Závod: ČP ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevČP ROKYCANY
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.05.2017
Datum konce8.05.2017
Uzávěrka přihlášek3.05.2017
Místo konáníROKYCANY
KrajPlzeňský
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 607 547 937
Fax 
PropoziceTrofej-Rokycan.pdf (25.04.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

b8455416c782f34fd3b88f809c7c0e76.xls (1.09.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Petr HAMPLSKC Tufo Prostějov 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -Amplatz BMC 
11Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Jan RAJCHARTČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Jakub OTRUBASKC Tufo Prostějov 
22Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
23Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
25Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
26- - -Cyklistický tím Firefly 
27Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
28- - -Amplatz BMC 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
31- - -SWEEP CYCLING 
32Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
33Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
34Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
35Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
36Zdeněk JÍLEKČeská spořitelna Specialized 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38Matěj ZAHÁLKASKC Tufo Prostějov 
39- - -SKC Tufo Prostějov 
40Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
41Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
42Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
43Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
44Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48Jonáš BŘEZINAMS BIKE ACADEMY RACING 
49- - -TJ FAVORIT BRNO 
50Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
51- - -RAPID Plzeň 
52- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
53Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
54Emil HEKELEStevens Bikes - Emilio sport 
55- - -Amplatz BMC 
56- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -Cyklistický tím Firefly 
59Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
60- - -AC SPARTA PRAHA 
61- - -NejlevnějšíPNEU Cycling 
62- - -TEAM DUKLA PRAHA 
63- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
64Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
65- - -Arios Sportakus Cycling Team 
66Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
67- - -Cyklistický tím Firefly 
68- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
 Ondřej BERANKC SLAVIA PRAHA 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Amplatz BMC 
 Jakub FILIPMADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -Greenbike Aloha Team 
 Tomáš HOLUBTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jaroslav HRADECKÝSportRaces-Isaac Team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 Daniel MAYERKC HLINSKO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -CK TEAM BIKE Březová 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
 Miroslav SVATEKAC SPARTA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Miroslav THUMASportRaces-Isaac Team 
 - - -Cyklistický tím Firefly 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
David ČERNOHORSKÝ10047420250AC SPARTA PRAHA
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003328292AC SPARTA PRAHA
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015426115EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047746515 
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10056606857PUSKINAK.CZ
- - -10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008706742Vysočina Cycling
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
- - -10014153593ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006187873FAVORIT RACING
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10008992991TJ UNIČOV
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
- - -10004627587 
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO