9.05.2023 | GIANT LIGA 2023 | N | SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s. | sportovní areál Sk Rapid Plzeň | Výsledky | Silnice | 9.05.2023 |
12.05.2023 | SP NMNM | SP | UCI | SP NMNM | Výsledky | Horská kola | 14.05.2023 |
12.05.2023 | GP FRAMAR | UCI | TJ Kovo Praha | GP FRAMAR | Výsledky | Dráha | 13.05.2023 |
13.05.2023 | Český pohár BMX 3 - Řepy | ČP | TJ Bikros klub Řepy | Řepy | Výsledky | Bikros | 13.05.2023 |
13.05.2023 | Mistrovství ČR - Liga U 23 | MČR | pořadatel neobsazen | Mistrovství ČR - Liga U 23 | Výsledky | Sálová cyklistika | 13.05.2023 |
13.05.2023 | ČP v cyklotrialu (8 kol) | ČP | Biketrial klub Olomouc | 13.05.2023 | Výsledky | Trial | 4.11.2023 |
13.05.2023 | Carla kriterijní liga - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO | LIGA | CK DACOM PHARMA KYJOV | Kyjov | Výsledky | Silnice | 13.05.2023 |
14.05.2023 | 2. kolo ČP PARA - Valtice | ČP | CK Valtice | Valtice | Výsledky | Handicap | 14.05.2023 |
14.05.2023 | 3. BRILON CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO | ČP | CK DACOM PHARMA KYJOV | Kyjov | Výsledky | Silnice | 14.05.2023 |
14.05.2023 | GP DURATEC | UCI | TJ Kovo Praha | GP DURATEC | Výsledky | Dráha | 14.05.2023 |
14.05.2023 | Český pohár BMX 4 - Řepy | ČP | TJ Bikros klub Řepy | Český pohár BMX 4 - Řepy | Výsledky | Bikros | 14.05.2023 |
14.05.2023 | 4. ŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO | ČP | CK DACOM PHARMA KYJOV | Kyjov | Výsledky | Silnice | 14.05.2023 |
16.05.2023 | 500+1 kolo | UCI | Favorit Brno | 500+1 kolo | Výsledky | Dráha | 18.05.2023 |
17.05.2023 | Vrchařská liga - silnice (5 kol) | N | LOKO Trutnov | Bnenecko | Výsledky | Silnice | 28.06.2023 |
19.05.2023 | RBB Tour | ETP | RBB Invest - Jan Hájek | RBB Tour | Výsledky | Silnice | 21.05.2023 |
20.05.2023 | MTB XCO Czech Cup 3 - Zadov | ČP | Pro Sport MTB s.r.o. | Zadov | Výsledky | Horská kola | 21.05.2023 |
20.05.2023 | Gravel Sudomír | N | TCH Insurance s.r.o. | Sudoměřice | Výsledky | Gravel | 20.05.2023 |
21.05.2023 | DEKOM SYSTEM SUDETY TOUR | N | CK Pardubice, spolek | Broumov | Výsledky | Silnice | 21.05.2023 |
23.05.2023 | Bikové úterky (3 kola) | N | CK Hlinsko | Hlinsko | Nemá výsledky | Horská kola | 5.06.2023 |
23.05.2023 | GIANT LIGA 2023 | N | SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s. | sportovní areál Sk Rapid PLzeň | Výsledky | Silnice | 23.05.2023 |
23.05.2023 | VC RKCA | N | Roman Kreuziger Cycling Academy | Plzeň - Lopatárna | Výsledky | Silnice | 23.05.2023 |
24.05.2023 | Pohár časovek (4 kola) | N | KC pivovar Vratislavice | Liberec | Výsledky | Silnice | 15.06.2023 |
25.05.2023 | Tour de Feminin | UCI | Mandavan z. s. | Krásní Lípa | Výsledky | Silnice | 28.05.2023 |
26.05.2023 | ČP ENDURO (5 kol) | ČP | Petr Čech Sport | ČR | Výsledky | Horská kola | 22.09.2023 |
26.05.2023 | 51. Ročník Malého Závodu míru | ETP | CK Lanškroun | Lanškroun | Výsledky | Silnice | 28.05.2023 |
26.05.2023 | TREK ENDURO RACE KOUTY | ČP | Petr Čech Sport | Kouty | Výsledky | Horská kola | 28.05.2023 |
27.05.2023 | VC DT ČP-měřitelné disciplíny | ČP | Prostějov | VC DT ČP-měřitelné disciplíny | Výsledky | Dráha | 28.05.2023 |
27.05.2023 | Evropský pohár - Benátky nad Jizerou | UEC | BMX Benátky | Evropský pohár - Benátky nad Jizerou | Výsledky | Bikros | 28.05.2023 |
27.05.2023 | Valašský pohár MTB XCO (3 závody) | N | SK EDIE team Vsetín z.s. | Valašsko | Předběžné výsledky | Horská kola | 2.09.2023 |
28.05.2023 | Moravskoslezský pohár mládeže (5 kol) | N | Moravskoslezský kraj | Krnov, Pustevny | Výsledky | Silnice | 16.09.2023 |
28.05.2023 | AC Heating cup - Domažlice | N | PPK | Domažlice | Výsledky | Horská kola | 28.05.2023 |
3.06.2023 | Radon Bike | N | | Vysoká Pec | Výsledky | Horská kola | 3.06.2023 |
3.06.2023 | 4X ProTour Dobřany | N | Tomáš Brožík | Dobřany | Výsledky | Horská kola | 3.06.2023 |
3.06.2023 | ŠKODA Pražský MTB pohár - Zličín I | N | Calabrone | Zličín | Výsledky | Horská kola | 3.06.2023 |
3.06.2023 | MČR v cyklotrialu UCI | MČR | Biketrial klub Olomouc | Velká Bystřice | Výsledky | Trial | 3.06.2023 |
4.06.2023 | MČR ČPP EXTRALIGA MASTERS, Slatiňany-Monaco | N | CK Pardubice, spolek | Slatiňany - Monaco | Výsledky | Silnice | 4.06.2023 |
4.06.2023 | ŠKODA Pražský MTB pohár - Zličín II | N | Calabrone | Zličín | Výsledky | Horská kola | 4.06.2023 |
6.06.2023 | VC RKCA | N | Roman Kreuziger Cycling Academy | Plzeň - Lopatárna | Výsledky | Silnice | 6.06.2023 |
6.06.2023 | GIANT LIGA 2023 | N | SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s. | sportovní areál Sk Rapid Plzeň | Výsledky | Silnice | 6.06.2023 |
8.06.2023 | Závod míru Grand Prix Jeseníky | UCI | Czech Cycling Tour, s.r.o. | Jeseníky | Výsledky | Silnice | 11.06.2023 |
10.06.2023 | 3. kolo ČP PARA - Kunětická hora | ČP | | Kunětická hora | Výsledky | Handicap | 10.06.2023 |
10.06.2023 | Kolová - Mistrovství ČR žáci | MČR | SK Chodsko | Mistrovství ČR | Výsledky | Sálová cyklistika | 10.06.2023 |
10.06.2023 | TALENT CUP 2023 - 3. závod | N | CYKLISTIKA TJ PŘEŠTICE | Přeštice | Výsledky | Horská kola | 10.06.2023 |
10.06.2023 | Carla kriterijní liga - Bělkovice | N | Jiří Kaňkovský | Bělkovice | Výsledky | Silnice | 10.06.2023 |
10.06.2023 | Chodov BIKE | N | TJ Plamen Chodov z.s. | Chodov u KV | Výsledky | Horská kola | 10.06.2023 |
11.06.2023 | 4. BRILON CUP - Starý Jičín | ČP | Team Forman Cinelli | Starý Jičín | Výsledky | Silnice | 11.06.2023 |
11.06.2023 | MTB POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY (9 kol) | N | MORAVEC Team z.s. | Jihomoravský kraj | Výsledky | Horská kola | 16.09.2023 |
11.06.2023 | Tour de Brdy - Velká cena Strašic | ČP | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Strašice u Rokycan | Výsledky | Gravel | 11.06.2023 |
13.06.2023 | VC RKCA | N | Roman Kreuziger Cycling Academy | Plzeň - Lopatárna | Výsledky | Silnice | 13.06.2023 |
13.06.2023 | GIANT LIGA 2023 | N | SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s. | sportovní areál Sk Rapid Plzeň | Výsledky | Silnice | 13.06.2023 |