1.01.2020 | VC Eko Komíny - Rokycany do vrchu Žďár cyklokros /MTB | | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Rokycany | Nemá výsledky | Cyklokros | 1.01.2020 |
11.01.2020 | KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.kolo | MČR | Favorit Brno | KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.kolo | Závod bez propozic | Sálová cyklistika | 11.01.2020 |
12.01.2020 | MČR - Jičín | | CYKLOKLUB Jičín | MČR - Jičín | Nemá výsledky | Cyklokros | 12.01.2020 |
19.01.2020 | SP Nommay | | UCI | SP Nommay | Závod bez propozic | Cyklokros | 19.01.2020 |
25.01.2020 | KOL-Zlín-I.LIGA 1.kolo | N | Sokol Zlín-Prštné | KOL-Zlín-I.LIGA 1.kolo | Nemá výsledky | Sálová cyklistika | 25.01.2020 |
26.01.2020 | SP Hoogerheide | | UCI | SP Hoogerheide | Závod bez propozic | Cyklokros | 16.01.2020 |
30.01.2020 | MS Dráha - handicap Milton | | UCI | MS Dráha - handicap Milton | Závod bez propozic | Handicap | 2.02.2020 |
1.02.2020 | SP Shepparton | | UCI | SP Shepparton | Závod bez propozic | Bikros | 2.02.2020 |
1.02.2020 | SP Dubendorf | | UCI | SP Dubendorf | Závod bez propozic | Cyklokros | 2.02.2020 |
8.02.2020 | SP Bathurst | | UCI | SP Bathurst | Závod bez propozic | Bikros | 9.02.2020 |
15.02.2020 | KOL-Praha ŠKODA EXTRALIGA 1.kolo | kvalifikace MČR | TJ Pankrác Praha | hala TJ Pankrác Praha, Lomnického 1, Praha 4 | Výsledky | Sálová cyklistika | 15.02.2020 |
26.02.2020 | MS Berlin | MS | UCI | MS Berlin | Nemá výsledky | Dráha | 1.03.2020 |
15.05.2020 | e-GrandPrix Czech cycling Federation – Tuscany | N | ČSC | On-line | Výsledky | Silnice | 15.05.2020 |
17.05.2020 | Časovka - Velká Kraš - mistrovství Olomouckého kraje | N | Rostislav Brokeš | Olomoucký kraj | Výsledky | Silnice | 17.05.2020 |
22.05.2020 | e-GrandPrix Czech cycling Federation – Mt. Ventoux | N | ČSC | On-line | Výsledky | Silnice | 22.05.2020 |
26.05.2020 | IL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o. | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň - SK Rapid Lopatárna | Výsledky | Silnice | 26.05.2020 |
2.06.2020 | IL Sano Cup - cena SBS ,,IVA´´ s.r.o. | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň - SK Rapid Plzeň | Výsledky | Silnice | 2.06.2020 |
9.06.2020 | IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o. | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň -areál SK Rapid | Výsledky | Silnice | 9.06.2020 |
16.06.2020 | IL Sano Cup - Velká cena VSP Auto Plzeň | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň | Výsledky | Silnice | 16.06.2020 |
20.06.2020 | Český pohár BMX 1 Klatovy | ČP | | Klatovy | Závod bez propozic | Bikros | 20.06.2020 |
20.06.2020 | ŠKODA AUTO ČP XCM - Most | ČP | KL Sport Most | Most | Nemá výsledky | Horská kola | 20.06.2020 |
20.06.2020 | Techniserv Cup - Bělkovicko - Lašťanské kritérium | ČP | Radomír Lichnovský | Olomouc | Výsledky | Silnice | 20.06.2020 |
20.06.2020 | KOL-Svitávka-MČR junior kolová | MČR | SC Svitávka | KOL-Svitávka-MČR finále kolová | Výsledky | Sálová cyklistika | 20.06.2020 |
21.06.2020 | ŠKODA TOMKET Pražský MTB pohár - Krajský přebor Prahy | Krajský přebor | KBELY Cycling Team | Praha Kbely | Nemá výsledky | Horská kola | 21.06.2020 |
21.06.2020 | Techniserv Cup - Hanácké okruhy | ČP | Radomír Lichnovský | Čechovice u Velkého Týnce | Výsledky | Silnice | 21.06.2020 |
21.06.2020 | Hanácké okruhy - MUŽI | N | Radomír Lichnovský | Čechovi u Velkého Týnce | Výsledky | Silnice | 21.06.2020 |
21.06.2020 | Český pohár BMX 2 Klatovy | | TJ Favorit Brno | Klatovy | Závod bez propozic | Bikros | 21.06.2020 |
23.06.2020 | IL Sano Cup -Velká cena Chodovaru | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | | Výsledky | Silnice | 23.06.2020 |
26.06.2020 | ČP Prostějov | | SKC Prostějov | Prostějov | Výsledky | Dráha | 28.06.2020 |
27.06.2020 | MTB marathon series- Bike Marathon Drásal České spořitelny Holešov | | Drásal Team Holešov, z.s. | Holešov | Nemá výsledky | Horská kola | 27.06.2020 |
27.06.2020 | KOL-Nezamyslice ŠKODA EXTRALIGA 2.kolo | Elite | Sokol Zlín Prštné | Nezamyslice | Výsledky | Sálová cyklistika | 27.06.2020 |
27.06.2020 | Český pohár BMX 3 - Brno | | TJ Favorit Brno | Brno | Závod bez propozic | Bikros | 27.06.2020 |
28.06.2020 | Český pohár BMX 4 - Brno | ČP | TJ Favorit Brno | | Závod bez propozic | Bikros | 28.06.2020 |
30.06.2020 | IL Sano Cup -Velká cena Sweep sport. | N | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň | Výsledky | Silnice | 30.06.2020 |
1.07.2020 | Praha - MČR sprint | MČR | TJ Kovo Praha | Praha - MČR sprint | Výsledky | Dráha | 3.07.2020 |
2.07.2020 | ŠKODA AUTO ČP XCM - MTB Trilogy - Teplice nad Metují | ČP | | Teplice nad Metují | Závod bez propozic | Horská kola | 5.07.2020 |
4.07.2020 | Český pohár XCO - Strabag CZ MTB cup | ČP | MTB Czech s.r.o. | Město Touškov | Nemá výsledky | Horská kola | 5.07.2020 |
5.07.2020 | KOL U 23 – Mistrovství ČR – LIGA U 23 - 1. kolo | | KOL U 23 – Mistrovství ČR – LIGA U 23 - 1. kolo Oomouc | Olomouc | Nemá výsledky | Sálová cyklistika | 5.07.2020 |
7.07.2020 | IL Sano Cup - Velká cena Mondena s.r.o. | | AC Sparta praha cycling z.s. | Plzeň - Na Lopatárně 37 | Výsledky | Silnice | 7.07.2020 |
7.07.2020 | 500+1 kolo | | TJ Favorit Brno | 500+1 kolo | Výsledky | Dráha | 9.07.2020 |
9.07.2020 | MEJ Dessel | | UEC | MEJ Dessel | Závod bez propozic | Bikros | 12.09.2020 |
9.07.2020 | ME Dessel | | UEC | ME Dessel | Závod bez propozic | Bikros | 19.09.2020 |
9.07.2020 | TBC | ME/MEJ | UEC | TBC | Závod bez propozic | Bikros | 11.07.2020 |
10.07.2020 | MČR XCO/XCR Pec p/Sn | MČR | EXPRESS CZ-TUFO TEAM KOLÍN | Pec pod Sněžkou | Nemá výsledky | Horská kola | 11.07.2020 |
14.07.2020 | IL Sano Cup - Velká cena Penco - sportovní výživa | | AC SPARTA PRAHA cycling z.s. | Plzeň - Na Lopatárně 37 | Výsledky | Silnice | 14.07.2020 |
14.07.2020 | Turné 4 drah - Praha | ČP | Tělovýchovná jednota KOVO, z.s. | Praha Třebešín | Výsledky | Dráha | 14.07.2020 |
15.07.2020 | Turné 4 drah - Plzeň | | SK Petřín Plzeň | Plzeň | Výsledky | Dráha | 15.07.2020 |
18.07.2020 | ŠKODA CUP - Záboří | ČP | CK PŘÍBRAM | Záboří | Výsledky | Silnice | 18.07.2020 |
18.07.2020 | Lidice 2020 | N | Cyklo Lidice | Záboří, Lidice | Výsledky | Silnice | 19.07.2020 |
24.07.2020 | Plzeň - MČR vytrvalci | MČR | SK Petřín Plzeň | Plzeň | Výsledky | Dráha | 26.07.2020 |