Závod: ČP ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevČP ROKYCANY
Třída 
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.05.2017
Datum konce8.05.2017
Uzávěrka přihlášek3.05.2017
Místo konáníROKYCANY
KrajPlzeňský
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 607 547 937
Fax 
PropoziceTrofej-Rokycan.pdf (25.04.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

b8455416c782f34fd3b88f809c7c0e76.xls (1.09.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Petr HAMPLSKC Tufo Prostějov 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -Amplatz BMC 
11Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
13Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16Jan RAJCHARTČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
17Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
18Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Jakub OTRUBASKC Tufo Prostějov 
22Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
23Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
25Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
26- - -Cyklistický tím Firefly 
27Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
28- - -Amplatz BMC 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
31Ondřej PÁVEKSWEEP CYCLING 
32Matěj ŠTIBINGRSKC Tufo Prostějov 
33Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
34Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
35Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
36Zdeněk JÍLEKČeská spořitelna Specialized 
37Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
38Matěj ZAHÁLKASKC Tufo Prostějov 
39- - -SKC Tufo Prostějov 
40Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
41Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
42Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
43Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
44Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48Jonáš BŘEZINAMS BIKE ACADEMY RACING 
49- - -TJ FAVORIT BRNO 
50Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
51Vít NOVÁKRAPID Plzeň 
52- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
53Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
54Emil HEKELEStevens Bikes - Emilio sport 
55- - -Amplatz BMC 
56- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -Cyklistický tím Firefly 
59Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
60Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
61Michal KESLNejlevnějšíPNEU Cycling 
62- - -TEAM DUKLA PRAHA 
63- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
64Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
65- - -Arios Sportakus Cycling Team 
66Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov 
67- - -Cyklistický tím Firefly 
68- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
 Ondřej BERANKC SLAVIA PRAHA 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Amplatz BMC 
 Jakub FILIPMADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -Greenbike Aloha Team 
 Tomáš HOLUBTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jaroslav HRADECKÝSportRaces-Isaac Team 
 Radek KOBLICČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 Daniel MAYERKC HLINSKO 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Jan PLEVACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Dan ŘEZÁČCK TEAM BIKE Březová 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov 
 Miroslav SVATEKAC SPARTA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Miroslav THUMASportRaces-Isaac Team 
 - - -Cyklistický tím Firefly 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
- - -10013182280 
David ČERNOHORSKÝ10047420250Integray L27 Cycling Team
- - -10010946230 
Denis CHARALAMBIDIS10016144016REXONIX KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik NEUMAN10009488806ATT Investments
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
Jan PLEVA10045961513 
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jaromír PYTEL10016050349OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Jiří DOLEŽAL10007720170 
Jiří HOCHMANN10003096304TJ FAVORIT BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241Soudal - QuickStep
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Karel KUBA10016145026 
Karel TYRPEKL10047918081 
Kryštof SOLAŘ10015426115BIKE PRO RACING
Lukáš KUNT10009335222 
- - -10002279985 
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047746515 
- - -10010170129 
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej MACH10047428031Team Forman profiq Cinelli
- - -10056606857PUSKINAK.CZ
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
René JAURIS10006187873MISTRAL
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694 
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10009544679 
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BUCHÁČEK10002058202ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČAPEK10010182556 
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048RRK group - PierreBaguette - Benzinol
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753 
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Vojtěch HAČECKÝ10004627587SUBTERRA SANTA CRUZ
Vojtěch MODLITBA10009892667