Závod: Brno - Velká Bíteš - Brno
| |
---|
Stav | Nemá výsledky |
Název | Brno - Velká Bíteš - Brno |
Třída | |
Odvětví | SilniceMuži, U23 |
Datum startu | 1.04.2007 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | TJ Favorit Brno |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | marek@mixa.name |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Muži, U23
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | KOLOKRÁM | |
3 | Vojtěch HAČECKÝ | ELKOV AUTHOR cycling team | |
4 | - - - | KC SLAVIA PRAHA | |
7 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
8 | - - - | TOP TEN TEPLICE z.s. | |
9 | - - - | TEAM SKY | |
10 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
12 | - - - | SWEEP Ultimate Sport | |
13 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
15 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
17 | Jan FALTÝNEK | CYKLO - SKI klub Polička | |
18 | Jan JOBÁNEK | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
19 | - - - | CK Příbram | |
20 | - - - | SILNÝ - PELL´S TEAM | |
22 | Josef SOUKUP | CYKLO ATOM | |
23 | Petr KUBIAS | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
24 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
25 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
26 | - - - | RAPID PLZEŇ | |
27 | - - - | TEAM CUBE - EUROREGION NISA | |
28 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
31 | - - - | TEAM CUBE - EUROREGION NISA | |
32 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
33 | Jiří BRÁZDIL | Open Cycling Academy z.s. | |
36 | - - - | DT - SPECIALIZED | |
38 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
39 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
40 | - - - | VELOSERVIS TEAM | |
42 | - - - | Androni Giocattoli-Venezuela | |
44 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
45 | - - - | CK SILESIA ORLOVÁ | |
46 | Petr SWACZYNA | CK FESO PETŘVALD | |
47 | - - - | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
48 | - - - | BIGLA CYCLING TEAM | |
51 | Lukáš HORÁK | PUSKINAK.CZ | |
52 | - - - | MARIN - HOKOR | |
53 | - - - | DT - SPECIALIZED | |
54 | - - - | CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY | |
55 | Pavel PASTRNEK | SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC | |
57 | Pavel PADRNOS | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
58 | - - - | LAWI Stars - GIANT | |
59 | Jiří JEŽEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
60 | - - - | KOLOKRÁM | |
62 | Tomáš KONEČNÝ | PARDUS TUFO Prostějov | |
63 | Radek KRUMMER | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
64 | - - - | KČCL 1900 | |
65 | Tomáš ČER | BIKESTYLE.CZ | |
66 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
67 | Lukáš HEINRICH | TEAM FORMAN CINELLI | |
68 | - - - | HAVEN TEAM | |
69 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
70 | Tomáš JANOŠEK | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
71 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
72 | - - - | ŠTROF TEAM | |
73 | Karel KOPR | KC SLAVIA PRAHA | |
74 | Pavel JELÍNEK | KC SLAVIA PRAHA | |
76 | - - - | MOUNTAINTIME FELT AROPEC | |
77 | - - - | CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. | |
78 | - - - | CSK MARKUS, spolek | |
79 | - - - | YOGI RACING OSTRAVA | |
80 | - - - | TJ DUKLA BRNO | |
81 | František KOCOUREK | SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC | |
82 | Jiří NESVEDA | AC SPARTA PRAHA | |
83 | - - - | KC BRNO | |
84 | - - - | ON ROAD RACING TEAM | |
85 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
86 | - - - | SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC | |
87 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
88 | Petr PUČELÍK | CYKLO ATOM | |
89 | Martin PEČENKA | CYKLO ATOM | |
90 | Ondřej BEZUNK | TEAM FORMAN CINELLI | |
91 | Adam PILČÍK | Symbio+CE.Energy | |
92 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
93 | Lukáš PETR | TJ FAVORIT BRNO | |
94 | Michal BĚHOUNEK | VELOSERVIS TEAM | |
95 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
96 | - - - | TEAM CUBE - EUROREGION NISA | |
97 | - - - | VELOSERVIS TEAM | |
98 | - - - | TMK OSTRAVA | |
99 | - - - | CSK MARKUS, spolek | |
100 | Roman HANZELÍN | AUTHOR TEAM STUPNO | |
101 | - - - | DT - SPECIALIZED | |
102 | - - - | Eleven Cube Riders | |
Nebyl nalezen žádný záznam |