Závod: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016

  
StavVýsledky
NázevMISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016
Odvětví
Dráha
junioři
JUNIOŘI-vylučovacízávod
kadeti
KADETI-vylučovacízávod
kadetky žákyně
KADETKY-vylučovacízávod
MUŽI-vylučovacízávod
žáci
ŽÁCI-vylučovacízávod
ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
Datum startu3.12.2016
Datum konce4.12.2016
Uzávěrka přihlášek29.11.2016
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelASC Dukla Praha ve spolupráci s Českým svazem cyklistiky
Adresa pořadatelePraha
PSČ15000
Kontaktní osobaJosef Kratina
E-mailcsc.kratina@seznam.cz
Telefon+420608461542
Fax 
PropoziceProgram-Planeta-2016.docx (21.11.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

8cafbb35a64411a518306af4297b7e12.xls (7.12.2016)

Výsledky v kategorii MUŽI-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nejlevnějšípneu.cz 
2- - -Whirlpool-Author cycling team 
3Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
6- - -FAVORIT RACING 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Alois KAŇKOVSKÝWhirlpool-Author cycling team 
9- - -SKC Tufo Prostějov 
10Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
11Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -FAVORIT RACING 
17Petr FIALATJ FAVORIT BRNO 
18David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
21Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -SKC Tufo Prostějov 
10Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Michal PROCHÁZKACYKLO BENDL 
17Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
22Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
23Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -AŠK INTER BRATISLAVA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
30Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
6Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
7Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
8- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
9- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
10Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
12Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
15Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
16Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Michaela MITRYCHOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii kadetky žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
7Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
8Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
9Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
10Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
15Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
16Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
17Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
20- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
21Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
22Michaela MITRYCHOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
23Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
26Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
3Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
4Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
5Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
19Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
20- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
12Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
13David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
14Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
15Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
16Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
17Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
21Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
6Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
10Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
11Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
12Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
14David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
15Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
16Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
17- - -SKC Tufo Prostějov 
18- - -PROFI SPORT CHEB 
19Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
20Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
23- - -DUKLA PRAHA 
24David KAMIENBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
25Tereza NEUMANOVÁDUKLA PRAHA 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -SKC Tufo Prostějov 
30Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
31- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
32- - -PROFI SPORT CHEB 
33Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
7Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
8Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
9Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
10Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
12Milan KADLECDUKLA PRAHA 
13- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
18Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
20Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
4Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
8Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Milan KADLECDUKLA PRAHA 
10Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
11Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
13- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15- - -PROFI SPORT CHEB 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
18Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
21Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
22Martin BÁRTABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
23Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
25Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
27Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
29- - -CYKLOTEAM OSTROV 
30Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
31David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
32Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
34Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
35Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov 
36Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
37Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
38Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
39- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
40Jakub KORECSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
6Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
9- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETKY-vylučovacízávod
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
- - -10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047406005 
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Dominik HRSTKA10047416917CK BÍTOVSKÁ
- - -10047354269Vysočina Cycling
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047431768 
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
- - -10007503134CCC Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub KOREC10047378319SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jana RICHTEROVÁ10092748148COPR TJ PŘEŠTICE
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047446825TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010777993 
Libor ZAJÍC10011109413SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KLAP10047319311RAJEC 100% TREK
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046856842Norco Bicycles CZ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
- - -10047447936TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047443589 
- - -10006187873FAVORIT RACING
- - -10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046470357 
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10004627587 
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES