Závod: MČR DRÁHA - MOTOL

  
StavVýsledky
NázevMČR DRÁHA - MOTOL
Třída 
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
MUŽI - OMNIUM
ŽÁCI - OMNIUM
ŽÁKYNĚ - OMNIUM
ŽENY - OMNIUM
Datum startu17.12.2016
Datum konce18.12.2016
Uzávěrka přihlášek15.12.2016
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNAD KAPLIČKOU 15, Praha 10
PSČ10000
Kontaktní osobaJaroslava Mixová
E-mailmixova@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon602278050
Fax 
Propozice1217-MCR-Motol.pdf (2.12.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

0a7a140b6bdf5308738c31ff9cfa0a30.xls (1.06.2017)

Výsledky v kategorii MUŽI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1David SOJKAASO DUKLA BRNO 
2Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
3Luděk KELLNER LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SKC Tufo Prostějov 
8Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
9René JAURISFAVORIT RACING 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Petr FIALATJ FAVORIT BRNO 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kateřina KOHOUTKOVÁDUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
4Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Milan KABRHELDUKLA PRAHA 
8Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
11Daniel RYBÍNDUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Antonín KOSTIHASKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
6Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
9Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
10Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
11Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
13Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
14Michaela MITRYCHOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
15Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
16Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
6Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
10Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
13Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
14Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
15Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
18Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
2Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
9Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
10Milan KADLECDUKLA PRAHA 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
13David GOGAPROFI SPORT CHEB 
14Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
 Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045ROUVY Specialized
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Antonín REH10047358313 
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Daniel BABOR10015327903Caja Rural Seguros RGA
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David ČERNOHORSKÝ10047420250Integray L27 Cycling Team
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477 
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
David SOJKA10008950858BIKROSCLUB ŘEPY
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10015330731 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906 
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014 
- - -10010894595 
Jan ŠTYCH10047220287ROUVY Specialized
Jan VALL10047292635 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
- - -10023528847 
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karel KUBA10016145026 
- - -10047320119 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Karolína ČERNÁ10047331031 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047447431 
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
- - -10010777993 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ10008993193ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009500829 
- - -10047455414AEROTEC SPORT TEAM
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
- - -10002279985 
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
- - -10047337903 
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047309308REXONIX KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Matyáš JANOŠ10046331224 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010170129 
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michal KOHOUT10009502748 
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
- - -10047337192 
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Ondřej VAVROUŠEK10047394281 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785 
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
René JAURIS10006187873MISTRAL
René ZOAITTER10047444195 
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Robin WAGNER10007294683Akademie dráhové cyklistiky
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon ADÁMEK10009178507 
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁBEK10004612534Akademie dráhové cyklistiky
Tomáš BÁRTA10091211508Caja Rural Seguros RGA
- - -10047370538 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
- - -10047396204 
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES