Závod: Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí
Odvětví
Silnice
Elite
elite ženy
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Mladší žaci
Starší žaci
Žákyně
Datum startu16.04.2016
Datum konce16.04.2016
Uzávěrka přihlášek12.04.2016
Místo konáníKyjov
Kraj 
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLidická 1060, Kyjov
PSČ69701
Kontaktní osobaVladimír Hušek
E-mailckkyjov@seznam.cz
Telefon+420 607 547 93
Fax 
Propozice2016-04-16-Kyjov-kriterium.pdf (22.02.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

a4727e270eb0d9c2d6536c7b4adca55d.xls (20.04.2016)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Klein Constantia  
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -NejlevnějšíPNEU Cycling 
4Michal MALÍKLAWI Author Cycling Team 
5- - -LAWI Author Cycling Team 
6Tomáš HOLUBAC SPARTA PRAHA 
7Matěj ZAHÁLKASKC Tufo Prostějov 
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9- - -Whirlpool-Author cycling team 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -Maloja Pushbikers  
12Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
13- - -SKC Tufo Prostějov  
14- - -SKC Tufo Prostějov 
15Jan RAJCHARTČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
16Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
17- - -CK EPIC DOHŇANY 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -Cycling Team Firefly 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
23Petr HAMPLSKC Tufo Prostějov 
24Dominik CHLUPÁČLAWI Author Cycling Team 
25Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Jan SVOBODALAWI Author Cycling Team 
28Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
29Václav NEŽERKALAWI Author Cycling Team 
30Petr FIALATJ FAVORIT BRNO 
31Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii elite ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
5- - -CK Banská Bystrica 
6Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
7- - -Lithuania cycling federation  
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
10- - -TJ UNIČOV 
11Denisa BARTOŠOVÁHagens Berman Supermint pro CT 
12- - -Cycling Team Firefly 
13- - -TEAM LOUNY 
14Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
15- - -CK EPIC DOHŇANY 
16- - -CK D3-race Team Bratislava 
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Soňa JURKOVÁBIKE 2000 
 Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
 Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
 - - -TJ Favorit Brno 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
3Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
6Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
8Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11Tomáš JEŽEKIvar CS AUTHOR TEAM 
12Josef HLADÍKIvar CS AUTHOR TEAM 
13Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
15Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
16Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
17- - -CYKLOTEAM OSTROV  
18Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
19Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
20Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
21- - -VELOKLUB PŮCHOV 
22Bruno STOČEKBIKE 2000 
23Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -Whirlpool Author Junior team 
27Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28Antonín KOSTIHACK DAKOM PHARMA KYJOV 
29Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -FORCE TEAM Jeseník 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV  
 - - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 - - -VELOKLUB PŮCHOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
 Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
 Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 - - -Whirlpool Author Junior team 
 - - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
 Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
 Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
 Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
 Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -FORCE TEAM Jeseník 
 Martin TVARÓGMG Bike Team 
 František VINKLÁREKMG Bike Team 
 David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
 Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" 
 Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
 - - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3- - -Ivar CS-AUTHOR TEAM 
4Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
7Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
8- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" 
9Kateřina HLADÍKOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
10Kateřina DOSTÁLOVÁCK DAKOM PHARMA KYJOV 
11Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
12Veronika BARTONÍKOVÁCK DAKOM PHARMA KYJOV 
13Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14- - -Cyklisktická akademie P.SAGANA 
15Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV  
16Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov 
 Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Adéla KYSELOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
 Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
 Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
 Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Daniela RADOVÁCykloklub Benešov 
 Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EL-EKO SPORT, PKKSC,PRSSG 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
5Klára VERNEROVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
6Tereza VANÍČKOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
7Kamila JANŮKH TOUR GIANT CYCLING TEAM 
8- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
9- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -  
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -Finančné centrum TEAM 
14Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Tomáš ČAPEKVZW TIEL TSE RENNERSCLUB 
3Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
4- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
5- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE  
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
12- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
13- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
14Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
15- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
16Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
17- - -SKC Tufo Prostějov 
18- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
19Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
20- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE  
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
34Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
35- - -DUKLA PRAHA 
36- - -CK Olympik Trnava 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
39Marek BARTŮNĚKPUSKINAK.CZ 
40- - -DUKLA PRAHA 
41- - -DUKLA PRAHA 
42Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -"GK" PLANET X-BOGO SZCZECN 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7- - -EL-EKO SPORT, PKKSC, PRSSG 
8- - -BIKE 2000 
9- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
13Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
14- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" 
15Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
16Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
 Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Starší žaci
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CS Akadémia P.SAGANA 
3Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5David ŠULCIKAR CS - AUTHOR TEAM 
6Jakub DANĚKIKAR CS - AUTHOR TEAM 
7Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
8- - -  
9Josef ČEKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
10Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
11- - -FINANČNÉ CENTRUM TEAM 
12Matěj STRÁNSKÝIKAR CS - AUTHOR TEAM 
13Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
14Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
15Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
17Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
18Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
19Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
20Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Michael ŠVEHLACK DAKOM PHARMA KYJOV 
23- - -TJ UNIČOV 
24Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
25Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
26Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
27- - -Cyklistický klub Karpaty Smolenice. 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -CK Olympik Trnava 
30Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
 Adam ŠAFAŘÍKCK DAKOM PHARMA KYJOV 
 Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SC Samotišky 
Výsledky v kategorii Mladší žaci
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
3Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
4Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov 
5Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
8Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
9Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
11Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ  
12David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
13Radim HUSIČKATEAM FORMAN CINELLI 
14Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Václav JEŽEKIVAR CS AUTHOR TEAM 
17Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ  
18- - -CK Olympik Trnava 
19- - -CK KARPATY SMOLENICE 
20Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21Matouš RUBÁŠAUTHOR TEAM STUPNO 
22Vladimír KROCAUTHOR TEAM STUPNO 
23František KNÁPEKCK DAKOM PHARMA KYJOV 
24Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
25- - -CK Olympik Trnava 
26- - -Cyklistický klub Karpaty Smolenice 
27Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
28Filip KUBACK PŘÍBRAM FANY GASTROM 
29Samuel JURICASKC Tufo Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -  
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10056008184 
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -  
- - -10008822637 
- - -  
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10016230508BIKE 2000
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -  
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -  
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BÁRTEK10011196410AMENITY EXTREM SPORT TEAM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
- - - CK EPIC DOHŇANY
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10016047117PUSKINAK.CZ
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047340024TJ UNIČOV
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10015854834 
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047277780HEAD PRO TEAM OPAVA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047780867ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10011196612TJ FAVORIT BRNO
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -  
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047413075TJ FAVORIT BRNO
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -  
- - -  
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047340125TJ UNIČOV
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - - Maloja Pushbikers
- - -  
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10015426216 
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
- - -10047414893TJ UNIČOV
Marek BARTŮNĚK10014825927Ethic Sport cycling team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - - BIKE PRO RACING
- - -10047408833ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10016050652PUSKINAK.CZ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -  
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047380844CK BÍTOVSKÁ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009808704 
- - -10047421563TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
- - -10047271114IN - LIFE cycling team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047362050 
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706641KOVO PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -  
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011196814BIKE 2000
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tereza CIBULKOVÁ10047278487AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654TJ UNIČOV
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš CHOVANEC100473174894EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -  
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -  
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -  
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
- - - SKP Kometa Brno