Závod: 5. ČP OSTRAVA

  
StavVýsledky
Název5. ČP OSTRAVA
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu27.08.2017
Datum konce27.08.2017
Uzávěrka přihlášek23.08.2017
Místo konáníOSTRAVA
KrajČSC
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon420 595 783 259
Fax 
PropoziceFARM-TOUR-2017-CP-Muzi-ELITE-U23-A-MLADEZ.pdf (25.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Ostrava.xls (24.10.2017)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
7Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
9- - -IN - LIFE cycling team 
10Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
13- - -DEMA racing team 
14Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TEAM LOUNY 
16Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
17Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
3Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
12Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
13Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
14Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
16Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -BIKE 2000 
18Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -FORCE TEAM JESENÍK 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -CK FESO PETŘVALD 
23Jakub ŘÍMANCyklo Team Kolarna 
24Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
25Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
26Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
27Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
30Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -FORCE TEAM JESENÍK 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
4Štěpánka HOJKOVÁCykling Team 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
8Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
10Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
11Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12Štěpánka DUBCOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
13Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
14Dominika RUPOVÁSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
15Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
16Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19Magdaléna MÍČKOVÁACS DRAK VRBNO 
20Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
21Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Kamila JANŮKH Tour BH Bikes team 
4Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Monika KUČEROVÁVRV TEAM 
6Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
8Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Pavel DUBČÁK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
12Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
14Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
15Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
16Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
17Vojtěch KRESTAFORCE TEAM JESENÍK 
18Petr KOVAŘČÍKVRV TEAM 
19Ondřej POKORNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
20Šimon SVĚRKOTSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
21Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
22Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
23Štěpán KYJONKACK FESO PETŘVALD 
24Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
25Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
26Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
27Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
28Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
29Šimon MILOTAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30- - -FORCE TEAM JESENÍK 
31Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
32Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
33David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
34Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
35Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
37Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
38Jan LUKEŠCarla.Kupkolo DK.n.L. 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -CK Orlík Orlová 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
5Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
7Jakub KUČERACK MTB Maraton 
8Jan ZATLOUKALCyklo team kolarna 
9Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
11Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
14Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
15Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
16Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
17Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
20René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
21Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
22Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
23Martin ŘEHÁKSKC Tufo Prostějov z.s. 
24Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25Karel PONÍŽIL4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
26- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
27- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
28Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
29Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
30- - -TJ UNIČOV 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
33Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
34- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
35Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
36- - -MG Bike Team 
37- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
3Nicole HARTYCHOVÁMONTE TAMARO VELO CLUB 
4Libuše PRCHALOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
5Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
6Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
8Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
9Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
10Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Daniel RUBEŠBIKE 2000 
4Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
5Šimon TABARABIKE 2000 
6Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
7Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
8Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
9Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Robin BLÁHAOrlík Orlová 
11Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
12Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
14Vojtěch ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
15Martin KANÓCZTEAM FORMAN CINELLI 
16Václav PARMATJ STADION LOUNY 
17Ivo MALIŠACS DRAK VRBNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10013182280IN - LIFE cycling team
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047261818 
Dominik BUKSA10006963166VITALO FUTURE CYCLING
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip KULHA10047364979ŠKC Dubnica n/Váhom
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047780867ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046599083ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10015426216 
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009846187 
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047395392PUSKINAK.CZ
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10013939991CYCLING BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HOLUB10056495410SK BAGBIKE
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10056606857PUSKINAK.CZ
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046777525 
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING
- - -10047612432SK BAGBIKE
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš RESS10063702813KC BRNO
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO