Závod: MČR vytrvalostní disciplíny

  
StavVýsledky
NázevMČR vytrvalostní disciplíny
Odvětví
Dráha
bod junior
bod juniorky
bod kadet
bod z ky
Bod zaci
bod zeny
dr jky zen
dr jun
dr kad
dr zak
dr zky kky
kad scratch
scratch jky
scratch jun
scratch zaci
scratch zak kadetky
scratch zen
St kky
Sth jky
sth jun
sth kad
sth z
Sth zeny
sth zky
Datum startu2.09.2016
Datum konce4.09.2016
Uzávěrka přihlášek31.08.2016
Místo konáníBRNO
KrajČSC
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKřížkovského 416/22, Brno
PSČ603 67
Kontaktní osobaVALENTA
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon731 617 155
Fax 
PropoziceMCR-draha-2016-2.doc (22.08.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

mcr-brnod.xls (30.10.2016)

Výsledky v kategorii bod zeny
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha 
2Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha 
3- - -Team Dukla Praha 
4- - -Team Dukla Praha 
5- - -Dukla Praha 
 - - -TJ Dukla Brno 
Výsledky v kategorii scratch zen
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha 
2Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha 
3- - -Team Dukla Praha 
4- - -Dukla Praha 
5- - -Team Dukla Praha 
6- - -TJ Dukla Brno 
Výsledky v kategorii dr jky zen
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Dukla Praha I 
1Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha I 
1Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha I 
1- - -Team Dukla Praha I 
2- - -Team Dukla Praha 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
2Tereza NEUMANOVÁTJ Kovo Praha 
2- - -TJ Kovo Praha 
3- - -Dukla Praha 
3- - -Dukla Praha 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ Dukla Brno 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB 
4- - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii Sth zeny
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha 
2Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha 
3Božena KUČEROVÁVelosport Domažlice 
4- - -Team Dukla Praha 
5- - -Team Dukla Praha 
6- - -Dukla Praha 
Výsledky v kategorii bod kadet
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
2Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
3Vojtěch KMÍNEKMapei Merida Kaňkovský 
4Jakub BOUČEKCK Příbram-Fany Gastro 
5Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
6Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
7- - -Cykloteam Ostrov 
8- - -Drahanský sport team 
9Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
10David VITNERTJ Plamen Chodov 
11Petr KELEMENASO Dukla Brno 
12- - -Dukla Praha 
13Antonín REHBikecycling junior team 
14- - -TJ Favorit Brno 
15- - -TJ Favorit Brno 
16Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
17Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19Matyáš JANOŠDukla Praha 
20- - -TJ Kovo Praha 
21Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
23Adam HOFMEISTERSK Petřín Plzeň 
24- - -Force Team Jeseník 
25- - -SKP Duha Lanškroun 
26Vojtěch ŘEPATJ Favorit Brno 
27David GROSSMANNTJ Kovo Praha 
 - - -TJ Favorit Brno 
 Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
 Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii kad scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
2Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
3Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
4- - -Cykloteam Ostrov 
5Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
6Jakub BOUČEKCK Příbram-Fany Gastro 
7Petr KELEMENASO Dukla Brno 
8Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
9Antonín REHBikecycling junior team 
10David GROSSMANNTJ Kovo Praha 
11Vojtěch KMÍNEKMapei Merida Kaňkovský 
12- - -Dukla Praha 
13Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
14- - -Drahanský sport team 
15Vojtěch ŘEPATJ Favorit Brno 
16Matyáš JANOŠDukla Praha 
17- - -TJ Favorit Brno 
18- - -Force Team Jeseník 
19David VITNERTJ Plamen Chodov 
20- - -TJ Kovo Praha 
21Adam HOFMEISTERSK Petřín Plzeň 
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
23- - -TJ Favorit Brno 
24- - -SKC Tufo Prostějov 
25- - -SKP Duha Lanškroun 
27Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
28Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
 Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii dr kad
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
1Vojtěch ŘEPATJ Favorit Brno 
1- - -Force Team Jeseník 
1Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
2Vojtěch KMÍNEKMapei Merida Kaňkovský 
2- - -SKC Tufo Prostějov 
2Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
2Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
2Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
3Matyáš JANOŠDukla Praha 
3Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
3Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
3- - -Dukla Praha 
4Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
4Antonín REHBikecycling junior team 
4- - -TJ Kovo Praha 
Výsledky v kategorii sth kad
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch KMÍNEKMapei Merida Kaňkovský 
2Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
3Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
4Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
5Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
6Vojtěch ŘEPATJ Favorit Brno 
7Jakub BOUČEKCK Příbram-Fany Gastro 
8Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
Výsledky v kategorii bod junior
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ Kovo Praha 
2- - -Dukla Praha 
3- - -Mapei Merida Kaňkovský 
4- - -TJ Favorit Brno 
5Martin ŠMÍDADukla Praha 
6Martin ČECHMANASO Dukla Brno 
7- - -Dukla Praha 
8Josef Maxmilian JUNEKASO Dukla Brno 
9Matyáš BUŠEKTJ Kovo Praha 
10- - -Dukla Praha 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
13Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
14Karel KUBACK Příbram-Fany Gastro 
15- - -Dukla Praha 
16- - -TJ Favorit Brno 
17- - -Drahanský sport team 
18- - -Dukla Praha 
19- - -Mapei Merida Kaňkovský 
20- - -TJ Favorit Brno 
21Matěj STYBORTJ Kovo Praha 
Výsledky v kategorii scratch jun
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ Kovo Praha 
2Martin ŠMÍDADukla Praha 
3- - -SKC Tufo Prostějov 
4Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
5- - -TJ Favorit Brno 
6Josef Maxmilian JUNEKASO Dukla Brno 
7- - -Mapei Merida Kaňkovský 
8Karel KUBACK Příbram-Fany Gastro 
9- - -TJ Favorit Brno 
10Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
11- - -Dukla Praha 
12- - -TJ Favorit Brno 
13- - -Whirlpool Author 
14Martin ČECHMANASO Dukla Brno 
15- - -Dukla Praha 
16Matyáš BUŠEKTJ Kovo Praha 
17- - -Mapei Merida Kaňkovský 
18- - -Dukla Praha 
19- - -Dukla Praha 
 - - -TJ Kovo Praha 
 - - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii dr jun
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ Kovo Praha 
1Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
1- - -Mapei Merida Kaňkovský 
1- - -SKC Tufo Prostějov 
2- - -Dukla Praha 
2- - -Dukla Praha 
2Martin ŠMÍDADukla Praha 
2- - -Dukla Praha 
3Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
3- - -Mapei Merida Kaňkovský 
3Dominik PRUDEKMoravec Team 
3- - -TJ Favorit Brno 
4- - -TJ Favorit Brno 
4Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
4- - -Drahanský sport team 
4- - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii sth jun
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ Kovo Praha 
2- - -Mapei Merida Kaňkovský 
3- - -Dukla Praha 
4- - -Mapei Merida Kaňkovský 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6- - -Dukla Praha 
7Martin ŠMÍDADukla Praha 
8Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Bod zaci
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMapei Merida Kaňkovský 
2Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
3Petr VÁVRACK Bítovská 
4Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
5Filip ČERNÝDukla Praha 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
8Daniel TOULTJ Cykloprag 
9- - -CK Bítovská 
 - - -SK Petřín Plzeň 
 - - -TJ Favorit Brno 
 - - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii scratch zaci
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMapei Merida Kaňkovský 
2Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
3Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
4Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
5Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
6Petr VÁVRACK Bítovská 
7Filip ČERNÝDukla Praha 
8Daniel TOULTJ Cykloprag 
9- - -CK Bítovská 
10- - -TJ Favorit Brno 
11- - -TJ Favorit Brno 
 - - -SK Petřín Plzeň 
Výsledky v kategorii dr zak
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMapei Merida Kaňkovský 
1Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
1Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
1Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
1Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
2Filip ČERNÝDukla Praha 
2- - -CK Bítovská 
2Daniel TOULTJ Cykloprag 
2Petr VÁVRACK Bítovská 
3- - -MS BIKE Academy Racing 
3- - -TJ Favorit Brno 
3Dominik MOLÁKCyklo Mikulášek Znojmo 
3- - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii sth z
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMapei Merida Kaňkovský 
2Daniel TOULTJ Cykloprag 
3Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
4Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
5Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7- - -CK Bítovská 
8Petr VÁVRACK Bítovská 
Výsledky v kategorii bod juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dukla Praha 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
3- - -Dukla Praha 
4Sára KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTJ Dukla Brno 
6Ema KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
7Tereza NEUMANOVÁTJ Kovo Praha 
8Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
9Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB 
10- - -TJ Favorit Brno 
11Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -TJ Kovo Praha 
Výsledky v kategorii scratch jky
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
2Ema KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
3Sára KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTJ Dukla Brno 
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
6Tereza NEUMANOVÁTJ Kovo Praha 
7- - -Dukla Praha 
8- - -Dukla Praha 
9- - -TJ Favorit Brno 
10Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB 
11Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
12- - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -Whirlpool Author 
Výsledky v kategorii Sth jky
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
2- - -Dukla Praha 
3Tereza NEUMANOVÁTJ Kovo Praha 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTJ Dukla Brno 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
6Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
7- - -Dukla Praha 
8Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB 
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -TJ Favorit Brno 
11- - -TJ Kovo Praha 
Výsledky v kategorii bod z ky
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
2- - -MS Bike ACADEMY 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
4Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
5Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
6Adéla HOLUBOVÁMS Bike ACADEMY 
7Tereza OBOŘILOVÁDrahanský Sprot Team 
8Šárka KŘIKAVOVÁBike Club Město Touškov 
9Veronika BARTONÍKOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
10- - -Dukla Praha 
11Kateřina DOSTÁLOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
Výsledky v kategorii scratch zak kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS Bike ACADEMY 
2Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
3Tereza OBOŘILOVÁDrahanský Sprot Team 
4Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
7- - -Dukla Praha 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
9Adéla HOLUBOVÁMS Bike ACADEMY 
10Šárka KŘIKAVOVÁBike Club Město Touškov 
11Veronika BARTONÍKOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
Výsledky v kategorii dr zky kky
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
1Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
1- - -Dukla Praha 
2Veronika BARTONÍKOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
2- - -SKC Tufo Prostějov 
3Adéla HOLUBOVÁMS Bike ACADEMY 
3Šárka KŘIKAVOVÁBike Club Město Touškov 
3- - -MS Bike ACADEMY 
Výsledky v kategorii St kky
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
2- - -Dukla Praha 
3- - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii sth zky
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
2Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4- - -MS Bike ACADEMY 
5Adéla HOLUBOVÁMS Bike ACADEMY 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
7Tereza OBOŘILOVÁDrahanský Sprot Team 
8Šárka KŘIKAVOVÁBike Club Město Touškov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Dominik PRUDEK10010777185Ethic Sport cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10047423078DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010777993 
- - -10048176446TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047373366 
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10047395800DRAHANSKÝ SPORT
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337192 
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047367003 
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš TLAMKA10047784406NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047443387SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - SKP Kometa Brno