Závod: MČR

  
StavVýsledky
NázevMČR
Třída 
Odvětví
Silnice
KADETI
KADETKY
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ
Datum startu31.07.2016
Datum konce31.07.2016
Uzávěrka přihlášek23.07.2016
Místo konáníPŘÍBRAM
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBŘÍ ČAPKŮ 329
PSČPŘÍBRA
Kontaktní osobaWIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon262 01
Fax421 602 482 105
Propozice2016.07.30-MCR-mladez-sil-Kamik.pdf (29.06.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160731-MCR-silnice-Kamik-n.Vltavou.xls (31.07.2016)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomas KOPECKÝLRTV Swift 
2Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
4Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY ToABOR 
7Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
12David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
13Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
14Jakub KUČERACK MTB Maraton 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV  
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
21Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
22Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
23Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
24Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
25Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
26Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
27Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
28- - -Whirlpool Author Junior team 
29- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
30Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
31Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO  
 Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Petr CHRZAUTHOR TEAM STUPNO 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
 David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA  
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
 Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -FORCE TEAM JESENÍK 
 Martin TVARÓGMG Bike Team 
 - - -RC-UNION EINDRUCK SARLEINSBACH 
 - - -MORAVEC Team  
 - - -DUKLA PRAHA 
 David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Magdalena MIŠOŇOVÁSOKOL VELTĚŽ 
4Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Monika KUČEROVÁVRV TEAM 
6Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
7Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Nicole HARTYCHOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9- - -MORAVEC Team 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
13- - -Bike Freaks Holice 
14- - -MORAVEC Team 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
4David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
7Daniel ŽVAKBIKE PRO RACING 
8Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
9Tomáš TLAMKAMORAVEC Team 
10Jan ŠINDELÁŘMORAVEC Team 
11Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
14Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
15Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Jan SÁSKAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
20Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
21Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
22Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
23Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -TJ UNIČOV 
25Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
26Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
27Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
28Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
29Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING  
31Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32David ČERVÍČEKTEAM LOUNY 
33Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
 Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
5Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team  
6Zuzana KADLECOVÁSOKOL VELTĚŽ 
7Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING  
9Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO  
10Natálie KLÍMOVÁSOKOL VELTĚŽ 
11Veronika MEDKOVÁTEAM BIKE PERŠTEJN  
12Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
13Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
16Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV  
17Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
18Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam DOLEŽAL10023479539TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alvin TOMÁŠEK10023479034GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aneta NOVOTNÁ10047257471ADASTRA Cycling Team
- - -10047400951 
- - -10047421058TEAM LOUNY
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10047784810 
- - -10047297786CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela RADOVÁ10047346690KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
David ANDRLE10023504090Kometa Xstra cycling Team
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10047261818 
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub TESAŘ10047270811Ethic Sport cycling team
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan SÁSKA10058329013ROUVY Specialized
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan ŠTYCH10047220287ROUVY Specialized
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
Jana TESAŘOVÁ10023561684Ethic Sport cycling team
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
- - - Maloja Pushbikers
- - -10047208466 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047237465MORAVEC Team
- - -10048176446TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
- - -10047439650 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Monika KUČEROVÁ10054835801HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047203719 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047427829IN - LIFE cycling team
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavla KOTĚŠOVCOVÁ10047373568KOVO PRAHA
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán HARTL10047367003DUKLA PRAHA
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325GT OPPORTUNITY BRNO
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ROUVY Specialized
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538 
Tomas KOPECKÝ10011227227Pauwels Sauzen-Bingoal Cycling Team
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš TLAMKA10047784406NUTREND SPECIALIZED RACING
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047212207 
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika MIŠOŇOVÁ10047257774ADASTRA Cycling Team
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zuzana KADLECOVÁ10047257673ADASTRA Cycling Team