Závod: Závod do vrchu: Kamýk nad Vltavou

  
StavVýsledky
NázevZávod do vrchu: Kamýk nad Vltavou
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI + JUNIORKY
KADETI + KADETKY
MASTERS
MUŽI
ŽÁCI + ŽÁKYŇE
ŽENY
Datum startu26.08.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-02-08-15-38-00V070506_Benesov_n._Pl..xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram 
2Josef VEJVODAAC SPARTA PRAHA 
3Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8Petr BAUERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -LAWI Stars - GIANT 
7Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
8- - -Cyklotrénink - František Trkal 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -Eleven Cube Riders 
12- - -MARIN - HOKOR 
13Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
14Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
15- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
16- - -CK KRÁLOVICE 
17Petr ČERMÁKRAPID PLZEŇ 
18Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI + JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
5- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
19- - -KOLOKRÁM 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -SPOKE.CZ 
24- - -Bikonur Cycling Team 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
28Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
32Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
33- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
34- - -PELL´S TEAM 
35- - -PROFI SPORT CHEB 
36- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
37- - -PELL´S TEAM 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI + KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -Astana Pro Team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
5Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
6Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
8- - -Symbio+CE.Energy 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -ETIXX - QUICK STEP 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ SIGMA HRANICE 
16- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -STEVENS Znojmo 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -CK BÍTOVSKÁ 
25Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
28- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
34- - -TJ DUKLA BRNO 
35Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ UNIČOV 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI + ŽÁKYŇE
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -CK Příbram 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
19- - -KC HLINSKO 
20- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
21- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
22- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -Dexter Cycling 
3- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -CK Příbram 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam