Závod: MČR MSR časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR MSR časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
ELITE CZ
ELITE ženy / ELITE women
JUNIOŘI / JUNIOR CZ
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
U23 CZ
Datum startu23.06.2016
Datum konce26.06.2016
Uzávěrka přihlášek20.06.2016
Místo konáníKyjov
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ697 01
Kontaktní osobaVladimír Hušek
E-mailckkyjov@seznam.cz
Telefon420 603 917 656
Fax 
Propozice2016.06.23-Kyjov-MCR-MSR-cj.pdf (18.05.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

ad9862e7a65d455dbbfae8e0d5d010ad.xls (28.06.2016)

Výsledky v kategorii ELITE CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM SKY 
2Jan BÁRTABORA-ARGON 18 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -LAWI Author Cycling Team 
5Josef ČERNÝCCC SPRANDI POLKOWICE 
6Tomáš BUCHÁČEKWhirlpool-Author cycling team 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -Whirlpool-Author cycling team 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Alois KAŇKOVSKÝWhirlpool-Author cycling team 
11Václav NEŽERKALAWI Author Cycling Team 
12Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
13Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
14Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -Klein Constantia 
16Ondřej VENDOLSKÝTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -NejlevnějšíPNEU Cycling 
18Jiří BOUŠKALAWI Author Cycling Team 
19Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -CYCLING BRNO 
21Daniel VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
23Libor MEIŠNERCYCLING BRNO 
24Libor ZAJÍCSPASTIC HANDICAP 
Výsledky v kategorii ELITE ženy / ELITE women
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Anežka DRAHOTOVÁTEAM LOUNY 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -NowiS TEAM 
13- - -NowiS TEAM 
14Elena VANÍČKOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
15Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
18Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
19- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -TEAM LOUNY 
 Barbora PRŮDKOVÁNutrend Specialized 
Výsledky v kategorii U23 CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Klein Constantia 
2Michael KUKRLEWhirlpool-Author cycling team 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -Whirlpool-Author cycling team 
7Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
8Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
9Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
10Jiří ŠORMWhirlpool-Author cycling team 
11- - -Whirlpool-Author cycling team 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nutrend Specialized Racing 
2- - -NowiS TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
5Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
9Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
10- - -BIKE 2000 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
13Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
14Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -TEAM LOUNY 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SK Bagbike 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIOR CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nutrend Specialized Racing 
2Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
11- - -SKC Tufo Prostějov 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
19Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
20Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
21Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -DUKLA PRAHA 
24Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
25Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
27Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -Whirlpool Author Junior team 
30Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -NowiS TEAM 
32- - -NowiS TEAM 
33- - -FORCE TEAM JESENÍK 
34Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -SKC Tufo Prostějov 
37Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
38Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
39- - -TJ STADION LOUNY 
40Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
41Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel VAJBAR10015208166SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014510877NowiS TEAM
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10007503134CCC Team
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10015854834 
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047303749NowiS TEAM
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009850938TEAM LOUNY
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
- - - TEAM SKY
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Libor ZAJÍC10011109413SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
- - -10009500829 
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10016050652PUSKINAK.CZ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10005973261NowiS TEAM
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013939991CYCLING BRNO
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013985158NowiS TEAM
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013344655NowiS TEAM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10013482071CYCLING BRNO
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10008706641KOVO PRAHA
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047964864NowiS TEAM
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046989612TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004627587 
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team