Závod: 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN

  
StavVýsledky
Název3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu22.05.2016
Datum konce22.05.2016
Uzávěrka přihlášek16.05.2016
Místo konáníŽIROVNICE
KrajČSC
PořadatelCK RBB INVEST
Adresa pořadatelePod Kasárny 1036/II
PSČJINDŘI
Kontaktní osobaHÁJEK
E-mailschonbauer.martin@gmail.com
Telefon37701
Fax421 777640727
Propozice713c7ad777ca8bc38dc859be0ae9c1f9.pdf (19.04.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160522-Zirovnice.xls (23.05.2016)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -Whirlpool-Author cycling team  
4Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD  
5- - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Tomáš MEDEKSKC Tufo Prostějov 
8- - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
9- - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
10- - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
 Pavel GONDADURATEC WEIL HOTEL TIME 
 Ctirad JARMAPUSKINAK.CZ 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN  
 - - -PRODOLI RACING TEAM  
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -EXPRONEX SPECIAL BIKES TEAM 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
 Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
6Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
13- - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY ToABOR 
4Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
5Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
11Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Josef KUNÁŠEKKH Tour Giant Cycling team  
13- - -DUKLA PRAHA 
14Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
15Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
16- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
22Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
23Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
24Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
25- - -SKC Tufo Prostějov 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
28Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
29Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
30David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
31Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
32Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA  
33David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
34Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
35- - -CYKLOTEAM OSTROV 
36- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
37- - -FORCE TEAM JESENÍK 
38- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
39Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
40- - -Whirlpool Author Junior team 
41Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
42Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
43- - -SKC Tufo Prostějov 
45Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
46Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
48Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
49Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
53- - -FORCE TEAM JESENÍK 
54- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
55Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
56- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
57- - -Whirlpool Author Junior team 
58- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
59- - -TJ KOVO PRAHA 
60- - -TJ UNIČOV 
61- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
62Petr CHRZAUTHOR TEAM STUPNO 
63- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Bike Freaks Holice 
 Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
 Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
 Martin TVARÓGMG Bike Team 
 Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
3Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV  
6Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
7Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
8Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
10- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
11Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
12Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
13- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
14Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
16Nikola NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
17Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
18Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
19Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
20Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
7Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
9Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
10Kamila JANŮKH Tour Giant Cycling team  
11Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
12- - -DUKLA PRAHA 
 - - -Bike Freaks Holice 
 Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Radteam Cöpenick 
2Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -Svg. Zehlendorfer Eichhörnchen 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
8- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
9- - -Berlinner TSC 
10Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -DUKLA PRAHA  
14- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
15- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
16Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
17- - -SC Berlin 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
20Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
21- - -SC Berlin 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -Whirlpool Author Junior team 
24Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
25Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
28Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
29Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -SKC Tufo Prostějov 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -Svg. Zehlendorfer Eichhörnchen 
39- - -PUSKINAK.CZ 
40- - -FORCE TEAM JESENÍK 
41Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BRC Zugvogel Berlin 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -BIKE 2000 
4Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -SC Berlin 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -TEAM LOUNY 
12Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
13Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
14- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
15Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
7Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
8Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
9Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
10Matyáš FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
11Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -AUTHOR TEAM STUPNO  
13Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
14Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
15Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
16Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s.  
18Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
19Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
22Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
23Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
24- - -TJ UNIČOV 
25- - -TJ FAVORIT BRNO  
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub KUBADUKLA PRAHA 
2Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
8Filip SAMECBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
9Jakub HÁKCarla.Kupkolo DK. n.L.  
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
12Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO  
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Václav LHOTÁKBike Freaks Holice 
15Vladimír KROCAUTHOR TEAM STUPNO 
16Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
17Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
20Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
22Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
23Václav PARMATJ STADION LOUNY 
24Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10016230508BIKE 2000
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
- - -10047421058TEAM LOUNY
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - - AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik NĚMEC10047418937Cyklo Bendl
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015730754 
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047780867ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047402668MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jitka MOŠŤKOVÁ10047356895CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
- - -10047356996 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
- - -10047414893TJ UNIČOV
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047408833ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10059447139TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj KUNČÍK10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10047291120Bike Freaks Holice
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047421563TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654TJ UNIČOV
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047307183TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047404991PROFI SPORT CHEB
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch HENDRYCH10047356188Bike Freaks Holice
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10047421664TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - SKP Kometa Brno