Závod: ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI-sprintomnium
JUNIOŘI-stíhacíomnium
JUNIOŘI/JUNIORS-bodovacíomnium
JUNIORKY-sthacomnium
JUNIORKYAŽENYsprintomnium
KADETI-bodovacomnium
KADETI-sthacomnium
kadetisprint
KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium
KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium
ŽÁCI-bodovacíomnium
žácisprint
žácistíhacíomnium
žákyněkadetkysprint
ŽENY-stíhacíomnium
ŽENYAJUNIORKY-bodovacíomnium
Datum startu22.04.2016
Datum konce24.04.2016
Uzávěrka přihlášek25.04.2016
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNAD KAPLIČKOU 15
PSČPraha
Kontaktní osobaMIXOVÁ
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon100 00
Fax602278050
Propozice0422-CP-Motol-2016-kon.pdf (14.04.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Sesit2.xls (25.04.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY-stíhacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKYAŽENYsprintomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI-bodovacomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
6Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
7Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
10- - -SKP Duha Lanškroun 
11Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
12Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
13David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
16Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
17Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
19David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
20- - -SKC Tufo Prostějov 
21Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
22Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI-sthacomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
2Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
6Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
8Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
11David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
13Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
14- - -SKC Tufo Prostějov 
15- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
16Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -SKP Duha Lanškroun 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
20Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
Výsledky v kategorii kadetisprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
3Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Antonín KOSTIHACK Dacom Pharma Kyjov 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SKP Duha Lanškroun 
11David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
13- - -SKC Tufo Prostějov 
14Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
15Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
16David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
18Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
19Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI/JUNIORS-bodovacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Tomáš ČAPEKVZW Tieltse Rennersclub 
3Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
4Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
14Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
19Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
23Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI-stíhacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
6Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Tomáš ČAPEKVZW Tieltse Rennersclub 
15Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
21Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI-sprintomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Tomáš ČAPEKVZW Tieltse Rennersclub 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -SKC Tufo Prostějov 
15Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
19Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
21Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-bodovacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Daniel ŽVAKBike Pro Racing Team 
8Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
14Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
15Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
19Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii žácistíhacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Daniel ŽVAKBike Pro Racing Team 
7Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii žácisprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Daniel ŽVAKBike Pro Racing Team 
6Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
7Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
8Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
9Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
10Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
13Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
14David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENYAJUNIORKY-bodovacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY-sthacomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii žákyněkadetkysprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
- - - SKP Kometa Brno
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10047400648 
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10015286574 
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047414994 
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047255047 
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10032769614 
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10015854834 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10047400951 
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy