Závod: Kyjovské Slovácko

  
StavVýsledky
NázevKyjovské Slovácko
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY + ŽENY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu21.09.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice02-09-08-14-12-37propozice_file20080921ckdakomkyjov-rozpis-1.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-09-08-10-16-59V080920_Kyjov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -KC SLAVIA PRAHA 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
8Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -TJ BANÍK OSTRAVA OKD 
12- - -TEAM FORMAN CINELLI 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
 - - -MONDRAKER DH TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -Dexter Cycling 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
12Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ETIXX - QUICK STEP 
12- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
20Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -CK FESO PETŘVALD 
18Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -YOGI RACING OSTRAVA 
8- - -BMC RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
12- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -SKP DUHA Lanškroun 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -CK BÍTOVSKÁ 
25- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
29- - -CK BÍTOVSKÁ 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -Bikonur Cycling Team 
33Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
38Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
41- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047213217SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10006011051VLASTIBOR KONEČNÝ
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - - SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046735186SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009500829 
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046312127SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
- - -10046777525 
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí