Závod: TURNÉ 4 DRAH 2.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 2.
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Datum startu14.07.2022
Datum konce14.07.2022
Uzávěrka přihlášek11.07.2022
Místo konáníTURNÉ 4 DRAH 2.
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice220714 Rozpis Turné4drah Praha.pdf (4.07.2022)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V220714 Turne 4 drah Praha.pdf (14.07.2022)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Antonín STAROSTA10047253936 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Lukáš HASAL10093341161REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990 
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej LAPČÍK10128127987FORCE TEAM JESENÍK
Zuzka KRÁTKÁ10096132640FORCE TEAM JESENÍK
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam ŠTĚDRÝ10047503712REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Tobiáš BŘEŇ10128363518UCC
Vladimír ŠKVÁN10131773975REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Antonín KRTIČKA10122062760SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KNÍŽE10115351875SK PETŘÍN PLZEŇ
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Filip VOSÁHLO10120112252TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315SportRaces Cycling Team
Václav BOHÁČ10080866355ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem