Závod: Memoriál Rudolfa Schejbala

  
StavNemá výsledky
NázevMemoriál Rudolfa Schejbala
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
K A D E T I
K A D E T K Y
Ž Á C I - mladší
Ž Á C I - starší
Ž Á K Y N Ě
Datum startu15.04.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
2Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
3- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
4- - -CK Příbram 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -Bikonur Cycling Team 
12- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
13- - -CIO TECHNIKA BRNO 
14- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
15- - -BMC RACING 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -SK KOLOSERVIS SEDLČANY 
23- - -Klein Constantia 
24- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -CS Specialized HK 
29- - -KOLOKRÁM 
30Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
31Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
32- - -PÍTRS BIKES 
33- - -MAX CURSOR 
34Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
42Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
44Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
47- - -CYKLOTEAM OSTROV 
48- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
49- - -PRODOLI RACING TEAM 
50Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
51- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
55- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
56Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
57- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
58- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
59- - -TEAM DUKLA PRAHA 
60- - -TJ SIGMA HRANICE 
61- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
62- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -SPOKE.CZ 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
5Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -MAX CURSOR 
7- - -STEVENS Znojmo 
8- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
9- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -JIRAPO-GIANT 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -SK VEHA TEAM 
15Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -SKP DUHA Lanškroun 
20Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
21Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -Astana Pro Team 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
31- - -ETIXX - QUICK STEP 
32- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
34- - -Symbio+CE.Energy 
35Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
36- - -HEAD BIKE Opava 
37- - -TRIANGLE SPORT KLUB 
38- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
39- - -DUKLA PRAHA 
40- - -KOTVA BRANÍK CYKLO TEAM 
41- - -KOLOKRÁM 
42- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
43- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
44- - -TJ STADION LOUNY 
45- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
46- - -TJ SIGMA HRANICE 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
49- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
50- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
54- - -KERDA COLNAGO CZ 
55Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
56- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
57- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
59- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
60- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
61- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
63- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
64- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
65- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
66- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
67- - -ASO DUKLA BRNO 
68- - -TJ DUKLA BRNO 
69- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -VEUS VYŠKOV 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
18Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
19- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
20- - -SK VELO PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
36- - -SK VEHA TEAM 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
38- - -CK Příbram 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -TEAM CYCLING FANINI 
6- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
7- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
8- - -KL SPORT MOST 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam