Závod: ČP BLATNÁ

  
StavVýsledky
NázevČP BLATNÁ
Třída 
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.07.2017
Datum konce8.07.2017
Uzávěrka přihlášek3.07.2017
Místo konáníKřivoklát
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ261 01
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribrambei@volny.cz
Telefon420 602 482 105
Fax420 318 625 474
PropoziceBlatna.pdf (9.05.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

327b385a76df9f8266c0ed422ec00e99.xls (31.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
5Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
10Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
11Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
12Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
13Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
16Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
18Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
20Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
21Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
28Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO PROSTĚJOV 
31Rostislav KROTKÝVysočina Cycling 
32Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
33- - -PUSKINAK.CZ 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -PUSKINAK.CZ 
36Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
37- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
38- - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
39Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
40Jaroslav HRADECKÝSportRaces-Isaac Team 
41- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
42Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43Tomáš ČERFUTURE CYCLING - eD´system 
44Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
45- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
49Jakub ŠULCBIKE&SKI BAKAJDA 
50Jaromír PYTELSK BAGBIKE 
51- - -ARBÖ SKR Duratec 
52- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
53Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
57Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
58Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
59- - -JOHNSON CONTROL AŠ Ml.Boleslav 
60- - -TEAM FORMAN CINELLI 
61Ondřej MACHPUSKINAK.CZ 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Vojtěch MODLITBAAC SPARTA PRAHA 
 Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
 Jan PLEVACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10047306981 
- - -10015214735 
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245AMT Team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Aneta FRITZOVÁ10047369023 
Anna SMUTNÁ10047276669 
Antonín LANT10013583519 
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Daniel BABOR10015327903Caja Rural Seguros RGA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10013182280 
David ČERNOHORSKÝ10047420250Integray L27 Cycling Team
- - -10047261818 
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik NEUMAN10009488806ATT Investments
Eduard HRACHOVINA10014393871 
- - -10047423078 
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047403476 
Filip ŘEHA10059238890ATT Investments
Hana ČERNÁ10047395796 
- - -10016046915Team Forman Energetic
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub OTRUBA10015093079ATT Investments
- - -10046602319 
Jakub ŠULC10009544578MONDRAKER Racing team
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
- - -10009745349 
Jan PLEVA10045961513 
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
- - -10016301741 
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635 
Jaromír PYTEL10016050349OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Jiří DOLEŽAL10007720170 
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241Soudal - QuickStep
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
- - -10047307789AC SPARTA PRAHA
Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ10008993193ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Lukáš KUNT10009335222 
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
- - -10009846187 
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
- - - AC SPARTA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047395392PUSKINAK.CZ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj ŠTIBINGR10010747883SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matouš KOZÁK10047425809ROHOZEC AMIX TEAM
- - -10010170129 
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305 
Michal SWÁROVSKÝ10047772076PROOFY cycling team
Mirek MÜLLER10047261616 
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman Energetic
Ondřej MACH10047428031Team Forman Energetic
- - -10056606857PUSKINAK.CZ
Ondřej TARABA10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
- - - ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr HETFLEIŠ10047236758 
- - -10011998274 
- - -10046777525 
Petr KLABOUCH10048005785 
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048203627Team Forman Energetic
Petr SWACZYNA10012570574KILPI RACING TEAM
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694 
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10009544679 
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508Caja Rural Seguros RGA
Tomáš BUCHÁČEK10002058202ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
Tomáš ČER10006431383 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753 
Vojtěch HAČECKÝ10004627587SUBTERRA SANTA CRUZ
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Vojtěch KRESTA10047315368 
Vojtěch MODLITBA10009892667 
- - -10047330728