Závod: 6. ČP Židovice

  
StavVýsledky
Název6. ČP Židovice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu24.09.2016
Datum konce24.09.2016
Uzávěrka přihlášek22.09.2016
Místo konáníŽidovice
KrajČSC
PořadatelCK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadateleŽITENICKÁ 5, Litoměřice
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk HENKE
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon420 603 984 046
Fax 
Propozice2016.09.24-Zidovice-CP-mladeze.pdf (8.09.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160924-Zidovice.xls (1.10.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N  
4Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
7Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
10- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
11- - -TJ UNIČOV 
12Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
13- - -Whirlpool Author Junior team 
14Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ 
 Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
4- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
7Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM  
8Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
11Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
13Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
15Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
16Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
19Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
20- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
21Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
24Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
25Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
26Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
27Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
28- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
7Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
8Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Jakub KUČERACK MTB Maraton 
12Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
13Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
15Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN  
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
19Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
20Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
21David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
23Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -Whirlpool Author Junior team 
26Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
27Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
28Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
30David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
33René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
36Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
37Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
41- - -Whirlpool Author Junior team 
42Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
43David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
44Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
45Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
46Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA  
47- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
48Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
49- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
50- - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO  
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
11Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
14- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
15Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
 Jonáš BŘEZINAMS BIKE ACADEMY RACING 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
 Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Kamila JANŮKH Tour BULLS Cycling team 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
6Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Nicole HARTYCHOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -Cyklo Bendl 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -Whirlpool Author Junior team 
11- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
3- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
5Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
7David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
12- - -SC SAMOTIŠKY  
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
16Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
18Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN  
20Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
22Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
24Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO  
27Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
28Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO  
 David ČERVÍČEKTEAM LOUNY 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
2Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
8- - -TJ STADION LOUNY  
9Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
10Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Matouš RUBÁŠAUTHOR TEAM STUPNO 
12Vladimír KROCAUTHOR TEAM STUPNO 
13- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ  
14Radovan ŠTECSKC Tufo Prostějov 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
18Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19Milan KADLECDUKLA PRAHA 
20Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
21Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
23Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
25- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
26Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
29Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
30Václav PARMATJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10008822637 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
- - -10047421058TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
- - -10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047338812VELOSPORT DOMAŽLICE
Jana RICHTEROVÁ10092748148COPR TJ PŘEŠTICE
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047198665TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - Maloja Pushbikers
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426115EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE GO! Jeseník
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10009335121BEPINK
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10047427829FORCE GO! Jeseník
- - -10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047344973FORCE GO! Jeseník
- - -10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047367003 
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10047278487AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046470357 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10047421664TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - SKP Kometa Brno