Závod: MČR

  
StavVýsledky
NázevMČR
Odvětví
Silnice
F*KADET
KADETI
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ - starší
Datum startu28.07.2016
Datum konce28.07.2016
Uzávěrka přihlášek23.07.2016
Místo konáníPŘÍBRAM
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBŘÍ ČAPKŮ 329
PSČPŘÍBRA
Kontaktní osobaWIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon262 01
Fax421 602 482 105
Propozice2016.07.28-MCR-mladez-cj-Sedlcany.pdf (12.07.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160728-MCR-cj-Sedlcany.xls (30.07.2016)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RC-UNION EINDRUCK SARLEINSBACH 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Tomas KOPECKÝLRTV Swift 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
7Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -AUTHOR TEAM STUPNO  
9Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
10Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
12Jakub KUČERACK MTB Maraton 
13Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
14Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
16Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -CYKLOTEAM OSTROV  
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
27Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
29René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
30Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
31Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
34- - -Whirlpool Author Junior team 
35- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
36Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
37David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
38Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
39Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
40Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
41Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
43Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
45Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
46Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
47Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
48Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
49Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
50Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
51Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
53Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
55- - -SKC Tufo Prostějov 
56Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
57Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
58- - -SKC Tufo Prostějov 
59- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
60- - -TJ KOVO PRAHA 
61- - -Whirlpool Author Junior team 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -Whirlpool Author Junior team 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
66- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
67Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
68- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
71- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
72- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
9- - -Cyklo Bendl 
10Nicole HARTYCHOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Magdalena MIŠOŇOVÁSOKOL VELTĚŽ 
12- - -Whirlpool Author Junior team 
13- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Tomáš TLAMKAMORAVEC Team 
5Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
10Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
11Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
14- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
15Daniel ŽVAKBIKE PRO RACING 
16Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
17Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
19Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
20Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
22Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
23Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
24Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
29Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31David ČERVÍČEKTEAM LOUNY 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
33Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
6- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING  
8Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
9Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
10Natálie KLÍMOVÁSOKOL VELTĚŽ 
11Veronika MEDKOVÁTEAM BIKE PERŠTEJN  
12Zuzana KADLECOVÁSOKOL VELTĚŽ 
13Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
14Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV  
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
16Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
17Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aneta NOVOTNÁ10047257471ADASTRA Cycling Team
- - -10047400951 
- - -10047421058TEAM LOUNY
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10047784810 
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10047261818 
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047354269Vysočina Cycling
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub TESAŘ10047270811Ethic Sport cycling team
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana TESAŘOVÁ10023561684Ethic Sport cycling team
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - Maloja Pushbikers
- - -10047208466 
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047237465MORAVEC Team
- - -10048176446TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Monika KUČEROVÁ10054835801HEAD PRO TEAM OPAVA
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047203719TJ UNIČOV
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047415095TJ UNIČOV
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavla KOTĚŠOVCOVÁ10047373568KOVO PRAHA
- - -10047344973FORCE GO! Jeseník
- - -10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047367003 
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomas KOPECKÝ10011227227Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Cycling Team
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš TLAMKA10047784406NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047212207 
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika MIŠOŇOVÁ10047257774ADASTRA Cycling Team
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zuzana KADLECOVÁ10047257673ADASTRA Cycling Team