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice25.04.2023
27.04.2023Gracia OrlováUCIPetr KoláčekOrlováVýsledkySilnice30.04.2023
29.04.2023GP West BohemiaNRKCAKyšiceVýsledkySilnice29.04.2023
29.04.2023MTB XCO Czech Cup 2 - Město TouškovČPPro Sport MTB s.r.o.Město TouškovVýsledkyHorská kola30.04.2023
29.04.20233. Kolo Škoda Extraliga  ČPSC SvitávkaSvitávkaVýsledkySálová cyklistika29.04.2023
30.04.2023ŠKODA AUTO MČR XCM 2023MČRSportuj po Česku z.s.MachovVýsledkyHorská kola30.04.2023
30.04.2023GP West Bohemia - silnice 1.1UCIRKCAKyšiceVýsledkySilnice30.04.2023
1.05.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - KbelyNKbely Cycling TeamKbelyVýsledkyHorská kola1.05.2023
4.05.2023Závod Míru JuniorůUCICK Slavoj TerezínTerezínVýsledkySilnice7.05.2023
5.05.2023ZMN JevíčkoETPTJ CK JevíčkoJevíčkoVýsledkySilnice7.05.2023
6.05.2023AC Heating cup - Rakovník  RakovníkZávod bez propozicHorská kola6.05.2023
6.05.2023Sezemice - časovka (ČPP EXTRALIGA MASTERS)NSdružení cyklistů pardubickaSezemiceVýsledkySilnice6.05.2023
7.05.2023TALENT CUP 2023 - 2. závod   Nemá výsledkyHorská kola7.05.2023
7.05.2023Memoriál Jarky Krátkého, silnice (ČPP EXTRALIGA MASTERS)NSdružení cyklistů PardubickaSezemiceVýsledkySilnice7.05.2023
9.05.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice9.05.2023
12.05.2023GP FRAMARUCITJ Kovo PrahaGP FRAMARVýsledkyDráha13.05.2023
12.05.2023SP NMNMSPUCISP NMNMVýsledkyHorská kola14.05.2023
13.05.2023Mistrovství ČR - Liga U 23   MČRpořadatel neobsazenMistrovství ČR - Liga U 23   VýsledkySálová cyklistika13.05.2023
13.05.2023Český pohár BMX 3 - ŘepyČPTJ Bikros klub ŘepyŘepyVýsledkyBikros13.05.2023
13.05.2023Carla kriterijní liga - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOLIGACK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice13.05.2023
14.05.2023GP DURATECUCITJ Kovo PrahaGP DURATECVýsledkyDráha14.05.2023
14.05.2023Český pohár BMX 4 - ŘepyČPTJ Bikros klub ŘepyČeský pohár BMX 4 - ŘepyVýsledkyBikros14.05.2023
14.05.20233. BRILON CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOČPCK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice14.05.2023
14.05.20232. kolo ČP PARA - ValticeČPCK ValticeValticeVýsledkyHandicap14.05.2023
14.05.20234. ŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOČPCK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice14.05.2023
16.05.2023500+1 koloUCIFavorit Brno500+1 koloVýsledkyDráha18.05.2023
19.05.2023RBB TourETPRBB Invest - Jan HájekRBB TourVýsledkySilnice21.05.2023
20.05.2023Gravel SudomírNTCH Insurance s.r.o.SudoměřiceVýsledkyGravel20.05.2023
20.05.2023MTB XCO Czech Cup 3 - ZadovČPPro Sport MTB s.r.o.ZadovVýsledkyHorská kola21.05.2023
21.05.2023DEKOM SYSTEM SUDETY TOURNCK Pardubice, spolekBroumovVýsledkySilnice21.05.2023
23.05.2023VC RKCANRoman Kreuziger Cycling AcademyPlzeň - LopatárnaVýsledkySilnice23.05.2023
23.05.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PLzeňVýsledkySilnice23.05.2023
25.05.2023Tour de FemininUCIMandavan z. s.Krásní LípaVýsledkySilnice28.05.2023
26.05.2023TREK ENDURO RACE KOUTYČPPetr Čech SportKoutyVýsledkyHorská kola28.05.2023
26.05.202351. Ročník Malého Závodu míruETPCK LanškrounLanškrounVýsledkySilnice28.05.2023
27.05.2023Evropský pohár - Benátky nad JizerouUECBMX BenátkyEvropský pohár - Benátky nad JizerouVýsledkyBikros28.05.2023
27.05.2023VC DT ČP-měřitelné disciplínyČPProstějovVC DT ČP-měřitelné disciplínyVýsledkyDráha28.05.2023
28.05.2023AC Heating cup - Domažlice  DomažliceZávod bez propozicHorská kola28.05.2023
3.06.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - Zličín INCalabroneZličínVýsledkyHorská kola3.06.2023
3.06.20234X ProTour DobřanyNTomáš BrožíkDobřanyVýsledkyHorská kola3.06.2023
3.06.2023Radon BikeN Vysoká PecVýsledkyHorská kola3.06.2023
3.06.2023MČR v cyklotrialu UCIMČRBiketrial klub OlomoucVelká BystřiceVýsledkyTrial3.06.2023
4.06.20233. ČP v cyklotrialu UCIČPBiketrial klub OlomoucVelká BystřiceVýsledkyTrial4.06.2023
4.06.2023MČR ČPP EXTRALIGA MASTERS, Slatiňany-MonacoNCK Pardubice, spolekSlatiňany - MonacoVýsledkySilnice4.06.2023
4.06.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - Zličín IINCalabroneZličínVýsledkyHorská kola4.06.2023
6.06.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice6.06.2023
6.06.2023VC RKCANRoman Kreuziger Cycling AcademyPlzeň - LopatárnaVýsledkySilnice6.06.2023
8.06.2023Závod míru Grand Prix JeseníkyUCICzech Cycling Tour, s.r.o.JeseníkyVýsledkySilnice11.06.2023
10.06.20233. kolo ČP PARA - Kunětická horaČP Kunětická horaVýsledkyHandicap10.06.2023
10.06.2023Carla kriterijní liga - BělkoviceNJiří KaňkovskýBělkoviceVýsledkySilnice10.06.2023
10.06.2023Kolová - Mistrovství ČR  žáciMČRSK ChodskoMistrovství ČR  VýsledkySálová cyklistika10.06.2023
10.06.2023TALENT CUP 2023 - 3. závod   Nemá výsledkyHorská kola10.06.2023
10.06.2023Chodov BIKENTJ Plamen Chodov z.s.Chodov u KVVýsledkyHorská kola10.06.2023
11.06.2023MTB POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY (9 kol)NMORAVEC Team z.s.Jihomoravský krajVýsledkyHorská kola16.09.2023
11.06.20234. BRILON CUP - Starý JičínČPTeam Forman CinelliStarý JičínVýsledkySilnice11.06.2023
11.06.2023Tour de Brdy - Velká cena StrašicČPAC SPARTA PRAHA cycling z.s.Strašice u RokycanVýsledkyGravel11.06.2023
13.06.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice13.06.2023
13.06.2023VC RKCANRoman Kreuziger Cycling AcademyPlzeň - LopatárnaVýsledkySilnice13.06.2023
17.06.2023Mistrovství ČR U23 FINÁLE  MČRSvitávkaSvitávkaVýsledkySálová cyklistika17.06.2023
17.06.2023ČP-Sprinterské dnyČPPlzeňČP-Sprinterské dnyVýsledkyDráha18.06.2023
17.06.2023Malevil Cup 2023UCIPakli sport klub, z. s.Jablonné v PodještědíVýsledkyHorská kola17.06.2023
17.06.2023Březovský BikeNTeam Bike BřezováBřezová u SokolovaVýsledkyHorská kola17.06.2023
17.06.2023Český pohár BMX 5 - BrnoČPTJ Favorit BrnoBrnoVýsledkyBikros17.06.2023
17.06.2023AC Heating cup - Klatovy  DomažliceZávod bez propozicHorská kola17.06.2023
17.06.2023GP BrnoUCIDukla BrnoGP BrnoVýsledkyDráha18.06.2023
18.06.2023Český pohár BMX 6 - BrnoČPTJ Favorit BrnoBrnoVýsledkyBikros18.06.2023
18.06.2023MČR/MSR U23MČRSZCBánovce nad BebravouVýsledkySilnice18.06.2023
18.06.20234. kolo ČP PARA - PlzeňČP PlzeňVýsledkyHandicap18.06.2023
22.06.2023MČR/MSR 2023 časovka jednotlivců - TlmačeMČRSZCTlmačeVýsledkySilnice22.06.2023
23.06.2023GIANT ENDURO RACE KLÍNOVECČPPetr Čech SportKlínovecVýsledkyHorská kola25.06.2023
24.06.2023TALENT CUP 2023 - 4. závod   Nemá výsledkyHorská kola24.06.2023
24.06.2023MČR/MSR Ženy, Juniorky, Junioři - TlmačeMČRSZCTlmače SVKVýsledkySilnice24.06.2023
25.06.2023AC Heating cup - Špičák  Železná RudaZávod bez propozicHorská kola25.06.2023
Stránka: 123Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 3, celkem 201 záznamů