Závod: TURNÉ 4 DRAH 4.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 4.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘImadison
JUNIORKY+ŽENY
KADETI
KADETImadison
ŽÁCI
žákyně+kadetky
Datum startu17.08.2016
Datum konce17.08.2016
Uzávěrka přihlášek14.08.2016
Místo konáníBRNO
KrajČSC
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKŘIŽKOVSKÉHO 22
PSČBRNO
Kontaktní osobaVALENTA
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon420 543 212 553
Fax 
PropoziceTURNE-4-DRAH-Brno.doc (22.07.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Turne-4-drah-Brno-1-FIN2.xls (21.08.2016)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ Kovo Praha 
2- - -Dukla Praha 
3- - -TJ Favorit Brno 
4Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha 
5Martin ŠMÍDADukla Praha 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7- - -Dukla Praha 
8- - -Mapei Merida Kaňkovský 
9Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -RLM-Wien 
12- - -TJ Favorit Brno 
13- - -Dukla Praha 
14- - -Force team Jeseník 
15Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha 
19- - -Dukla Praha 
20- - -Dukla Praha 
21- - -CK Olimpik Trnava 
22- - -Drahanský sport team 
23- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIOŘImadison
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RLM-Wien 
1- - -SKC Tufo Prostějov 
2- - -Mapei Merida Kaňkovský 
2- - -Dukla Praha 
2Martin ŠMÍDADukla Praha 
3- - -TJ Favorit Brno 
4Lucie HOCHMANNTeam Dukla Praha 
4Jarmila MACHAČOVÁTeam Dukla Praha 
5Daniel BABORTJ Kovo Praha 
5Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
6- - -Dukla Praha 
6- - -Dukla Praha 
7- - -Drahanský sport team 
7- - -CK Olimpik Trnava 
8Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
8- - -TJ Favorit Brno 
9- - -Dukla Praha 
9- - -Dukla Praha 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii žákyně+kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
2Kristýna BURLOVÁČOPR TJ Přeštice 
3Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
4Justýna KOLÁŘOVÁDukla Praha 
5- - -Dukla Praha 
6- - -RLM-Wien 
7Adéla FOLTÝNOVÁBC Touškov 
8Šárka KŘIKAVOVÁBC Touškov 
9Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov 
12Veronika BARTONÍKOVÁDakom Pharma Kyjov 
13- - -SK Petřín Plzeň 
14Anna SMUTNÁDrahanský sport team 
15- - -Drahanský sport team 
16Adéla HERMANOVÁSportcomplex Břeclav 
17Michaela POULOVÁSportcomplex Břeclav 
18Hana ČERNÁDrahanský sport team 
19Anna JABORNÍKOVÁSportcomplex Břeclav 
20Veronika JADRNÁSportcomplex Břeclav 
21Barbora NĚMCOVÁSportcomplex Břeclav 
22- - -SP Kolo Loap Specialized 
Výsledky v kategorii JUNIORKY+ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁDukla Brno 
2- - -Team Dukla Praha 
3- - -Team Dukla Praha 
4- - -Dukla Praha 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
6Ema CETKOVSKÁSKP Tufo Prostějov 
7- - -SKP Kometa Brno 
8- - -Dukla Praha 
9- - -Dukla Praha 
10Anna BOHATÁSKP Tufo Prostějov 
11- - -SKP Tufo Prostějov 
12Denisa KNAPKOVÁSuperior 
13Božena KUČEROVÁVelosport Domažlice 
14Natálie VALUCHOVÁSKP Tufo Prostějov 
15Kristýna MRÁČKOVÁSKP Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NO Rad Union 
2Matouš MĚŠŤANSP Kolo Loap Specialized 
3- - -CK Dakom Pharma Kyjov 
4Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
6Vojtěch KMÍNEKCyklo Mapei Kaňkovský 
7Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
8Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
9Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
10- - -Cykoteam Ostrov 
11- - -Dukla Praha 
12Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
13- - -RLM-Wien 
14- - -Force team Jeseník 
15- - -SKP Duha Fort Lanškroun 
16David GROSSMANNTJ Kovo praha 
17Antonín REHBikeclinic Junior team 
18Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
19Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
20Matyáš JANOŠDukla Praha 
21- - -SKC Tufo Prostějov 
22- - -CK Olimpik Trnava 
23- - -TJ Kovo Praha 
24Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
25- - -TJ Favorit Brno 
26- - -TJ Favorit Brno 
27Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
28- - -TJ Favorit Brno 
29Martin VOLTRDukla Praha 
30David VITNERTJ Plamen Chodov 
31- - -CK Olimpik Trnava 
32- - -RLM-Wien 
33- - -Sportcomplex Břeclav 
34- - -Drahanský sport team 
35Adam HOFMEISTERSK Petřín plzeň 
Výsledky v kategorii KADETImadison
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
1- - -CK Dakom Pharma Kyjov 
2Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
2Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
3Pavel BITTNERMapei Merida Kaňkovský 
3- - -RLM-Wien 
4- - -Cykoteam Ostrov 
4- - -NO Rad Union 
5Vojtěch KMÍNEKMapei Merida Kaňkovský 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
6Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
6- - -Dukla Praha 
7- - -SKC Tufo Prostějov 
7Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
8Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
8- - -Force team Jeseník 
9Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
9David GROSSMANNTJ Kovo praha 
10- - -CK Olimpik Trnava 
10- - -CK Olimpik Trnava 
11Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
11- - -TJ Favorit Brno 
12Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
12- - -Drahanský sport team 
13- - -TJ Favorit Brno 
13- - -TJ Favorit Brno 
14Adam HOFMEISTERSK Petřín plzeň 
14David VITNERTJ Plamen Chodov 
15Antonín REHBikeclinic Junior team 
15- - -TJ Kovo Praha 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
2Aleš HRDLIČKAMapei Cyklo Kaňkovský 
3Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
4Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
5Petr VÁVRACK Bítovská 
6Richard KOBRCK Bítovská 
7Daniel TOULTJ Cykloprag 
8Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
9Daniel ŠILHAVÝSP Kolo Loap Specialized 
10Jakub STANĚKSK Petřín Plzeň 
11Ondřej ŠILHAVÝSP Kolo Loap Specialized 
12Robert KOBRCK Bítovská 
13Ondřej NOVOTNÝDukla Praha 
14- - -Dukla Praha 
15- - -SK Petřín Plzeň 
16Štěpán TELECKÝTJ Favorit Brno 
17- - -TJ Favorit Brno 
18- - -Author team Stupno 
19- - -CK Olimpik Trnava 
20Filip DOHNALCK Bítovská 
21- - -TJ Favorit Brno 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
23Jaromír KOHOUTSK Petřín Plzeň 
24- - -Drahanský sport team 
25Jakub VAJBARSportcomplex Břeclav 
26David KARÁSEKTJ Favorit Brno 
27Pavel BITTNERMapei Cyklo Kaňkovský 
28- - -Cyklo Mikulášek Znojmo 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - -10047354269Vysočina Cycling
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047423078DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047431768 
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048176446TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE GO! Jeseník
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047395800DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE GO! Jeseník
- - -10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HERMAN10001310288SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047443387SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - SKP Kometa Brno