Závod: MČR OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevMČR OMNIUM
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu11.12.2021
Datum konce12.12.2021
Uzávěrka přihlášek9.12.2021
Místo konáníPraha Motol
Kraj 
PořadatelASD DUKLA PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJosef Kratina
E-mailcsc.kratina@seznam.cz
Telefon+420608461542
Fax 
Propozice211211 MČR Omnium 2021.pdf (16.11.2021)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

pdf24_merged-4.pdf (21.12.2021)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Aleš ICHA10092750269DUKLA PRAHA
Mikoláš ICHA10113859287DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam HAVLÍČEK10092303564REXONIX KOVO PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Emma NIČOVÁ10081193731DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš HASAL10093341161DUKLA PRAHA
Matyáš KRÁL10081189990DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Šimon STRAKATÝ10089251195DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Emílie JAROŠOVÁ10093144939ASO DUKLA BRNO
Daniel SRP10023964034Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik MAKOVEC10105522240Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nikola JAROŠ10079309305MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
René JAURIS10006187873MISTRAL
Martin VERNER10106543265MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Oscar PRÝCA10106542760MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš JANOVSKÝ10093318933MS BIKE ACADEMY RACING
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Jakub Tobiáš HROMADA10047450057REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Karel KOLOUŠEK10107315023REXONIX KOVO PRAHA
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Marek BEDNÁŘ10114215460REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Nicolas MARKUSEK10109919269REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej CIBOCH10047455919REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Roman BIRHANZL10120244719REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej SALÁK10115352077SK PETŘÍN PLZEŇ
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej MICHALOVIČ10115820610SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára KROCHMAĹOVÁ10113783913SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel MLEJNEK10046427416 
Denis RUGOVAC10007503336 
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Milan KADLEC10047431263DEVELOPMENT TEAM DSM
Nicolas PIETRULA10008988648 
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora LAZAROVÁ10112435714TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj VAŠINA10112435916TJ FAVORIT BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vilém VOSTAL10117167593TEAM DUKLA PRAHA
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.