Závod: 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“

  
StavVýsledky
Název1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu17.04.2016
Datum konce17.04.2016
Uzávěrka přihlášek22.04.2016
Místo konáníKYJOV
Kraj 
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ69701
Kontaktní osobaVLADIMÍR HUŠEK
E-mailckkyjov@seznam.cz
Telefon+420 607 547 93
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

e1cecfe420b4104091ff4d5968a0fea9.xls (22.04.2016)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
3- - -  
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
6- - -TJ UNIČOV 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8- - -CK Banská Bystrica 
9Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CT TÁBOR 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -Lithuania cycling federation  
12Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
13Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
17- - -  
18- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
19Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
20Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
21- - -CK D3-race Team Bratislava 
22- - -Cycling Team Firefly 
 Denisa BARTOŠOVÁHagens Berman Supermint pro CT 
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
3Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Matouš MĚŠŤANSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
6- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
10- - -VELOKLUB PŮCHOV 
11Vojtěch ŘEPAVysočina Cycling 
12Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR  
13Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
14Jakub SCHIERLEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
15- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
16Karel ARLTG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
17Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
18- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
19Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
20- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21Jakub PILEČEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
22Bruno STOČEKBIKE 2000 
23Jan ŠTYCHCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
24- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
25Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
26David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
27- - -ČEZ CT TÁBOR 
28- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
29- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
32Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -Whirlpool Author Junior team 
35Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
36Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
37- - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
38- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
40René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
41- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
42Jan ŠNOBLCYKLO TEAM KOLARNA 
43Tomáš JEŽEKIvar CS AUTHOR TEAM 
44David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
45Josef HLADÍKIvar CS AUTHOR TEAM 
46Antonín REHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
47Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
48Martin TVARÓGMG Bike Team 
49- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -ČEZ CT TÁBOR 
51- - -FORCE TEAM Jeseník 
52- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
53Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
54- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR  
55- - -SKC Tufo Prostějov 
56Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
57Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
58- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
59Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
60- - -TJ FAVORIT BRNO 
61- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
62Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
63Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov 
64- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
65Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
66Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
67Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
68- - -TJ PLAMEN CHODOV  
69- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
70Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ  
71- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
72- - -VELOKLUB PŮCHOV 
73- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
74- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
75Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
76- - -Bike Freaks Holice 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Michaela NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
7Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team  
8Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
10- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
11Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV  
12Adéla KYSELOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
13- - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
14- - -Ivar CS-AUTHOR TEAM 
15- - -Cyklisktická akademie P.SAGANA 
16Veronika BARTONÍKOVÁCK DAKOM PHARMA KYJOV 
17Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
18Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
19- - -Cykloklub Benešov 
20Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
22- - -SKC Tufo Prostějov 
23Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
24Nikola NAVRKALOVÁCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
25Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
26Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov 
27Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov 
28Kateřina HLADÍKOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
 Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ DUKLA BRNO 
2Celestýna SOUČKOVÁČEZ CT TÁBOR 
3Klára VERNEROVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
4Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5Kamila JANŮKH TOUR GIANT CYCLING TEAM 
6Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
7- - -EL-EKO SPORT, PKKSC,PRSSG 
8Tereza VANÍČKOVÁIvar CS-AUTHOR TEAM 
9- - -Finančné centrum TEAM 
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
12- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
13Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -Cyklo Bendl 
17- - -  
18- - -Whirlpool Author Junior team 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4- - -GK PLANET X-BOGO SZCZECN 
5Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
6- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
7Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
8Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
9- - -BIKE 2000 
10Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
11- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
12Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
13Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
16- - -TEAM LOUNY 
17Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
18- - -TEAM LOUNY 
19- - -EL-EKO SPORT, PKKSC, PRSSG 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
 Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
2- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
3Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
5Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Tomáš ČAPEKVZW TIEL TSE RENNERSCLUB 
7- - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
8- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR  
9Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
10- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
13Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
14- - -ČEZ CT TÁBOR 
15- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR  
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR  
17- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
18Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
19- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
20Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
21- - -DUKLA PRAHA 
22Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
23- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
24Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
25- - -ČEZ CT TÁBOR 
26Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
29- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
30Tomáš BAKUSČEZ CT TÁBOR 
31- - -CK Olympik Trnava 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -DUKLA PRAHA 
35Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
36- - -SK PETŘÍN PLZEŇ  
37- - -MŠK – CK Žiar nad Hronom 
38Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
39- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
40Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
43- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
44- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
45- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
46- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
47- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
48Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
49- - -Whirlpool Author Junior team 
50- - -ČEZ CT TÁBOR 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
54- - -SKC Tufo Prostějov 
55Marek BARTŮNĚKPUSKINAK.CZ 
56Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
57- - -ŠKC Dubnica nad Váhom 
58Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
59- - -PUSKINAK.CZ 
60- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR 
61Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4David ŠULCIKAR CS - AUTHOR TEAM 
5Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Josef ČEKALKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
7Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
8Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
9Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
10Jan VALLSKC Tufo Prostějov 
11Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
12- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
13Jakub DANĚKIKAR CS - AUTHOR TEAM 
14- - -  
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
19Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
22Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
23Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -FINANČNÉ CENTRUM TEAM 
25Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
27- - -Cyklistický klub Karpaty Smolenice. 
28- - -SC Samotišky 
29- - -  
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31- - -TJ UNIČOV 
32Jan SÁSKAČS SPECIALIZED JUNIOR TEAM 
33Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 - - -MSBIKE ACADEMY RACING 
 Matěj STRÁNSKÝIKAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
 - - -CS Akadémia P.SAGANA 
 - - -CK Olympik Trnava 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
4Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
7Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ  
8Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12Radim HUSIČKATEAM FORMAN CINELLI 
13David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
14Václav JEŽEKIVAR CS AUTHOR TEAM 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ  
16Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
17- - -SKC Tufo Prostějov 
18- - -BIKEFREAX Holice 
19- - -CK Olympik Trnava 
20Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov 
21Vladimír KROCAUTHOR TEAM STUPNO 
22- - -CK KARPATY SMOLENICE 
23Matouš RUBÁŠAUTHOR TEAM STUPNO 
24- - -CK DAKOM PHARMA KYJOV 
25- - -Cyklistický klub Karpaty Smolenice 
26Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
27- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
28- - -CK PŘÍBRAM FANY GASTROM 
29- - -CK Olympik Trnava 
30Samuel JURICASKC Tufo Prostějov 
31- - -  
 Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam