Závod: Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod

  
StavVýsledky
NázevVelká cena Popelína 2016 – veřejný závod
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ st.
ŽENY
Datum startu21.05.2016
Datum konce21.05.2016
Uzávěrka přihlášek17.05.2016
Místo konáníPopelín
Kraj 
PořadatelCK RBB Invest Jindřichův Hradec
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJan Hájek
E-mailschonbauer.martin@gmail.com
Telefon777 640 727
Fax 
Propozice2016.05.21-Popelin-verejny.pdf (31.03.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V160521-Popelin.xls (21.05.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
4Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -Whirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
5Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY ToABOR 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
11Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
12David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
13Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
15Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
24- - -Whirlpool Author Junior team 
25Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
26Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -FORCE TEAM JESENÍK 
30- - -SKC Tufo Prostějov 
32Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
33- - -FORCE TEAM JESENÍK 
33- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
34Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
35Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
38René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
39Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
40Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
41- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
44- - -Whirlpool Author Junior team 
45- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
46- - -TJ UNIČOV 
47Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
48Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
49Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
51Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ st.
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
4Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
9Nikola NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
10Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
13Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
16Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
9- - -DUKLA PRAHA 
 Jitka VAKULOVÁWhirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Radteam Cöpenick 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -Berlinner TSC 
4- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
7Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -Svg. Zehlendorfer Eichhörnchen 
9Martin ŠMÍDADUKLA PRAHA 
10Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
13- - -Svg. Zehlendorfer Eichhörnchen 
14- - -SC Berlin 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
18Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
19- - -SC Berlin 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
22- - -DUKLA PRAHA  
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -FORCE TEAM JESENÍK 
26- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
27Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
28- - -Whirlpool Author Junior team 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -PUSKINAK.CZ 
31Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -SKC Tufo Prostějov 
33- - -TJ STADION LOUNY 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BRC Zugvogel Berlin 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -SC Berlin 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
8Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
13- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
3Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
6Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
7Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
9Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
10Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
12Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -AUTHOR TEAM STUPNO  
15Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -TJ FAVORIT BRNO  
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
2Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
5Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Jakub HÁKCarla.Kupkolo DK. n.L.  
7Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO  
10Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
11Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
12Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
13Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AUTOR TEAM STUPNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
- - -10047421058TEAM LOUNY
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047261818 
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047340226TJ UNIČOV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10015730754 
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047426314TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
- - -10015854834 
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047306880MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10032769614 
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047780867ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10048174931SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047402668MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10009850938TEAM LOUNY
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047414893TJ UNIČOV
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047408833ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj KUNČÍK10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10047421563TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10008706641KOVO PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047417927CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047367003 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10015286574 
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047400648 
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10004627587 
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047421664TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - ELKOV AUTHOR cycling team