Kalendář

ohlášené závody

Kalendář závodů
Datum startuZávodTřídaPořadatelMísto konáníStavOdvětvíDatum konce
1.01.2020VC Eko Komíny - Rokycany do vrchu Žďár cyklokros /MTB AC SPARTA PRAHA cycling z.s.RokycanyNemá výsledkyCyklokros1.01.2020
11.01.2020KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.koloMČRFavorit Brno KOL-Brno-I.Liga juniorů 2.koloZávod bez propozicSálová cyklistika11.01.2020
12.01.2020MČR - Jičín CYKLOKLUB JičínMČR - JičínNemá výsledkyCyklokros12.01.2020
19.01.2020SP Nommay UCISP NommayZávod bez propozicCyklokros19.01.2020
25.01.2020KOL-Zlín-I.LIGA 1.koloNSokol Zlín-PrštnéKOL-Zlín-I.LIGA 1.koloNemá výsledkySálová cyklistika25.01.2020
26.01.2020SP Hoogerheide UCISP HoogerheideZávod bez propozicCyklokros16.01.2020
30.01.2020MS Dráha - handicap Milton  UCIMS Dráha - handicap Milton Závod bez propozicHandicap2.02.2020
1.02.2020SP Shepparton UCISP SheppartonZávod bez propozicBikros2.02.2020
1.02.2020SP Dubendorf UCISP DubendorfZávod bez propozicCyklokros2.02.2020
8.02.2020SP Bathurst UCISP BathurstZávod bez propozicBikros9.02.2020
15.02.2020KOL-Praha ŠKODA EXTRALIGA 1.kolokvalifikace MČRTJ Pankrác Prahahala TJ Pankrác Praha, Lomnického 1, Praha 4VýsledkySálová cyklistika15.02.2020
26.02.2020MS BerlinMSUCIMS BerlinNemá výsledkyDráha1.03.2020
15.05.2020e-GrandPrix Czech cycling Federation – TuscanyNČSCOn-lineVýsledkySilnice15.05.2020
17.05.2020Časovka - Velká Kraš - mistrovství Olomouckého krajeNRostislav BrokešOlomoucký krajVýsledkySilnice17.05.2020
22.05.2020e-GrandPrix Czech cycling Federation – Mt. VentouxNČSCOn-lineVýsledkySilnice22.05.2020
26.05.2020IL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.NAC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň - SK Rapid LopatárnaVýsledkySilnice26.05.2020
2.06.2020IL Sano Cup - cena SBS ,,IVA´´ s.r.o.NAC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň - SK Rapid PlzeňVýsledkySilnice2.06.2020
9.06.2020IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.NAC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň -areál SK RapidVýsledkySilnice9.06.2020
16.06.2020IL Sano Cup - Velká cena VSP Auto PlzeňNAC SPARTA PRAHA cycling z.s.PlzeňVýsledkySilnice16.06.2020
20.06.2020ŠKODA AUTO ČP XCM - MostČPKL Sport MostMostNemá výsledkyHorská kola20.06.2020
20.06.2020KOL-Svitávka-MČR junior kolováMČRSC SvitávkaKOL-Svitávka-MČR finále kolováVýsledkySálová cyklistika20.06.2020
20.06.2020Český pohár BMX 1 KlatovyČP KlatovyZávod bez propozicBikros20.06.2020
20.06.2020Techniserv Cup - Bělkovicko - Lašťanské kritériumČPRadomír LichnovskýOlomoucVýsledkySilnice20.06.2020
21.06.2020Hanácké okruhy - MUŽINRadomír LichnovskýČechovi u Velkého TýnceVýsledkySilnice21.06.2020
21.06.2020Techniserv Cup - Hanácké okruhyČPRadomír LichnovskýČechovice u Velkého TýnceVýsledkySilnice21.06.2020
21.06.2020ŠKODA TOMKET Pražský MTB pohár - Krajský přebor PrahyKrajský přeborKBELY Cycling TeamPraha KbelyNemá výsledkyHorská kola21.06.2020
21.06.2020Český pohár BMX 2 Klatovy TJ Favorit BrnoKlatovyZávod bez propozicBikros21.06.2020
23.06.2020IL Sano Cup -Velká cena ChodovaruNAC SPARTA PRAHA cycling z.s. VýsledkySilnice23.06.2020
26.06.2020ČP Prostějov SKC ProstějovProstějovVýsledkyDráha28.06.2020
27.06.2020MTB marathon series- Bike Marathon Drásal České spořitelny Holešov Drásal Team Holešov, z.s.HolešovNemá výsledkyHorská kola27.06.2020
27.06.2020KOL-Nezamyslice ŠKODA EXTRALIGA 2.koloEliteSokol Zlín PrštnéNezamysliceVýsledkySálová cyklistika27.06.2020
27.06.2020Český pohár BMX 3 - Brno TJ Favorit BrnoBrnoZávod bez propozicBikros27.06.2020
28.06.2020Český pohár BMX 4 - BrnoČPTJ Favorit Brno Závod bez propozicBikros28.06.2020
30.06.2020IL Sano Cup -Velká cena Sweep sport.NAC SPARTA PRAHA cycling z.s.PlzeňVýsledkySilnice30.06.2020
1.07.2020Praha - MČR sprintMČRTJ Kovo PrahaPraha - MČR sprintVýsledkyDráha3.07.2020
2.07.2020ŠKODA AUTO ČP XCM - MTB Trilogy - Teplice nad MetujíČP Teplice nad MetujíZávod bez propozicHorská kola5.07.2020
4.07.2020Český pohár XCO - Strabag CZ MTB cupČPMTB Czech s.r.o.Město TouškovNemá výsledkyHorská kola5.07.2020
5.07.2020KOL U 23 – Mistrovství ČR – LIGA U 23 - 1. kolo KOL U 23 – Mistrovství ČR – LIGA U 23 - 1. kolo OomoucOlomoucNemá výsledkySálová cyklistika5.07.2020
7.07.2020IL Sano Cup - Velká cena Mondena s.r.o. AC Sparta praha cycling z.s.Plzeň - Na Lopatárně 37VýsledkySilnice7.07.2020
7.07.2020500+1 kolo TJ Favorit Brno500+1 koloVýsledkyDráha9.07.2020
9.07.2020MEJ Dessel UECMEJ DesselZávod bez propozicBikros12.09.2020
9.07.2020ME Dessel UECME DesselZávod bez propozicBikros19.09.2020
10.07.2020MČR XCO/XCR Pec p/SnMČREXPRESS CZ-TUFO TEAM KOLÍNPec pod SněžkouNemá výsledkyHorská kola11.07.2020
14.07.2020Turné 4 drah - PrahaČPTělovýchovná jednota KOVO, z.s.Praha TřebešínVýsledkyDráha14.07.2020
14.07.2020IL Sano Cup - Velká cena Penco - sportovní výživa AC SPARTA PRAHA cycling z.s.Plzeň - Na Lopatárně 37VýsledkySilnice14.07.2020
15.07.2020Turné 4 drah - Plzeň SK Petřín PlzeňPlzeňVýsledkyDráha15.07.2020
18.07.2020ŠKODA CUP - ZáboříČPCK PŘÍBRAMZáboříVýsledkySilnice18.07.2020
18.07.2020Lidice 2020NCyklo LidiceZáboří, LidiceVýsledkySilnice19.07.2020
24.07.2020Plzeň - MČR vytrvalciMČRSK Petřín PlzeňPlzeňVýsledkyDráha26.07.2020
25.07.2020Trans Brdy- Řevnice u Prahy Kolo pro život z.s.Řevnice u PrahyNemá výsledkyHorská kola25.07.2020
25.07.2020ŠKODA AUTO MČR XCM - Dolní MoravaMČRSportuj po Česku z.s.Dolní MoravaNemá výsledkyHorská kola25.07.2020
31.07.2020Regionem OrlickaETPSKP DUHA LanškrounOrlickoNemá výsledkySilnice2.08.2020
6.08.2020SP handicap - Baie Comeau UCISP handicap - Baie ComeauZávod bez propozicHandicap6.08.2020
6.08.2020Czech TourUCITTV Sport Group o.s.OlomoucNemá výsledkySilnice9.08.2020
8.08.2020Český pohár XCO - Strabag CZ MTB cupČPMTB Czech s.r.o.ZadovNemá výsledkyHorská kola9.08.2020
9.08.2020Techniserv Cup - Tábor KritériumČPAgentura cyklistikaTábor Areál KomoraNemá výsledkySilnice9.08.2020
13.08.2020MČR mládeže - časovka jednotlivcůMČRRoman Kreuziger Cycling AcademyKyšiceUzavřené přihláškySilnice13.08.2020
14.08.2020iXS Evropský pohár sjezd - Špičák Sport service, s.r.o.iXS Evropský pohár sjezd - ŠpičákZávod bez propozicHorská kola16.08.2020
15.08.2020MČR mládeže - hromadný závodMČRRoman Kreuziger Cycling AcademyKyšiceUzavřené přihláškySilnice16.08.2020
15.08.2020Vysočina Arena Tour - NMNM Kolo pro život z.s.Vysočina Arena Tour - NMNMUzavřené přihláškyHorská kola15.08.2020
16.08.2020Společné Mistrovství SR a ČR 2020 - U23MČRSlovenský Zväz CyklistikyBánovce nad BebravouUzavřené přihláškySilnice16.08.2020
19.08.2020Prostějov - turné 4 drah SKC ProstějovProstějov - turné 4 drahPřihláškyDráha19.08.2020
20.08.2020Škoda Auto mistrovství v silniční cyklistice 2020 - časovkaMČRČSCMladá BoleslavUzavřené přihláškySilnice20.08.2020
20.08.2020Brno - turné 4 drah TJ Favorit BrnoBrno - turné 4 drahPřihláškyDráha20.08.2020
22.08.2020Škoda Auto mistrovství v silniční cyklistice 2020 - hromadný závodMČRČSCMladá BoleslavUzavřené přihláškySilnice22.08.2020
22.08.2020ŠKODA AUTO ČP XCM - OpavaČP OpavaNemá výsledkyHorská kola22.08.2020
25.08.2020GIANT LIGA 2020 SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál SK RAPID PLZEŇPřihláškySilnice25.08.2020
25.08.2020G.P. Czech Cycling Federation - V.C. Olomouckého kraje 2020UCI CL2Prostějov – C 1885 spol. s r.oOlomoucUzavřené přihláškyDráha26.08.2020
25.08.2020Paralympijské hry Tokyo 2020 UCIParalympijské hry Tokyo 2020Závod bez propozicHandicap6.09.2020
28.08.2020GP Mem.O.Malečka SKC ProstějovGP Mem.O.MalečkaUzavřené přihláškyDráha29.08.2020
29.08.2020Techniserv Cup - Ostrava - kritériumČPSSK VÍTKOVICEOstravaUzavřené přihláškySilnice29.08.2020
29.08.2020Český pohár BMX 5 - King of Prague ŘepyPraha ŘepyZávod bez propozicBikros30.08.2020
29.08.2020Ostravské okruhy - Muži SSK Vítkovice z.s.Ostrava PorubaPřihláškySilnice29.08.2020
29.08.2020Český pohár XCO Brno - Strabag CZ MTB cupČPMTB Czech s.r.o.BrnoUzavřené přihláškyHorská kola30.08.2020
30.08.2020ŠKODA CUP - OSTRAVAČPSSK VÍTKOVICEŠKODA CUP - OSTRAVAUzavřené přihláškySilnice30.08.2020
30.08.2020Techniserv Cup - Ostrava - silniceČPSSK VÍTKOVICEOstravaUzavřené přihláškySilnice30.08.2020
30.08.2020Český pohár BMX 6 - King of PragueČPŘepyPraha ŘepyZávod bez propozicBikros30.08.2020
1.09.2020GIANT LIGA 2020 SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál SK RAPID PLZEŇPřihláškySilnice1.09.2020
3.09.2020Závod Míru U23 Grand Prix Priessnitz spaUCIJesenická cyklistická z.s.JeseníkUzavřené přihláškySilnice6.09.2020
4.09.2020Framar Praha Třebešín TJ Kovo PrahaFramar Praha TřebešínZávod bez propozicDráha6.09.2020
4.09.2020ZMN JevíčkoETPTJ CK JevíčkoZMN JevíčkoPřihláškySilnice6.09.2020
4.09.2020GP Framar TJ KOVO PrahaGP FramarZávod bez propozicDráha6.09.2020
4.09.2020Sokolovská 24 MTB - Časovka do vrchu MTB (Pohár CKK v MTB)NMTB KV Dalovice Uzavřené přihláškyHorská kola4.09.2020
5.09.2020MSJ DHI/4X LeogangMSJUCIMSJ DHI/4X LeogangZávod bez propozicHorská kola6.09.2020
5.09.2020Miletínský Scorelauf Prasklej řetězMiletínZávod bez propozicHorská kola5.09.2020
5.09.2020KOL-Dornbirn-Cycle Ball World Cup 2020-5.koloSPUCIKOL-Dornbirn-Cycle Ball World Cup 2020-5.koloZávod bez propozicSálová cyklistika5.09.2020
5.09.2020MS LeogangMSUCIMS LeogangZávod bez propozicHorská kola6.09.2020
6.09.2020Stará Chodovská - Okolo výsypky - přebor KK (Pohár CKK na silnici)NTJ Plamen Chodov Uzavřené přihláškySilnice6.09.2020
6.09.2020Rafkarna Velká cena Hradce KrálovéNCyklistika Rafkarna Z.S.Hradec Králové, Masarykovo náměstíPřihláškySilnice6.09.2020
8.09.2020GIANT LIGA 2020 SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál SK RAPID PLZEŇPřihláškySilnice8.09.2020
12.09.2020Czech National Championships BC BenátkyCzech National ChampionshipsZávod bez propozicBikros12.09.2020
12.09.2020KOL-Brno-EXTRALIGA 4.koloMČRFavorit BrnoKOL-Brno-EXTRALIGA 4.koloZávod bez propozicSálová cyklistika12.09.2020
12.09.2020ŠKODA AUTO ČP XCM - Teplice Nad MetujíČPRedpoint Teplice Nad MetujíTeplice Nad MetujíUzavřené přihláškyHorská kola12.09.2020
12.09.2020Techniserv Cup - Lovosice - kritériumČPCK JH LovosiceLovosiceZávod bez propozicSilnice12.09.2020
12.09.2020KR-Brno-Řečkovice-Czech masters - 1.kolo NSokol Brno-ŘečkoviceKR-Brno-Řečkovice-Czech masters - 1.kolo Závod bez propozicSálová cyklistika12.09.2020
13.09.2020MČR - časovka družstev a dvojiceMČRCK Slavoj TerezínVodní kanál RačiceZávod bez propozicSilnice13.09.2020
13.09.2020Chodov - Chodovský bikemaraton (Pohár CKK v MTB)NTJ Plamen Chodov Uzavřené přihláškyHorská kola13.09.2020
15.09.2020GIANT LIGA 2020 SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.sportovní areál SK RAPID PLZEŇPřihláškySilnice15.09.2020
19.09.2020KR-Němčice nad Hanou-Czech masters - 2.kolo NSS Němčice nad Hanou KR-Němčice nad Hanou-Czech masters - 2.kolo Závod bez propozicSálová cyklistika19.09.2020
19.09.2020Techniserv Cup - Kroměříž - kritériumČPCykloteam OD MORAVAKroměřížZávod bez propozicSilnice19.09.2020
Stránka: 12Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 2, celkem 139 záznamů