Závod: MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE

  
StavVýsledky
NázevMČR - DRUŽSTVA A DVOJICE
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ - starší
ŽENY
Datum startu13.07.2017
Datum konce13.07.2017
Uzávěrka přihlášek11.07.2017
Místo konáníHODKOVICE
Kraj 
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaHOLLOSI
E-mailHollosak@seznam.cz
Telefon775 375 309
Fax 
Propozice2017.07.11-MCR-Casovka-dvojic-a-druzstev-Mladez.pdf (27.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

2ae233b5c315fb4ff7095a5f47c54fb2.xls (28.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
3Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
3Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
4Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
1Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
1Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
3Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
6Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
8Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
8- - -ELKOV AUTHOR junior team 
8David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
9Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
 Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Josef KUNÁŠEKKH Tour - BH Bikes team 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna ZEMANOVÁTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
7Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
9Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
10Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
1Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
4- - -ALLTRAINING.CZ 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
5Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
6Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
6- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
7Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
10Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
11Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
12Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
13Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
14Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jakub KUČERACK MTB Maraton 
2Bruno STOČEKBIKE 2000 
3Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
4Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
4René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
5Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
6Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
9- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
9Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -MG Bike Team 
11Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
11- - -TJ UNIČOV 
 Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
 Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Adam STIBALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -DUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
4Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
5Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
6Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
7Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015286574 
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047414994 
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047360232KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Sabina SOBKOVÁ10047284450VRV TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047443589 
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047433889KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015522509 
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047208466 
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047255047 
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jiří BOUBAL10046627375CK Příbram - Fany GASTRO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046602319 
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047341539 
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047306981 
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10056008184 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy