Závod: MČR MSR silnice jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR MSR silnice jednotlivců
Odvětví
Silnice
ELITE ženy / ELITE women
JUNIOŘI / JUNIOR CZ
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
Datum startu25.06.2016
Datum konce25.06.2016
Uzávěrka přihlášek20.06.2016
Místo konáníKyjov
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLidická 1060, Kyjov
PSČ69701
Kontaktní osobaVladimír Hušek
E-mailckkyjov@seznam.cz
Telefon607547937
Fax 
Propozice2016.06.25-Kyjov-MCR-MSR-silnice-juniori-zeny-juniorky.pdf (18.05.2016)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

e223746467445c96a6b28f64277dbb06.xls (28.06.2016)

Výsledky v kategorii ELITE ženy / ELITE women
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2Barbora PRŮDKOVÁNutrend Specialized Racing  
3Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Anežka DRAHOTOVÁTEAM LOUNY 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
9Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -NowiS TEAM 
11Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ UNIČOV 
14Elena VANÍČKOVÁEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
15Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
16Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
17- - -NowiS TEAM 
18Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
19- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIOR CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -Nutrend Specialized Racing 
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12Dominik PRUDEKMORAVEC Team 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
15Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -SK FAVORIT Bílina 
20Jan HAUFSKP DUHA FORT Lanškroun 
21- - -NowiS TEAM 
22- - -Whirlpool Author Junior team 
23Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
27Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
28Albert DUSWhirlpool Author Junior team 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Michal PROCHÁZKACyklo Bendl 
 - - -EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nutrend Specialized Racing  
2- - -NowiS TEAM 
3- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
6Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -BIKE 2000 
9- - -TEAM LOUNY 
10Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
11- - -BIKE 2000 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10016230508BIKE 2000
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010638153PRODOLI RACING TEAM
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014510877NowiS TEAM
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10015854834 
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047303749NowiS TEAM
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015426115EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047329112FORCE GO! Jeseník
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047324664ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10005973261NowiS TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013985158NowiS TEAM
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013344655NowiS TEAM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10009335121BEPINK
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Richard HOLEC10011131742Team Colpack
- - -10015854733TJ FAVORIT BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047964864NowiS TEAM
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sofie JOANNIDU10011196814SUPERIOR RIDERS
- - -10015286574 
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047307183TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047257572KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - - SKP Kometa Brno