Kalendář

ohlášené závody

Kalendář závodů
Řazení: Třída
Datum startuZávodTřídaPořadatelMísto konáníStavOdvětvíDatum konce
1.05.2024AC Heating cup - TouškovKRAJTJ Sokol Město TouškovMěsto touškovVýsledkyHorská kola1.05.2024
1.05.2024Talent Bike series 2024 #1KRAJTalent Bike spolekKutná HoraNemá výsledkyHorská kola1.05.2024
2.05.2024Závod Míru JuniorůUCICK Slavoj TerezínTerezínVýsledkySilnice5.05.2024
4.05.2024Český pohár BMX 1 - LískovecČPTJ Favorit BrnoLískovecVýsledkyBikros4.05.2024
4.05.2024MTB XCO Czech Cup 1 - TouškovUCIPro Sport MTB s.r.o.TouškovVýsledkyHorská kola5.05.2024
4.05.2024GP JUNEK VELODROMESUCIKOVO PrahaPraha TřebešínVýsledkyDráha4.05.2024
5.05.2024Český pohár BMX 2 - LískovecČPTJ Favorit BrnoLískovecVýsledkyBikros5.05.2024
7.05.2024Okresní pohárová soutěž 2024 - Moravskoslezského kraje (4 kola)KRAJMoravskoslezský krajOkresní pohárová soutěž 2024 - Moravskoslezského kraje (4 kola)Závod bez propozicHorská kola18.06.2024
7.05.2024GIANT LIGA 2024KRAJSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.ssportovní areál SKP RAPID PLZEŇ - Na LopatárněVýsledkySilnice7.05.2024
8.05.2024MTB CUP Libereckého kraje 2024 (8 kol)KRAJNorth Bike ClubMTB CUP Libereckého kraje 2024 (8 kol)Závod bez propozicHorská kola22.09.2024
8.05.2024Kuklík XCO 2024 #3KRAJKC Kutná HoraKutná HoraVýsledkyHorská kola8.05.2024
10.05.2024ZMN JevíčkoETPTJ CK JevíčkoJevíčkoVýsledkySilnice12.05.2024
10.05.2024GP FRAMARUCITJ KOVO PrahaPraha TřebešínVýsledkyDráha11.05.2024
11.05.2024ČP Trial - BrnoČP UAMK CYKLO-TRIAL KLUBBrnoVýsledkyTrial11.05.2024
11.05.2024Valašský pohár MTB XCOKRAJEdie TeamValašský pohár MTB XCOZávod bez propozicHorská kola11.05.2024
11.05.2024AC Heating cup - RakovníkKRAJCK LOKO Rakovník z.sRakovníkVýsledkyHorská kola11.05.2024
12.05.2024Czech DH Top on Trail cup 2024  - Kouty nad Desnou   ČPTop On Trail s.r.o.Kouty nad Desnou   VýsledkyHorská kola12.05.2024
12.05.2024TALENT CUP 2024 - 3. závodKRAJCYKLISTIKA TJ PŘEŠTICEŠvihovVýsledkyHorská kola12.05.2024
14.05.2024500+1 koloUCITJ Favorit BrnoVeledrom BrnoVýsledkyDráha16.05.2024
15.05.2024Talent Bike series 2024 #2KRAJTalent Bike spolekKutná HoraNemá výsledkyHorská kola15.05.2024
16.05.2024Pohár časovek Libereckého kraje 2024 (4 kola)KRAJKC Pivovar VratislavicePohár časovek Libereckého kraje 2024 (4 kola)Závod bez propozicSilnice16.06.2024
18.05.2024ČP XCM - SILESIA BIKE MARATHONČP OpavaVýsledkyHorská kola18.05.2024
18.05.2024ČP - Gravel SudomírČPPCH Ixperience s.r.o.SudoměřiceVýsledkyGravel18.05.2024
18.05.2024DEKOM SYSTEM Sudety TourKRAJCK Pardubice, spolekBroumovVýsledkySilnice18.05.2024
18.05.2024MTB XCO Czech Cup 2 - ZadovUCIPro Sport MTB s.r.o.ZadovVýsledkyHorská kola19.05.2024
21.05.2024VC RKCA Roman Kreuziger Cycling AcademyPlzeň-LopatárnaVýsledkySilnice21.05.2024
21.05.2024GIANT LIGA 2024KRAJSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál SKP RAPID PLZEŇ - Na LopatárněVýsledkySilnice21.05.2024
22.05.2024Středočeské derbyKRAJSC BMX Benátky n. J. v UAMKStředočeské derbyZávod bez propozicBikros22.05.2024
22.05.2024Kuklík XCO 2024 #4KRAJKC Kutná HoraKutná HoraVýsledkyHorská kola22.05.2024
23.05.2024Tour de FemininUCIMandavan z. s.Krásná LípaVýsledkySilnice26.05.2024
24.05.2024SP NMNMSPUCINové Město na MoravěVýsledkyHorská kola26.05.2024
25.05.2024VC DT ČP - měřitelné disciplínyČPPardus Tufo ProstějovVelodrom ProstějovVýsledkyDráha26.05.2024
25.05.2024Český pohár BMX 3 - ŘepyČPBikros klub ŘepyPraha ŘepyVýsledkyBikros25.05.2024
25.05.2024ČP PARA - Kunětická HoraČPTJ Léčebna KošumberkKunětická HoraVýsledkyHandicap25.05.2024
25.05.2024ČP Trial - BlanskoČP UAMK CYKLO-TRIAL KLUBBlanskoVýsledkyTrial25.05.2024
25.05.2024Hradní okruhKRAJSK Brumov-Bylnice z.s.Hradní okruhZávod bez propozicHorská kola25.05.2024
25.05.2024Mamut BikeKRAJCykl.oddíl MiKo CyclesMamut BikeVýsledkyHorská kola25.05.2024
25.05.2024WEBER Jičínská 50 XCOKRAJCykloklub JičínWEBER Jičínská 50 XCOVýsledkyHorská kola25.05.2024
25.05.2024Mamut TourKRAJCykl.oddíl MiKo CyclesMamut TourVýsledkySilnice25.05.2024
26.05.2024ČP XCM - ČEZ STOLOVÉ HORYČP STOLOVÉ HORYVýsledkyHorská kola26.05.2024
26.05.2024Český pohár BMX 4 - ŘepyČPBikros klub ŘepyPraha - ŘepyVýsledkyBikros26.05.2024
26.05.20247. ČPP ELM - ČESKOLIPSKÉ KOZLYKRAJKuchyně LípaČeská LípaNemá výsledkySilnice26.05.2024
26.05.2024O Pohár města OstrovKRAJCykloteam OstrovOstrov nad OhříZávod bez propozicHorská kola26.05.2024
26.05.2024závod pro děti Mamut KidsKRAJCykl.oddíl MiKo Cycleszávod pro děti Mamut KidsVýsledkyHorská kola26.05.2024
29.05.2024CYKLOTOUR KOLÍN #1KRAJZ&S Apache Team Kolín, z.s.KolínZávod bez propozicHorská kola29.05.2024
30.05.2024Závod míru U23 Grand Prix JeseníkyUCICzech TourJeseníkyVýsledkySilnice2.06.2024
1.06.20242. Brilon Cup - Trhový Štěpánov - časovkaČPBrilonTrhový ŠtěpánovVýsledkySilnice1.06.2024
1.06.2024Rusavská 50KRAJSK RusavaRusavská 50Závod bez propozicHorská kola1.06.2024
1.06.2024Mistrovství kraje v kolové mužůKRAJTJ Sokol Zlín-PrštnéMistrovství kraje v kolové mužůNemá výsledkySálová cyklistika1.06.2024
1.06.2024Malevil CupUCIPakli sportMalevil CupVýsledkyHorská kola1.06.2024
Stránka: 123456Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 6, celkem 281 záznamů