Závod: Sprinterské dny

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny
Třída 
Odvětví
Dráha
_empty_
Datum startu9.06.2016
Datum konce12.06.2016
Uzávěrka přihlášek8.06.2016
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelSK PETŘÍN PLZEŇ
Adresa pořadateleLOBEZSKÁ 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaNOVÁK
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceSprinterske-dny-2016.doc (27.05.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160612-Plzen-sprinterske-dny.xls (17.08.2016)

Výsledky v kategorii _empty_
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
1Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
3Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
5Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
5David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
5Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
6Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
6Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
6Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
6Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
7Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
7Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
7Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
7David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
9David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Antonín REH10047358313 
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047337903 
- - -10047309308KOVO PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
- - -10015286574 
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047400648 
- - -10047920206