Závod: TURNÉ 4 DRAH 1.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 1.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
žákyně + kadetky
Datum startu5.07.2016
Datum konce30.12.1899
Uzávěrka přihlášek3.07.2016
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Adresa pořadateleLOBEZSKÁ 22
PSČPLZEŇ
Kontaktní osobaNOVÁK
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon326 00
Fax420 602 494 826
PropoziceTurne-4-drah-2016-v1-Plzen.pdf (28.06.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160705-Turne-4-drah-Plzen.xls (6.07.2016)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov  
4Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov  
5Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
6Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
7Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
8Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
9Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA  
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO  
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO  
13Petr HERMANSPORTCOMPLEX BŘECLAV  
14Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA  
16- - -DUKLA PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO  
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20René JAURISNejlevnějšíPNEU Cycling  
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -TJ FAVORIT BRNO  
24- - -DUKLA PRAHA 
25Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling  
4Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
7Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
9Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
10Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
13Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
14- - -SKC Tufo Prostějov 
15Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
16Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM  
17David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
18Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO  
 David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA  
7Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii žákyně + kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
8Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matouš POKORNÝ10047323048TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HERMAN10001310288SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - - SKP Kometa Brno