Závod: TURNÉ 4 DRAH 2.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 2.
Třída 
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - madison 100 kol á 20
JUNIOŘI bodovací 72 kol á 6
JUNIORKY + ŽENY bodovací 60 kol á 6
KADETI - madison 80 kol 20
KADETI bodovac 60 kol 6
žáci + žákyně + kadetky - vylučovací
žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6
Datum startu6.07.2016
Datum konce30.12.1899
Uzávěrka přihlášek6.07.2016
Místo konáníPRAHA TŘEBEŠÍN
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNAD KAPLIČKOU 15
PSČPraha
Kontaktní osobaMIXOVÁ
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon100 00
Fax602278050
PropoziceTurne-4-drah-2016-v2-trebesin.pdf (27.06.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160706-Turne-4-drah-Praha.xls (21.08.2016)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI bodovací 72 kol á 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA  
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA  
3Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov  
4Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
5Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov  
6Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA  
8René JAURISNejlevnějšíPNEU Cycling  
9- - -TEAM DUKLA PRAHA  
10Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12Denis RUGOVACAC SPARTA PRAHA  
13Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
14Daniel RYBÍNDUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO  
16Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
17Petr HERMANSPORTCOMPLEX BŘECLAV  
18- - -DUKLA PRAHA 
19Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Milan KABRHELDUKLA PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI bodovac 60 kol 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
8Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
9Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
10Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
11Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
13Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM  
14Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
17David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
20Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling  
21Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI - madison 80 kol 20
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
5Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling  
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
8Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM  
9Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
10David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA  
 Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
 Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - madison 100 kol á 20
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
2Daniel RYBÍNDUKLA PRAHA 
2Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
3Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
3- - -SKC Tufo Prostějov 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5Milan KABRHELDUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
7- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY bodovací 60 kol á 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
6Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8- - -TEAM DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii žáci + žákyně + kadetky - vylučovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO  
5Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
8Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047400951 
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
- - -10015141377 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel BABOR10015327903ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - -10015330731 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10047314257 
- - -10015854531 
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854834 
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
- - -10032769614 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
- - -10010894292REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015426014 
- - -10010894595 
Jan VONEŠ10047303244 
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TJ FAVORIT BRNO
- - -10023528847 
- - -10047255047 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
- - -10047337903 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047309308REXONIX KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047313752 
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
- - -10047313550 
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HERMAN10001310288SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Petr VÁVRA10048001139 
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš BÁRTA10091211508ATT Investments
- - -10047370538 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047396204 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10047400648 
- - -10047920206 
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO