Závod: 2. ČP MILEVSKO

  
StavVýsledky
Název2. ČP MILEVSKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ ml.
ŽÁKYNĚ st.
ŽENY
Datum startu1.05.2016
Datum konce1.05.2016
Uzávěrka přihlášek24.04.2016
Místo konáníMILEVSKO
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpetr.koblic@juniorcycling.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2016.05.01-Milevske-okruhy-2016-CP-mladez.pdf (29.03.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

e8b9f988941715f1bdc470135386888d.xls (5.05.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
2Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
3Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
 - - -VELOSPORT DOMAŽLICE  
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ ml.
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV  
2Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -MS BIKE ACADEMY RACING  
4Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
6Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV  
7Nikola NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
8Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
9Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
11Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov 
12Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
13Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RC-UNION EINDRUCK SARLEINSBACH 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
7Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY ToABOR 
10Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -RC Auto Eder Walding 
12- - -Whirlpool Author Junior team 
13David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
14Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
15Josef KUNÁŠEKKH Tour Giant Cycling team  
16Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
17Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
18Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
21Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
22Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
24Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
25- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
26Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
27Martin TVARÓGMG Bike Team  
28- - -KMEATERS CYCLING TEAM 
29Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
30René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
31- - -TJ KOVO PRAHA  
32Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
33Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
33Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
34Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
35Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
36David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
39Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
42Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
43Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
44- - -Bike Freaks Holice 
45- - -RC Auto Eder Walding 
46- - -SKC Tufo Prostějov 
47Šimon BÓDAYBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -AŠK Inter Bratislava 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO  
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
 Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Kamila JANŮKH Tour Giant Cycling team  
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Jana RICHTEROVÁMS BIKE ACADEMY RACING  
9- - -Bike Freaks Holice 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -Cyklo Bendl 
12- - -Whirlpool Author Junior team 
 Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
2- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
3Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
6Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
7- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
11Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
12Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
15- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
16Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
19- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
20- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
24Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -RC Auto Eder Walding 
28- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
 Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Whirlpool Author Junior team  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -GS cyklo team Jistebnice 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
8Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
 Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
4Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
6- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
9Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Martin ŘEHÁKMG Bike Team  
12Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
14Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
18Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ UNIČOV 
20Jan SÁSKAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
22Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING  
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
3Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
4Filip SAMECBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
5Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
8Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
10Jakub KUBADUKLA PRAHA 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
12Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
14Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -AUTHOR TEAM STUPNO  
17- - -SKC Tufo Prostějov  
18Bertil VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
19Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO  
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
23David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
24- - -PROFI SPORT CHEB 
25Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
26Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Václav PARMATJ STADION LOUNY 
 - - -Bike Freaks Holice  
 Vladimír KROCAUTHOR TEAM STUPNO  
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ st.
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
4Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
5Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
6Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING  
7Karolína BEDRNÍKOVÁMS BIKE ACADEMY RACING  
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
10- - -Bike Freaks Holice  
11Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Eliška DRBOHLAVOVÁBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
14Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
15Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
 Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
- - -10047406005 
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan SÁSKA10058329013ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047413075TJ FAVORIT BRNO
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047402668MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jitka MOŠŤKOVÁ10047356895CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047356996 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015426115EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
- - -10047414893TJ UNIČOV
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047373366 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10009335121BEPINK
- - -10047291120Bike Freaks Holice
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047421563TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047344973FORCE GO! Jeseník
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047378925PROFI SPORT CHEB
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10047278487AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047307183TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047404991PROFI SPORT CHEB
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10047421664TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - SKP Kometa Brno