Závod: MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE

  
StavVýsledky
NázevMČR - DRUŽSTVA A DVOJICE
Třída 
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ - starší
ŽENY
Datum startu13.07.2017
Datum konce13.07.2017
Uzávěrka přihlášek11.07.2017
Místo konáníHODKOVICE
Kraj 
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaHOLLOSI
E-mailHollosak@seznam.cz
Telefon775 375 309
Fax 
Propozice2017.07.11-MCR-Casovka-dvojic-a-druzstev-Mladez.pdf (27.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

2ae233b5c315fb4ff7095a5f47c54fb2.xls (28.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
3Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
3Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
1Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
1Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Milan KABRHELDUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
6Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Daniel RYBÍNMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
8Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
8- - -ELKOV AUTHOR junior team 
8David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
9Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
 Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Josef KUNÁŠEKKH Tour - BH Bikes team 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna ZEMANOVÁTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
7Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
9Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
10Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
1Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
5Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
6Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
7Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
10Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
11Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
12Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
13Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
14Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jakub KUČERACK MTB Maraton 
2Bruno STOČEKBIKE 2000 
3Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
4Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
4René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
5Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
6Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
9- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
9Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -MG Bike Team 
11Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
11- - -TJ UNIČOV 
 Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
 Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Ondřej NOVÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Adam STIBALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -DUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
4Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
5Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
6Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
7Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam STIBAL10047444805ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047306981 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045ROUVY Specialized
Adéla KYSELOVÁ10047771369 
- - -10015214735 
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Alvin TOMÁŠEK10023479034GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Antonín REH10047358313 
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David ANDRLE10023504090AC SPARTA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David GROSSMANN10047374477 
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David RAČAN10047455111 
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10015854531 
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
- - -10047341539 
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10015426014 
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Jan VALL10047292635 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman profiq Cinelli
Jiří BOUBAL10046627375Hello CTW
Jitka VAKULOVÁ10047372861 
Jonáš HELLMICH10054142653LAWI junior team
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Karel KUBA10016145026 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
- - -10047208466 
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
- - -10047447431 
Klára VERNEROVÁ10047781978 
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie KRUPOVÁ10011008268 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ŘEHÁK10047405092 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj STRÁNSKÝ10047224937ATT Investments
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10047431263 
Mirek MÜLLER10047261616BRILON RACING TEAM MB
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
- - -10047337192 
- - -10047433889 
- - -10015425913 
Ondřej NOVÁK10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758ATT Investments
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Petr KLABOUCH10048005785ATT Investments
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047375689 
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Sabina SOBKOVÁ10047284450 
- - -10047360232 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
- - -10047766420 
Štěpán STLOUKAL10023561785CAT Trenčín
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174LAWI junior team
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849Liv Racing Xstra
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš BÁRTA10091211508ATT Investments
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
- - -10047226654 
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
- - -10047370538 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Head Pirelli
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES