Závod: MČR DRUŽSTEV

  
StavVýsledky
NázevMČR DRUŽSTEV
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / ELITE FEMINI
Datum startu28.09.2016
Datum konce28.09.2016
Uzávěrka přihlášek20.09.2016
Místo konáníBřeznice
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329
PSČPŘÍBRA
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax420 602 482 105
Propozice2016.09.28-Breznice-MCR-cd.pdf (13.09.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160928-Breznice-1.xls (1.10.2016)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Whirlpool-Author cycling team 
1- - -Whirlpool-Author cycling team 
1Alois KAŇKOVSKÝWhirlpool-Author cycling team 
1Michael KUKRLEWhirlpool-Author cycling team 
2Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
2Dominik NEUMANTJ FAVORIT BRNO 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
2Daniel TUREKCycling Academy p/b Sagan 
4Dominik CHLUPÁČLAWI Author Cycling Team 
4Václav NEŽERKALAWI Author Cycling Team 
4- - -LAWI Author Cycling Team 
4Jiří PETRUŠLAWI Author Cycling Team 
5Petr HAMPLSKC Tufo Prostějov 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
5Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
6- - -Whirlpool-Author cycling team 
6- - -Whirlpool-Author cycling team 
6- - -Whirlpool-Author cycling team 
7Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Ondřej VENDOLSKÝTEAM DUKLA PRAHA 
8Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
8Tomáš MEDEKSKC Tufo Prostějov 
8Matěj ZAHÁLKASKC Tufo Prostějov 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
2Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2Jakub KUČERACK MTB Maraton 
2Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -SKC Tufo Prostějov 
3Antonín KOSTIHASKC Tufo Prostějov 
3Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
5David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
6Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
6Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
7- - -Whirlpool Author Junior team 
7David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
7Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
7René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
8Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
8Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
8Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
3Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii ŽENY / ELITE FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
2Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
4- - -DRANASKÝ SPORT 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
5Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
5- - -Whirlpool Author Junior team 
 Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
3Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
4Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
5Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ UNIČOV 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
9Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
3- - -BIKE 2000 
3Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
1Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Karolína BEDRNÍKOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
5Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
6Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10016230508BIKE 2000
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
- - -10047074282 
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Dominik PRUDEK10010777185Ethic Sport cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10032769614 
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046602319 
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
- - -10047338812VELOSPORT DOMAŽLICE
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - Maloja Pushbikers
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047309308KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Radim KIJEVSKÝ10046569983TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008706641KOVO PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš TLAMKA10047784406NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004627587 
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES