Závod: MČR DRÁHA - MOTOL

  
StavVýsledky
NázevMČR DRÁHA - MOTOL
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
MUŽI - OMNIUM
ŽÁCI - OMNIUM
ŽÁKYNĚ - OMNIUM
ŽENY - OMNIUM
Datum startu17.12.2016
Datum konce18.12.2016
Uzávěrka přihlášek15.12.2016
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNAD KAPLIČKOU 15, Praha 10
PSČ10000
Kontaktní osobaJaroslava Mixová
E-mailmixova@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon602278050
Fax 
Propozice1217-MCR-Motol.pdf (2.12.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

0a7a140b6bdf5308738c31ff9cfa0a30.xls (1.06.2017)

Výsledky v kategorii MUŽI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
2Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
3Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SKC Tufo Prostějov 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9René JAURISFAVORIT RACING 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Petr FIALATJ FAVORIT BRNO 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kateřina KOHOUTKOVÁDUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
4Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Antonín KOSTIHASKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
6Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
9Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
10Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
11Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
13Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
14Michaela MITRYCHOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
15Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
16Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
6Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
10Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
13Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
14Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
15Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
18Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
2Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
9Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
10Milan KADLECDUKLA PRAHA 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
13David GOGAPROFI SPORT CHEB 
14Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
 Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - - AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David ČERNOHORSKÝ10047420250AC SPARTA PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David SOJKA10008950858ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jana RICHTEROVÁ10092748148COPR TJ PŘEŠTICE
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047320119 
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010777993 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047455414AEROTEC SPORT TEAM
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047373366 
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047443589 
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁBEK10004612534ASO DUKLA BRNO
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES