Závod: ČP ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevČP ROKYCANY
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.05.2016
Datum konce8.05.2016
Uzávěrka přihlášek1.05.2016
Místo konáníROKYCANY
KrajČSC
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 607 547 937
Fax 
Propozice2016.05.08-45-trofej-Rokycan-2016-CP-elite.pdf (29.03.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

72f57c30224c6eb0ce20977713422a3e.xls (8.05.2016)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
3Petr HAMPLSKC Tufo Prostějov 
4Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -LAWI Author Cycling Team 
7Jiří ŠORMWhirlpool-Author cycling team 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9Matěj ZAHÁLKASKC Tufo Prostějov 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11Michal MALÍKLAWI Author Cycling Team 
12Filip ENDLERLAWI Author Cycling Team 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14Václav NEŽERKALAWI Author Cycling Team 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
18Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
19Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21Dominik NEUMANTJ FAVORIT BRNO 
22Dominik CHLUPÁČLAWI Author Cycling Team 
23- - -TEAM FORMAN CINELLI 
24Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
25Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
26Petr FIALATJ FAVORIT BRNO 
27Tomáš HOLUBAC SPARTA PRAHA 
28Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
29Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
30Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
31Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
32Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
33- - -Kbely cycling team 
34Tomáš SCHÜHLERLAWI Author Cycling Team 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
37- - -PUSKINAK.CZ 
38Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA  
40- - -AC SPARTA PRAHA 
41Miroslav SVATEKAC SPARTA PRAHA 
42Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
43- - -ROTORBIKE PLZEŇ 
44Michal KESLNejlevnějšíPNEU Cycling 
45Jiří DOLEŽALNejlevnějšíPNEU Cycling 
46Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
47Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -LAWI Author Cycling Team 
50- - -SKC Tufo Prostějov 
51Ondřej VENDOLSKÝTEAM DUKLA PRAHA 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
54- - -Whirlpool-Author cycling team 
55- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
56- - -SKC Tufo Prostějov 
57- - -PUSKINAK.CZ 
58Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
59- - -PUSKINAK.CZ 
60- - -PUSKINAK.CZ 
61Jan SVOBODALAWI Author Cycling Team 
62- - -TEAM FORMAN CINELLI 
63Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -SKC Tufo Prostějov 
66Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
69- - -SKC Tufo Prostějov 
70- - -GIANT Trans Brdy Team  
71Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
72Tomáš MEDEKSKC Tufo Prostějov 
73- - -NejlevnějšíPNEU Cycling 
74Jiří BOUŠKALAWI Author Cycling Team 
75- - -AC SPARTA PRAHA 
76Rostislav KROTKÝVysočina Cycling 
77Vít NOVÁKSK RAPID PLZEŇ  
78- - -VELOSERVIS TEAM 
79- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
80Tomáš RADOLFPUSKINAK.CZ 
81Ctirad JARMAPUSKINAK.CZ 
82Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
83- - -AC SPARTA PRAHA 
84Denis RUGOVACAC SPARTA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -  
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007704612 
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10016047117PUSKINAK.CZ
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10047358010IN - LIFE cycling team
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
- - -10009500829 
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - - AC SPARTA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10016050652PUSKINAK.CZ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
- - -10047271114IN - LIFE cycling team
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Radek KOBLIC10014153593CT WEBER
- - -10002600792 
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10003176631LAPIERRE SWEEP
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047271215IN - LIFE cycling team
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10047277376LOKOMOTIVA NYMBURK
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -