Kalendář

ohlášené závody

Kalendář závodů
Řazení: Třída
Datum startuZávodTřídaPořadatelMísto konáníStavOdvětvíDatum konce
1.01.2023VC Eko komíny - Rokycany - ŽďárNAC SPARTA PRAHA cyclingRokycanyVýsledkyCyklokros1.01.2023
15.01.2023MČR Elite/Junior - Mladá BoleslavMČRAntonín UngermanMladá BoleslavVýsledkyCyklokros15.01.2023
4.03.20231. Kolo Škoda Extraliga  ČPSokol Zlín-PrštnéZlín-PrštnéVýsledkySálová cyklistika4.03.2023
18.03.2023Karlovarský pohár MTB (16 kol)NCyklistika Karlovarského kraje, z.s.Karlovarský krajVýsledkyHorská kola14.10.2024
19.03.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - Traily MotolČPSK Cyklistů Praha NUTREND SpecializedPraha MotolVýsledkyHorská kola19.03.2023
25.03.2023AC Heating cup - StříbroNJoycycling s.r.o.Stříbro - kopec RonšperkVýsledkyHorská kola25.03.2023
25.03.2023Trofeo CINELLI 2023 - SynettNSPORTCOMPLEX z.s.HlohovecVýsledkySilnice25.03.2023
26.03.20231. ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká BítešČPTJ Favorit BrnoVelká Bíteš - Brno - Velká BítešVýsledkySilnice26.03.2023
1.04.20232. Kolo Škoda Extraliga  ČPTJ Favorit BrnoFavorit BrnoVýsledkySálová cyklistika1.04.2023
1.04.2023MTB XCO Czech Cup 1 - Kutná HoraČPPro Sport MTB s.r.o.Kutná HoraVýsledkyHorská kola2.04.2023
2.04.2023Česká BMX liga (8 kol)NCzech BMXČRNemá výsledkyBikros24.09.2023
8.04.2023Carla kriterijní liga - SoběslavLIGARobert SkálaSoběslavVýsledkySilnice8.04.2023
15.04.2023Talent Cup   Nemá výsledkyHorská kola15.04.2023
15.04.20231. BRILON CUP JevíčkoČPCK JevíčkoJevíčkoVýsledkySilnice15.04.2023
15.04.2023Český pohár BMX 1 - BohniceČPTJ Slovan BohniceBohniceVýsledkyBikros15.04.2023
15.04.20231. kolo ČP PARA - PardubiceČP PardubiceVýsledkyHandicap15.04.2023
15.04.2023U23 – I. liga – 1. koloČPTJ Favorit BrnoBrnoVýsledkySálová cyklistika15.04.2023
16.04.20232. BRILON CUP NáměšťČPTJ Favorit BrnoNáměšťVýsledkySilnice16.04.2023
16.04.2023Český pohár BMX 2 - BohniceČPTJ Slovan BohniceBohniceVýsledkyBikros16.04.2023
18.04.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice18.04.2023
22.04.20232. ŠKODA CUP - Peklo Severu N°1ČPSimona DavídkováKrásná LípaVýsledkySilnice22.04.2023
22.04.2023ČP-hromadné disciplínyČPTJ Kovo PrahaČP-hromadné disciplínyVýsledkyDráha22.04.2023
22.04.2023Mistrovství ČR JUNIOŘI - FINÁLE  KO+KR MČRSokol Zlín-PrštnéMistrovství ČR FINÁLE  KO+KR VýsledkySálová cyklistika22.04.2023
22.04.2023Moravská BMX liga (16 kol)NCzech BMXČRNemá výsledkyBikros8.10.2023
23.04.2023AC Heating cup - Touškov  TouškovZávod bez propozicHorská kola23.04.2023
23.04.20233. ŠKODA CUP - Peklo Severu N°2ČPSimona DavídkováČeská KameniceVýsledkySilnice23.04.2023
25.04.2023Brněnský dráhový pohár (4 kola)NTJ Favorit BrnoVelodrom BrnoVýsledkyDráha8.08.2023
25.04.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice25.04.2023
27.04.2023Gracia OrlováUCIPetr KoláčekOrlováVýsledkySilnice30.04.2023
29.04.2023MTB XCO Czech Cup 2 - Město TouškovČPPro Sport MTB s.r.o.Město TouškovVýsledkyHorská kola30.04.2023
29.04.20233. Kolo Škoda Extraliga  ČPSC SvitávkaSvitávkaVýsledkySálová cyklistika29.04.2023
29.04.2023GP West BohemiaNRKCAKyšiceVýsledkySilnice29.04.2023
30.04.2023ŠKODA AUTO MČR XCM 2023MČRSportuj po Česku z.s.MachovVýsledkyHorská kola30.04.2023
30.04.2023GP West Bohemia - silnice 1.1UCIRKCAKyšiceVýsledkySilnice30.04.2023
1.05.2023ŠKODA Pražský MTB pohár - KbelyNKbely Cycling TeamKbelyVýsledkyHorská kola1.05.2023
4.05.2023Závod Míru JuniorůUCICK Slavoj TerezínTerezínVýsledkySilnice7.05.2023
5.05.2023ZMN JevíčkoETPTJ CK JevíčkoJevíčkoVýsledkySilnice7.05.2023
6.05.2023AC Heating cup - Rakovník  RakovníkZávod bez propozicHorská kola6.05.2023
6.05.2023Sezemice - časovka (ČPP EXTRALIGA MASTERS)NSdružení cyklistů pardubickaSezemiceVýsledkySilnice6.05.2023
7.05.2023TALENT CUP 2023 - 2. závod   Nemá výsledkyHorská kola7.05.2023
7.05.2023Memoriál Jarky Krátkého, silnice (ČPP EXTRALIGA MASTERS)NSdružení cyklistů PardubickaSezemiceVýsledkySilnice7.05.2023
9.05.2023GIANT LIGA 2023NSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál Sk Rapid PlzeňVýsledkySilnice9.05.2023
12.05.2023SP NMNMSPUCISP NMNMVýsledkyHorská kola14.05.2023
12.05.2023GP FRAMARUCITJ Kovo PrahaGP FRAMARVýsledkyDráha13.05.2023
13.05.2023Český pohár BMX 3 - ŘepyČPTJ Bikros klub ŘepyŘepyVýsledkyBikros13.05.2023
13.05.2023Carla kriterijní liga - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOLIGACK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice13.05.2023
13.05.2023Mistrovství ČR - Liga U 23   MČRpořadatel neobsazenMistrovství ČR - Liga U 23   VýsledkySálová cyklistika13.05.2023
14.05.20233. BRILON CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOČPCK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice14.05.2023
14.05.20232. kolo ČP PARA - ValticeČPCK ValticeValticeVýsledkyHandicap14.05.2023
14.05.20234. ŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOČPCK DACOM PHARMA KYJOVKyjovVýsledkySilnice14.05.2023
Stránka: 12345Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 5, celkem 201 záznamů