Kalendář

ohlášené závody

Kalendář závodů
Datum startuZávodTřídaPořadatelMísto konáníStavOdvětvíDatum konce
1.01.2020VC Eko Komíny - Rokycany do vrchu Žďár cyklokros /MTB AC SPARTA PRAHA cycling z.s.RokycanyNemá výsledkyCyklokros1.01.2020
11.01.2020KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.koloMČRFavorit Brno KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.koloZávod bez propozicSálová cyklistika11.01.2020
12.01.2020MČR - Jičín CYKLOKLUB JičínMČR - JičínNemá výsledkyCyklokros12.01.2020
19.01.2020SP Nommay UCISP NommayZávod bez propozicCyklokros19.01.2020
24.01.2020SP Milton UCISP MiltonZávod bez propozicDráha26.01.2020
25.01.2020KOL-Zlín-I.LIGA 1.koloNSokol Zlín-PrštnéKOL-Zlín-I.LIGA 1.koloZávod bez propozicSálová cyklistika25.01.2020
26.01.2020SP Hoogerheide UCISP HoogerheideZávod bez propozicCyklokros16.01.2020
30.01.2020MS Dráha - handicap Milton  UCIMS Dráha - handicap Milton Závod bez propozicHandicap2.02.2020
1.02.2020SP Shepparton UCISP SheppartonZávod bez propozicBikros2.02.2020
1.02.2020SP Dubendorf UCISP DubendorfZávod bez propozicCyklokros2.02.2020
8.02.2020SP Bathurst UCISP BathurstZávod bez propozicBikros9.02.2020
15.02.2020KOL-Praha ŠKODA EXTRALIGA 1.kolokvalifikace MČRTJ Pankrác Prahahala TJ Pankrác Praha, Lomnického 1, Praha 4Nemá výsledkySálová cyklistika15.02.2020
26.02.2020MS BerlinMSUCIMS BerlinNemá výsledkyDráha1.03.2020
15.05.2020e-GrandPrix Czech cycling Federation – TuscanyNČSCOn-lineVýsledkySilnice15.05.2020
17.05.2020Časovka - Velká Kraš - mistrovství Olomouckého krajeNRostislav BrokešOlomoucký krajVýsledkySilnice17.05.2020
22.05.2020e-GrandPrix Czech cycling Federation – Mt. VentouxNČSCOn-lineVýsledkySilnice22.05.2020
26.05.2020IL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.NAC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň - SK Rapid LopatárnaVýsledkySilnice26.05.2020
2.06.2020IL Sano Cup - cena SBS ,,IVA´´ s.r.o. AC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň - SK Rapid PlzeňVýsledkySilnice2.06.2020
6.06.2020Český pohár BMX TJ Favorit BrnoČeský pohár BMX 5Závod bez propozicBikros6.06.2020
7.06.2020Český pohár BMX TJ Favorit BrnoČeský pohár BMX 6Závod bez propozicBikros7.06.2020
9.06.2020IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o. AC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň -areál SK RapidPřihláškySilnice9.06.2020
20.06.2020Techniserv Cup - Bělkovicko - LašťanskéČPRadomír LichnovskýOlomoucUzavřené přihláškySilnice20.06.2020
20.06.2020ŠKODA AUTO ČP XCM - MostČPKL Sport MostMostUzavřené přihláškyHorská kola20.06.2020
20.06.2020KOL-Svitávka-MČR finále kolováMČRSC SvitávkaKOL-Svitávka-MČR finále kolováZávod bez propozicSálová cyklistika20.06.2020
21.06.2020Hanácké okruhy - MUŽINRadomír LichnovskýČechovi u Velkého TýncePřihláškySilnice21.06.2020
21.06.2020Techniserv Cup - Hanácké okruhyČPRadomír LichnovskýČechovice u Velkého TýnceUzavřené přihláškySilnice21.06.2020
26.06.2020Prostějov SKC ProstějovProstějovPřihláškyDráha28.06.2020
27.06.2020MTB marathon series- Bike Marathon Drásal České spořitelny Holešov Drásal Team Holešov, z.s.HolešovUzavřené přihláškyHorská kola27.06.2020
27.06.2020Czech National Championships BC Benátky Czech National ChampionshipsZávod bez propozicBikros28.06.2020
1.07.2020Praha - MČR sprintMČRTJ Kovo PrahaPraha - MČR sprintPřihláškyDráha3.07.2020
4.07.2020Techniserv Cup - Olomouc - časovkaČPRadomír LichnovskýOlomoucZávod bez propozicSilnice4.07.2020
5.07.2020Techniserv Cup - Olomouc - kritériumČPRadomír LichnovskýOlomoucZávod bez propozicSilnice5.07.2020
7.07.2020500+1 kolo TJ Favorit Brno500+1 koloZávod bez propozicDráha9.07.2020
7.07.2020MEJ Anadia UECMEJ AnadiaZávod bez propozicDráha12.07.2020
9.07.2020ME Dessel UECME DesselZávod bez propozicBikros19.09.2020
9.07.2020MEJ Dessel UECMEJ DesselZávod bez propozicBikros12.09.2020
10.07.2020MČR XCO/XCR Pec p/SnMČREXPRESS CZ-TUFO TEAM KOLÍNPec pod SněžkouUzavřené přihláškyHorská kola11.07.2020
17.07.2020Plzeň - MČR vytrvalciMČRSK Petřín PlzeňPlzeň - MČR vytrvalciZávod bez propozicDráha19.07.2020
18.07.2020Techniserv Cup - Starý Jičín - silniceČPForman CinelliStarý JičínZávod bez propozicSilnice18.07.2020
18.07.2020ŠKODA CUP - ZáboříČPCK PŘÍBRAMZáboříZávod bez propozicSilnice18.07.2020
18.07.2020Lidice 2020NCyklo LidiceLidice 2020Závod bez propozicSilnice19.07.2020
25.07.2020Trans Brdy- Řevnice u Prahy Kolo pro život z.s.Řevnice u PrahyUzavřené přihláškyHorská kola25.07.2020
30.07.2020VysočinaNTJ Slovan Žďár nad SázavouVysočinaUzavřené přihláškySilnice2.08.2020
31.07.2020Regionem OrlickaETPSKP DUHA LanškrounOrlickoPřihláškySilnice2.08.2020
6.08.2020SP handicap - Baie Comeau UCISP handicap - Baie ComeauZávod bez propozicHandicap6.08.2020
6.08.2020Czech TourUCITTV Sport Group o.s.OlomoucZávod bez propozicSilnice9.08.2020
9.08.2020Techniserv Cup - Tábor KritériumČPAgentura cyklistikaTábor Areál KomoraNemá výsledkySilnice9.08.2020
13.08.2020MČR mládežeMČRRK Cycling AcademyPlzeňZávod bez propozicSilnice16.08.2020
14.08.2020iXS Evropský pohár sjezd - Špičák Sport service, s.r.o.iXS Evropský pohár sjezd - ŠpičákZávod bez propozicHorská kola16.08.2020
15.08.2020Vysočina Arena Tour - NMNM Kolo pro život z.s.Vysočina Arena Tour - NMNMUzavřené přihláškyHorská kola15.08.2020
Stránka: 123Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 3, celkem 112 záznamů