Závod: ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
JUNIOŘI - sprinterské omnium
JUNIOŘI - stíhací omnium
JUNIORKY - sthac omnium
JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
KADETI - bodovac omnium
KADETI - sprintersk omnium
KADETI - sthac omnium
ŽÁCI - bodovací omnium
ŽÁCI - stíhací omnium
ŽENY - stíhací omnium
ŽENY A JUNIORKY - bodovací omnium
Datum startu27.05.2016
Datum konce29.05.2016
Uzávěrka přihlášek20.05.2016
Místo konáníPROSTĚJOV
KrajČSC
PořadatelSKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadateleKOSTELECKÁ 49
PSČPROSTĚ
Kontaktní osobaŠRÁMEK
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax777337368
Propozicepropozice-CP-Prostejov-2016.doc (10.05.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

CP-prostejov-edited-bez-nahrani-FIN.xls (21.08.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM Dukla Praha 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM Dukla Praha 
3- - -TEAM Dukla Praha 
4- - -TEAM Dukla Praha 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM Dukla Praha 
2Ema KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
3Lucie HOCHMANNTEAM Dukla Praha 
4Sára KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
5- - -TJ Dukla Praha 
6- - -ASO Dukla Brno 
7Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
8Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA  
9Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
10Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
11- - -TEAM Dukla Praha 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
14- - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -TEAM Dukla Praha 
 - - -DUKLA PRAHA  
 Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
2- - -ASO Dukla Brno 
3Ema KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
6- - -TJ Dukla Praha 
7- - -DUKLA PRAHA  
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
9- - -SKC Tufo Prostějov 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
 - - -TEAM Dukla Praha 
 Lucie HOCHMANNTEAM Dukla Praha 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM Dukla Praha 
 Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov 
 Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA  
 - - -TEAM Dukla Praha 
Výsledky v kategorii KADETI - sthac omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4- - -SKC Tufo Prostějov 
5Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
6Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
7Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA  
11Matyáš JANOŠTJ Dukla Praha 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
15Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA  
19Martin VOLTRTJ Dukla Praha 
20David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA  
21- - -TJ Favorit Brno 
 Luboš KOMÍNEKTJ Dukla Praha 
 - - -  
 - - -TJ Dukla Praha 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovac omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Petr KELEMENTJ Dukla Brno 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
5Luboš KOMÍNEKTJ Dukla Praha 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV  
7Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ Dukla Praha 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
15Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
16- - -SKP DUHA Lanškroun 
17Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
18Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
19Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA  
20- - -TJ KOVO PRAHA  
21David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA  
 Matyáš JANOŠTJ Dukla Praha 
 Martin VOLTRTJ Dukla Praha 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI - sprintersk omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
2- - -  
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
7Luboš KOMÍNEKTJ Dukla Praha 
8- - -TJ KOVO PRAHA  
9Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ Dukla Praha 
11Matyáš JANOŠTJ Dukla Praha 
12David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA  
13- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
14- - -TJ KOVO PRAHA  
15Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
16Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Martin VOLTRTJ Dukla Praha 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA  
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
 - - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
3- - -TJ Dukla Praha 
4Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA  
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA  
10- - -DUKLA PRAHA  
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM  
13- - -CK Olympik Trnava 
14Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -RLM Wien 
 - - -TJ KOVO PRAHA  
 - - -  
 - - -RLM Wien 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2- - -RLM Wien 
3Josef Maxmilian JUNEKASO Dukla Brno 
4- - -TJ Dukla Praha 
5Martin ČECHMANASO Dukla Brno 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -RLM Wien 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA  
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
13- - -DUKLA PRAHA  
14- - -DUKLA PRAHA  
15- - -CK Olympik Trnava 
16- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM  
17Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19- - -SKC Tufo Prostějov 
20- - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -DUKLA PRAHA  
 - - -  
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO Dukla Brno 
2Josef Maxmilian JUNEKASO Dukla Brno 
3Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -RLM Wien 
6- - -TJ Dukla Praha 
7- - -DUKLA PRAHA  
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
10- - -  
11Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
12- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM  
13Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
14- - -RLM Wien 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Petr KELEMENTJ Dukla Brno 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV  
 - - -DUKLA PRAHA  
 - - -DUKLA PRAHA  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Olympik Trnava 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - sthac omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO Dukla Brno 
2- - -TJ Dukla Praha 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
5Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA  
6Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
7- - -SKC Tufo Prostějov 
8Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
 - - -DUKLA PRAHA  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
4Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
5Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO  
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
7Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
9Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
4Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
5Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO  
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
8Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov  
10Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
12Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub KOREC10047378319SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047400648 
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
- - - SKP Kometa Brno