Závod: GIANT LIGA 2023

  
StavVýsledky
NázevGIANT LIGA 2023
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Masters
U23
Ženy
Datum startu18.04.2023
Datum konce18.04.2023
Uzávěrka přihlášek17.04.2023
Místo konánísportovní areál Sk Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s.
Adresa pořadateleBarvínková 779/1,
PSČ32600
Kontaktní osobaJan Kotal
E-mailgiantliga@seznam.cz
Telefon608315390
Fax 
Propozicehttps://giantliga.cz/propozice.htm
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18.04.2023 výsledková-listina-giant-liga-2023.pdf (19.04.2023)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel MLEJNEK10046427416AC SPARTA PRAHA
Jakub ŠVANDRLÍK10096874789BIKE CLUB KLATOVY
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Michal DVOŘÁK10128403833Integray L27 Cycling Team
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Daniel HOVORKA10095276717GREENY Cycling Club
Daniel SOUKUP10104518187DUKLA PRAHA
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan LEHKÝ10106916414BIKE TEAM STUPNO
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Ondřej SOMMR10114814638BIKE TEAM STUPNO
Šimon HALÍŘ10126949540BIKE CLUB KLATOVY
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Adam HRDINA10115110183CK Jihočeské naděje
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Kateřina VAVERKOVÁ10047442276BIKE TEAM STUPNO
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Zdeněk CHUDÁČEK10094130194CYKLO ATOM
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Jakub MACHÁT10116807885KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michael SOMR10015108237LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Tomáš KOTRLÍK10047299204LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Vít MUŽÍK10047170373LAWI Stars - GIANT
David Vais10136772711Logport cycling team
Marek VOLF10005500385Logport cycling team
Adam LÁVIČKA10093321660MERIDA BIKE RANCH TEAM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Patrik NĚMEC10115826670PROFI SPORT CHEB
Patrik TOMÁŠEK10127876696SportRaces Cycling Team
Daniel MACHALA10047651333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír SUCHÝ10140406975RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin NERUDA10120088408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Vojtěch DUŠÁNEK10140405864 
Adam KUBELKA10130160341ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KUBIAS10047222513Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HOLUBOVÁ10047313045ROUVY Specialized
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Jan SUCHÝ10130013427SK PETŘÍN PLZEŇ
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Daniel KOUBA10081498269BIKE TEAM STUPNO
Eliška KVASNIČKOVÁ10107680993Team Komugi-Grand Est
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM