Závod: PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016

  
StavVýsledky
NázevPRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016
Třída 
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
KADETI / CADETS
MUŽI / MEN
NBOR do 6 let
NBOR do 9 let
ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ MLADŠÍ / MINIME AND MINIME FEMINI
ŽÁCI STARŠÍ A KADETKY / MINIME AND CADETS FEMINI
Datum startu9.04.2016
Datum konce9.04.2016
Uzávěrka přihlášek5.04.2016
Místo konáníSoběslav, náměstí Republiky
Kraj 
PořadatelBENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM Želeč, Město Soběslav
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRobert Skála, Soběslav
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon777 219 859
Fax 
PropozicePropozice-zavodu-2016.pdf (16.02.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

4a964af3b57b2002f5f1502fbd4e8e1c.xls (12.04.2016)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -LAWI Author Cycling Team 
2Tomáš HOLUBAC SPARTA PRAHA 
3Jan SVOBODALAWI Author Cycling Team 
4Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
5Michal MALÍKLAWI Author Cycling Team 
6Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
7Tomáš SCHÜHLERLAWI Author Cycling Team 
8- - -LAWI Author Cycling Team 
9Oldřich NOVOTNÝCT Weber 
10- - -Maloja Pushbikers 
11Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Jiří BOUŠKALAWI Author Cycling Team 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
18Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
19Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21Radek KOBLICČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -Whirlpool-Author cycling team 
 Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Dominik CHLUPÁČLAWI Author Cycling Team 
 Matouš GRAMBLIČKACT Weber 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TABOR 
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
13- - -Whirlpool Author Junior team 
14- - -CYCLING ACADEMY TABOR 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -TEAM LOUNY 
6Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO 
8- - -Whirlpool Author Junior team 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
3Daniel RYBÍNDUKLA PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Milan KABRHELDUKLA PRAHA 
15Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
16- - -CYCLING ACADEMY ToABOR 
17Matěj SYROVÁTKACYCLING ACADEMY ToABOR 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
 Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ A KADETKY / MINIME AND CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
4Josef ČEKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
5Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
8Kamila JANŮKH Tour Giant Cycling team 
9Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
11Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
15Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ MLADŠÍ / MINIME AND MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
3Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
7Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
12Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
13Nikola HODLOVÁCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14Tomáš KRAUSCYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii NBOR do 6 let
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2- - -  
3- - -  
4- - -  
5- - -  
6- - -  
Výsledky v kategorii NBOR do 9 let
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2- - -  
3- - -  
4- - -  
5- - -  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015214735 
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047400951 
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Božena KUČEROVÁ10009490725GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007704612 
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331 
- - -10047261818 
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik CHLUPÁČ10008965612 
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047314257 
- - -10015854531 
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10016047117PUSKINAK.CZ
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425610 
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595 
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
- - -10003096304 
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047402668MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Karel ARLT10023478731 
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10015426216 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10002279985 
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10004572825 
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10016050652PUSKINAK.CZ
- - -10047373366 
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matěj SYROVÁTKA10010967145CT WEBER
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010174674ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10047421563TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Petr HETFLEIŠ10047236758TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KELEMEN10047170272CCC Development Team
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Radek KOBLIC10014153593CT WEBER
- - -10047375689 
René JAURIS10006187873MISTRAL
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047920206 
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - - SKP Kometa Brno