Závod: OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevOMNIUM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
KADETI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ a KADETKY
Datum startu19.11.2016
Datum konce20.11.2016
Uzávěrka přihlášek17.11.2016
Místo konáníPraha - MOTOL
KrajČSC
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceCP-Motol-19.-20.11.2016.xls (10.11.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Book2xls.xls (2.12.2016)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
5Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
6Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
16Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
17Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
21Kateřina KOHOUTKOVÁDUKLA PRAHA 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -DUKLA PRAHA 
24Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
27Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
28- - -DUKLA PRAHA 
29Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
30Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
31Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
32Tereza NEUMANOVÁDUKLA PRAHA 
33- - -AŠK INTER BRATISLAVA 
34- - -TJ KOVO PRAHA 
35- - -SKC Tufo Prostějov 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ a KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
7Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
11Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
12Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
13Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
16Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
17- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
19Michaela MITRYCHOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
20Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
21Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
3Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
7Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
10Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
12Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
14Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
22Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
24Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
25Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
26David KAMIENBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
27- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
28Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
 Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
7Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
8Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
10Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
11Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
12Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
13Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14Milan KADLECDUKLA PRAHA 
15Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
16Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
17Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
18Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
19Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
20Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
22René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
23Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
24Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
25David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
26Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
27Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
29David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
32Radovan ŠTECSKC Tufo Prostějov 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
35Daniel GROHAUTHOR TEAM STUPNO 
36Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
37Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 David GOGAPROFI SPORT CHEB 
 Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David KAMIEN10047313146BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub KOREC10047378319SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jana RICHTEROVÁ10092748148COPR TJ PŘEŠTICE
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047446825TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010777993 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KLAP10047319311RAJEC 100% TREK
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
- - -10047447936TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337192 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047367003 
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES