Závod: 5. ČPM Holice

  
StavVýsledky
Název5. ČPM Holice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-mladší
ŽÁKYNĚ-starší
ŽENY
Datum startu20.08.2016
Datum konce30.12.1899
Uzávěrka přihlášek13.08.2016
Místo konáníHRADEC KRÁLOVÉ
KrajČSC
PořadatelWHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPavel ČERNÝ
E-mailinfo@hradeckycyklo-uz.cz
Telefon602240062
Fax 
Propozice2016.08.20-CPM-Holice.pdf (14.07.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160820-Holice.xls (20.08.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
5Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ UNIČOV 
8Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Elena VANÍČKOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM  
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Tereza KORVASOVÁHagens Berman Supermint 
12Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
14Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
15- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
3Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
6Jakub KUČERACK MTB Maraton 
7Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
11Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
15René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
16Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA  
17Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
19- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
20Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
23Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
24- - -SKC Tufo Prostějov 
25Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
26Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
27Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
28- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
29Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
30Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
31Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -Whirlpool Author Junior team 
34Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
37Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
38Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -Bike Freaks Holice 
 Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -Whirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
2Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
3Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
5Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -Bike Freaks Holice 
5Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
8- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
4Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO  
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
10Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
11Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
15- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16- - -Whirlpool Author Junior team 
17- - -FORCE TEAM JESENÍK 
18Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
21Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
 Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO  
6Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
5Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
6Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
8Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
9Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
10- - -TJ UNIČOV 
11Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
12Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
14Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
16Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
17Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
18Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
19Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team  
6Eliška DRBOHLAVOVÁBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
7Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
8Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
10- - -CYKLO - SKI klub Polička 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
13Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
14Lucie HENDRYCHOVÁBike Freaks Holice 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
4Filip SAMECBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
5Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Matěj KUNČÍKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Jakub HÁKCarla.Kupkolo DK. n.L.  
11Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
12Vojtěch HENDRYCHBike Freaks Holice 
13- - -SKC Tufo Prostějov 
14Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
15Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
16Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18- - -SKC Tufo Prostějov 
19Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
20František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František VINKLÁREK100473171864EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub LETEV10047251916GHOST Team
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10047427930FORCE TEAM JESENÍK
- - -10015425610 
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745349 
- - -10045961513 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
- - -10048176446TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LETEV10047306274TUFO CZ OTROKOVICE
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10047373366 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047291221CYKLO - SKI klub Polička
Matěj KUNČÍK10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047291120Bike Freaks Holice
- - -10047433889KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047360232KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047443387SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch HENDRYCH10047356188Bike Freaks Holice
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - SKP Kometa Brno