Závod: ČP BLATNÁ

  
StavVýsledky
NázevČP BLATNÁ
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.07.2017
Datum konce8.07.2017
Uzávěrka přihlášek3.07.2017
Místo konáníKřivoklát
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ261 01
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribrambei@volny.cz
Telefon420 602 482 105
Fax420 318 625 474
PropoziceBlatna.pdf (9.05.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

327b385a76df9f8266c0ed422ec00e99.xls (31.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
5Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
10Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
11Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
12Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
13Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
16Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
18Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
20Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
21Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
28Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO PROSTĚJOV 
31Rostislav KROTKÝVysočina Cycling 
32Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
33- - -PUSKINAK.CZ 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -PUSKINAK.CZ 
36Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
37- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
38- - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
39Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
40Jaroslav HRADECKÝSportRaces-Isaac Team 
41- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
42Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43Tomáš ČERFUTURE CYCLING - eD´system 
44Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
45- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
49Jakub ŠULCBIKE&SKI BAKAJDA 
50Jaromír PYTELSK BAGBIKE 
51- - -ARBÖ SKR Duratec 
52- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
53Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
57Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
58Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
59- - -JOHNSON CONTROL AŠ Ml.Boleslav 
60- - -TEAM FORMAN CINELLI 
61Ondřej MACHPUSKINAK.CZ 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Vojtěch MODLITBAAC SPARTA PRAHA 
 Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
 - - -UNION Raiffeisen Radteam Tirol 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -Team FELDBINDER OWAYO KTM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10047306981 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
David ČERNOHORSKÝ10047420250AC SPARTA PRAHA
- - -10047261818 
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047423078DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046602319 
Jakub ŠULC10009544578Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
- - -10009745349 
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047307789AC SPARTA PRAHA
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
- - -10009846187 
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
- - - AC SPARTA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047395392PUSKINAK.CZ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš KOZÁK10047425809ROHOZEC AMULET TEAM
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Michal SWÁROVSKÝ10047772076ZPcyklo PROOFY Corratec team
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10056606857PUSKINAK.CZ
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - - ELKOV AUTHOR cycling team
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Radek KOBLIC10014153593CT WEBER
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004627587 
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO