Závod: 4. ČP

  
StavVýsledky
Název4. ČP
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu18.06.2016
Datum konce18.06.2016
Uzávěrka přihlášek12.06.2016
Místo konáníLOUNY
KrajČSC
PořadatelTJ STADION LOUNY
Adresa pořadateleK VELODROMU 1592
PSČLOUNY
Kontaktní osobaCHROBÁK
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon440 01
Fax420 602 260 005
Propozice2016.06.18-CPM-Tuchorice.pdf (26.05.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160618-Tuchorice.xls (20.06.2016)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
4Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
5Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV  
7- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA  
9Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
10Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
11Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
12Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
13Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
14Eliška DRBOHLAVOVÁBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
15Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
16Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
3Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
4Jakub KUČERACK MTB MARATON HLINSKO  
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
13Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA  
15Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
18Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
19Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
20Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
22- - -DUKLA PRAHA  
23- - -Whirlpool Author Junior team 
24Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD  
25Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
26- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
27- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
28Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA  
29Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
30René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
31David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA  
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
 Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD  
 Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
 Martin VOLTRDUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -Bike Freaks Holice 
9- - -DUKLA PRAHA  
10Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
11- - -TJ UNIČOV 
12Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
4Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TJ UNIČOV 
7Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
8Elena VANÍČKOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD  
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -Whirlpool Author Junior team 
12Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
13Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -DUKLA PRAHA  
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
6Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
7Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
8Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD  
9Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
10Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
11- - -DUKLA PRAHA  
12- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
13- - -Whirlpool Author Junior team 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
18Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
20Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
22Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PUSKINAK.CZ  
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -DUKLA PRAHA  
27Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
28- - -DUKLA PRAHA  
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SK FAVORIT Bílina 
 Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA  
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA  
 Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Filip ČERNÝDUKLA PRAHA  
8Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
9Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
10Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
11Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
12Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
18Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ UNIČOV 
21Pavel JINDŘICHODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA 
22David ČERVÍČEKTEAM LOUNY 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
25Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
2Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA  
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -DUKLA PRAHA  
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
4Filip SAMECBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
7Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
8David GOGAPROFI SPORT CHEB 
9Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
10Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
11Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
14Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
17Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
20Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
21Bertil VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
22Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
23- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
24Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
25Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
27Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
28Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
29Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
30Václav PARMATJ STADION LOUNY 
 Jakub KUBADUKLA PRAHA  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10056008184 
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10047780867ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047402668MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047208466 
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013228760ČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
- - -10047414893TJ UNIČOV
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047408833ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
- - -10059447139TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009335121BEPINK
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047307183TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046470357 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047404991PROFI SPORT CHEB
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10047421664TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - SKP Kometa Brno