Závod: GIANT LIGA 2022

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2022
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu26.04.2022
Datum konce26.04.2022
Uzávěrka přihlášek24.04.2022
Místo konánísportovní areál Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26.04.2022 výsledková-listina-giant-liga-2022 upravená.pdf (2.05.2022)

Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David ANDRLE10023504090AC SPARTA PRAHA
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jan BRŇÁK10015836242AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895AC SPARTA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla ŠMÍDOVÁ10053920058AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel SOUKUP10104518187AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Josef VLK10081186960AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
David UHER10093181113ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Marek VOLF10005500385CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr FLORIÁN10129208125CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Vojtěch JAROLÍM10097458712CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Michal DYCHTL10129258241GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Tomáš KUDLÁK10093458773GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Jiří JIŘINEC10106606317Hello CTW
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Matouš GRAMBLIČKA10012849753Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Radek KOBLIC10014153593Hello CTW
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Jakub MAYER10092783817KC SLAVIA PRAHA
Jan KUČERA10047422371KC SLAVIA PRAHA
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Adam LÁVIČKA10093321660KROSS Bike Ranch team
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
David VÁCLAV10128144155MS BIKE ACADEMY RACING
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Milan SPĚŠNÝ10002060222MS BIKE ACADEMY RACING
Radek VESELÝ10106543366MS BIKE ACADEMY RACING
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jake TAYLOR10127667744RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaroslav ŘEHÁČEK10117827294RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Luděk HELIS10106666840RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michael RUML10127666027RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej VÍT10117553775RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr SUCHÝ10117828914RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš MASTÍK10066351317SCK ASTERIA DUBÍ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MLEJNEK10046427416TEAM DUKLA PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059TEAM DUKLA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TEAM DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Petr FIALA10009386550TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Václav ŠŇUPÁREK10015771978TEAM DUKLA PRAHA
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.