Závod: MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR

  
StavVýsledky
NázevMČR sprinterské disciplíny + FRAMAR
Odvětví
Dráha
Elite + U23 - 1km
Elite - sprint celkově
Junioři - keirin finále
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Juniorky + Ženy - sprint celkově
Juniorky + Ženy - sprint družstev
Juniorky - keirin finle
Kadeti - 500m
Kadeti - keirin finle
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev kvalifikace
Žáci - 500m
Žáci - keirin finále
Žáci - sprint celkově
Žáci - sprint družstev
Žákyně + kadetky - sprint družstev
Žákyně + Kadetky - keirin finále
Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
Ženy - 500m
Datum startu9.09.2016
Datum konce11.09.2016
Uzávěrka přihlášek5.09.2016
Místo konáníPRAHA TŘEBEŠÍN
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNAD KAPLIČKOU 15
PSČPraha
Kontaktní osobaMIXOVÁ
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon100 00
Fax602278050
Propozice0909-MCR-Trebesin-Framar.pdf (11.08.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160909-MCR-draha-PRAHA.xls (1.10.2016)

Výsledky v kategorii Elite - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BÁBEKASO DUKLA BRNO 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO  
3David SOJKAASO DUKLA BRNO  
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Elite + U23 - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO  
2Tomáš BÁBEKASO DUKLA BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5David SOJKAASO DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2- - -ASO DUKLA BRNO  
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
4Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
9Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -SKC Tufo Prostějov 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2- - -DUKLA PRAHA 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
3Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
4- - -SKC Tufo Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
5Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
7Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
8Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
11David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO  
13Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO  
15- - -DUKLA PRAHA 
16Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
17Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
18- - -TJ FAVORIT BRNO  
19- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
20David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
21Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
23Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
24Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
1Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO  
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
3David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
3- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
5Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
 Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
 Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
4Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
6Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
7Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
16Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO  
19Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
20Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
23Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
24David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - keirin finle
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
3Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
7Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO  
12Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
3Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
4Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
1- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -SKC Tufo Prostějov 
3Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii Junioři - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
3Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
4Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
4Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
5Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
8Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
 Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Žáci - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
3Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Juniorky - keirin finle
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
3- - -ASO DUKLA BRNO  
4Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
Výsledky v kategorii Žákyně + kadetky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
5Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10032769614 
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010777993 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337192 
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tomáš BÁBEK10004612534ASO DUKLA BRNO
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047443387SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO